Шукаю стакан• 17 февраля 2025

Навіщо платити такі гроші за 1кім новобуд, якщо 2-3кім хрущовка дешевше

Забудовники подуріли.Там немає за що платити такі кошти
Сусідка зверху• 17 февраля 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
А чого це вас так обурило, коли в когось з новобудовою нормальний досвід? Приємніше думати, що, окрім балкону і можливості перепланування в кожній новобудові лише мінуси?
Чого це мене обурило? Вас обурило, що люди знають, що далеко не всі, навіть не 50% новобудови з газовим опаленням? Чи вас обурило, що у когось позитивний досвід від хруща?
КвартираЧья• 17 февраля 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Что то дороговато, но у нас ЖК большой на 16 секций и цена зависит от квадратуры квартиры.
Жк Варшавський. 18 грн за метр прибудинкова , охорона, мусорка і все інше окремо.
Сусідка зверху• 17 февраля 2025
Ответ дляЛЮБА
Может керпичная и теплея , хотя то же условно, жила в панельной , но родственники в кирпичной , что бы сказать прям по теплоте отличалась не скажу .
Убитые комуникации , проводка к дому вы не поменяете , так же как и не заставите соседей … знаем проходили .
Понятно что 100 м квартира будет дороже в новом доме , чем 60 м в убитом старом фонде … так что цена понятна .
Я привела порівняння: однаковий метраж хруща і новобудов. Все одно новобуд майже вдвічі дорожчий.
Брюнетка в Мармеладе• 17 февраля 2025
Ответ дляКвартираЧья
Наверное в Киеве цены дороже, я с Днепра
Как нефиг делать• 17 февраля 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
В нас взагалі космос -
3050 грн лише прибирання, вивіз сміття та охорона
2500 грн- електрика
4000 грн - опалення
200 грн - вода
105 квадратів, Київ
Червона ікорка• 17 февраля 2025
Ответ дляКвартираЧья
Охорона, прибудинкова, світло. Суми набігають такі, що опалення в старому фонді то квіточки.
Охорона 250 грн. Прибудинкова 1200. Але у мене 85 квадратів. Світло як у всіх тариф. В хруще у мене прибудинкова за 30 кВ зі зміттям і внесками це 360грн. Помножити на 2 це було б 700 на таку площу. Тобто дорожче на 500 грн у новобудові. Так вибачте є за що переплачувати.
КонхфЭдкаТузик• 17 февраля 2025
Ответ дляСусідка зверху
А це прям в кожній новобудові так? А що роблять ті, в кого квартира на північну сторону?
в мене на північну ,панелька я опалення взагалі не вмикала (сусідів знизу і по боками нема ) в найбільші морози нижче 18 не падала.А так 23-24,тому я ще і вікна відчиняла ,бо некомфортно в такій
КонхфЭдкаТузик• 17 февраля 2025
Ответ дляКвартираЧья
прибудинкова скрізь платиться ,в мене вона на 100 дорожча від хруща ,але там і троянди і тенісні столи і миття раз у два дні .Охорона +шлагбаум 120 грн в місяць .З опаленням не порівняти у хрущі
ЛЮБА• 17 февраля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Понятно что метр дороже , это нормально , не может метр в до которому 50 лет , стоит столько же , как в новом ))) это было бы странно( не берем элитные старые дома в премиум районах любого города )
В Одессе трешка была 65 м , сейчас в пригороде Киева трешка под 100м , та и двушка в Киеве была больше хруща )))
Сусідка зверху• 17 февраля 2025
Ответ дляЛЮБА
Так я і не сперечаюся, з приводу ціни. Якщо колись буду продавати, то, звісно ж, новобуд значно дорожче ніж хрущ. Так і очікую.
Околовита• 17 февраля 2025
Ответ дляКвартираЧья
Странное недовольство.
Так в старом фонде и нет охраны, холлов, консьержа, благоустроенной территории. Логично, что это денег стоит.
ЛЮБА• 17 февраля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Так я к тому , что цена оправдана за новые метры , да дорого , а что сейчас дешево ? Да новое лучше ,чем фонд 50+ лет
Все на электрике мне то же не нравится , вот одна из причин выбора квартиры в пригороде , газ и автономное отопление и невысокий этаж )))
Ну що ви, мамо!• 17 февраля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Пані, я про хрущ зовсім нічого не писала. Я писала про свій особистий досвід з новобудовою. Це ви почали щось заперечувати. Цікаво тільки що?
Сусідка зверху• 17 февраля 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Шановна, це відкритий форум, і вибачте, що не попросила дозволу, чи можна вам відповісти на ваш допис, щоб поділитися своїм досвідом. Я необачно не подумала, що можу вас обурити.
Скажений гудзик• 17 февраля 2025
Ответ дляГубки-уточкой
З моїм зростом мені хрущ не підійшов.
Одного разу в нього зайшла і думала, що стеля мене задавить.
А ще запах, Сусід алкаш з газовим краном, комуніуації 50 річної давнини, не можливість прикрутити опалення, розбиті тратуари поряд.
Як же ви виживаєте в таких умовах? Навіть у алкаша є газовий кранік, а у вас нема))
А де вас мама народила, де вас ростили?
Губки-уточкой• 17 февраля 2025
Ответ дляСкажений гудзик
А де вас мама народила, де вас ростили?
Мене ростили в приватному будинку.
Виживаю я прекрасно. Новий будинок. Високі стелі. Немає сторонніх запахів. І немає сусідів алкашів.
До цього деякий час я жила в чешці, так от бадання переїхати в хрущ у мене не виникло.