А поговорить?• 17 февраля в 18:38
Рівень життя за останній рік
Якщо ви живете в Україні, Ваш рівень життя та доходу за останній рік змінився?
А взагалі це тема понити, бо дуже хочеться, а нема кому.
Результат:
вже голосів:
82 (46.86%)
Змінився, дохід знизився
39 (22.29%)
Не змінився
30 (17.14%)
Змінився, дохід виріс
24 (13.71%)
тиць
Рожайтретьего• 17 февраля в 18:40
Дохід в грн виріс (перегляд зп). А от можливості щось на нього купити - впали через інфляцію
ОхиИВздохи• 17 февраля в 18:42
Грошей стало більше, здатність купувати зменшилась, паперове сміття. Ціни космос.
Освічую темряву• 17 февраля в 18:42
Сдаю недвижимось. Разные кейсы- квартиры, нежилой фонд. Фиксирую в долларах.
Доход- стабильный. Но расход вырос в разы. Проседает все.
Фляшка на трьох• 17 февраля в 18:42
В знайомої чоловік почав значно більше заробляти, але він держ.посадовець. Працює десь на таможні. Щось мені здається......
Шотуткоїться?• 17 февраля в 18:45
доход как был 3 года назад, так и остался, только вот купить за эти деньги я могу в 2 раза меньше...
Конотопська відьма• 17 февраля в 18:51
Ответ дляФляшка на трьох
А как вы узнали об их доходах?
Гореотума• 17 февраля в 18:54
Доход в долларах, не изменился. Расходы выросли.
Каждый раз приходишь в магазин и видишь, что хоть на несколько грн, но подорожали товары
Місячне Сяйво• 17 февраля в 18:56
Дохід не змінився, хіба що зменшився на 3,5% військового збору.
А от купівельна спроможність впала( чекаємо квітня, зп мають підняти, то може стабілізується
Психологічка• 17 февраля в 19:11
Доход вырос+ раньше много откладывали, а сейчас начали себе больше разрешать
Но по факту за те же деньги купить можно намного меньше, поэтому накопления сильно уменьшились
Молчавочка• 17 февраля в 19:14
Останні два роки жах, але в мене чоловіка мобілізували. Заробляв -допомагав, зараз фіг зна де, зарплата смішна
Милота• 17 февраля в 19:17
Виріс, бо у мене дві роботи, а не було жодної, найбільша зп за все моє життя, але типу щоб сказати, що я бачу ці гроші, то ні.
КонхфЭдкаТузик• 17 февраля в 19:18
Намного лучше, чем до войны, даже с учётом роста цен. До войны я была в декрете, сейчас работаю. У мужа кляма упала и начал зарабатывать в раз 6-7 больше, чем до войны.
сказочное_Бали• 17 февраля в 19:41
Доходи такі самі як і два роки тому, а от ціни 😧 тому звичайно рівень життя знизився.
Наивная Хо• 17 февраля в 20:36
Доход не изменился, зарплату больше трех лет не поднимают, но на нее уже и еды вдосталь не купишь, цены то растут как бешеные.
Фляшка на трьох• 17 февраля в 20:45
Ответ дляКонотопська відьма
А как вы узнали об их доходах?
Її мама язиката хвеська