Триндю-бриндю• 17 февраля в 11:51
Забита одна ніздря
Вранці проснулась дитина з забитою ніздрею. Видула - прозоре, але набряк був, бо протягом години все ще була забита та ніздря.
Закапав отривіном, щоб легше було дихати.
Каже соплів немає зовсім, більше не забиває. Подивлюсь що буде завтра і сьогодні ввечері.
У ваших таке то завжди вірус, чи може бути щось одноразове
Бабулька• 17 февраля в 11:56
У меня такое бывает из-за сухости воздуха.
В детской стоит увлажнитель? Проверяете влажность воздуха? Должно быть от 40
Триндю-бриндю
• 17 февраля в 11:57
Ответ дляБабулька
Бувало іноді від сухості, так, але після про укладення за 10-15 хв розблоковується, а тут ні
Бабулька• 17 февраля в 11:58
Ответ дляТриндю-бриндю
Сольовим розчином промили ніс?
Триндю-бриндю
• 17 февраля в 12:00
Ответ дляБабулька
Сольовим розчином промили ніс?
Так , звичайно .
Додекаэдр• 17 февраля в 14:06
А вона в ту ніздрю нічого не запхала?)
Часто так буває : забите інородним тілом і багато прозорих виділень.
Триндю-бриндю
• 17 февраля в 15:04
Ответ дляДодекаэдр
А вона в ту ніздрю нічого не запхала?)
Ні