Ms. Iphone• 17 февраля 2025

Інсульт з крововиливом, вік 52

Історія родича. Сталось в минулу п´ятницю (14.02)
Коротко, все життя тиск +- 160/110 .
В п´ятницю стався інсульт, мрт показало крововилив глибокий (попередньо краще не чіпати операбельно) . Швидка забрала і довезла швидко +- 1 година часу( до міста пів години)
Порушення мови, відмова правої руки. Лише трохи припіднімається з позиції лежачи. Рухи ногами є. Вставати ще не пробували. Кажуть в реанімації, що йому рано.
Наразі терапія це лише капельниці /таблетки для ’стабілізації’ (постійне слово лікарів- а що вони під цим мають на увазі невідомо). Ось уже 4 дні тиск незмінний 160/115.
Підкажіть хто компетентний, чи не дай боже знає чи є ще якась терапія, окрім тих капельниць.?
Викликаю на дебати• 17 февраля 2025
Ща советчицы полечать
Вакцениро Вона• 17 февраля 2025
У родственника была похожая ситуация, продержали в больнице 6 дней и домой выписали, как вы пишите они стабилизировали состояние, а дальше ваши проблемы. Автор, попробуйте сделать так чтоб в больнице человек побыл подольше, бо дома не то.
Як ухурделю• 17 февраля 2025
Вы про восстановительный период?Гипертензивные препараты пожизненно. В шоке с людей. Знают про 160/115 и доводят до инсульта
Я Головна• 17 февраля 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Церебролизин и актовегин обязательно капать
Помогли отцу тоже в начале все печально, не ходил, пр.сторона отказала, востановилось, но нудно хорошее лечение и не тянуть
автор Ms. Iphone • 17 февраля 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Удалено администрацией...
Соня-сонятко• 17 февраля 2025
Тут важно насколько правильно диагностировано, как быстро довезли и оказали помощь и насколько эта помощь, медикаментозная,была правильной. Далее по протоколу лечение и после реабилитация. Спешить некуда, поэтому торопиться не нужно. Кроме капельниц, уколов и пилюлей другого ничего сейчас не будет. Покой. Если вас что-то смущает, торбите лечащего, пусть рассказывает вам, что да как.
Герцогиня• 17 февраля 2025
У мого тата був інсульт у 50 років . Геморагічний , розрив шлуночка. Операцію не робили. З часом відновився по мірі сил. Навіть ходив на роботу . Нога і рука були з парезом але якось ходив без палички навіть. Когнітивні здібності відновились . Реабілітація тривала була і щорічні санаторії . Помер в 63 роки від повторного інсульту
Герцогиня• 17 февраля 2025
Якщо Київ - в Оберіг можна звернутися з гострим станом. Там непоганий інсультний центр
Пліткарка• 17 февраля 2025
Нужна будет реабилитация потрм, когда его выпишут, чтоб хоть в туалет мог сам ходить.
Гадаю_По_шнуркам• 17 февраля 2025
Ответ дляMs. Iphone
Удалено администрацией...
Автор, є програма для таких , як ваш родич. Якщо забирають по скорій відразу ( там пару годин) після приступу, то колять актилізе за рахунок лікарні. В моєї мами так було в тому році, їй зробили 3 таких уколи, і вона повністю востановилася. Мова гарна, ноги не працювали, то все ок.
Це гарний препарат, але діє він відразу після приступу. Мама не довго в лікарні була, 6 днів. Виписали схему віл тиску пігулки, статини, аспірін, мочегонні. Сказали рухатися кожен день, не залежуватись , не засиджуватись, 73 роки. Все нормально зараз.
Я Головна• 17 февраля 2025
Ответ дляГерцогиня
От і у мого
Лише єдине живий досі 70
Багато по здоровʼю проблем весь час ліки
Навіть ковід витримав була темп під 40, то швидко лікаря і лікування
Було вже відразу запалення
Тут вчасність дуже важливо
автор Ms. Iphone • 17 февраля 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Цей укол можна при ішемічному інсульті. І заборонено при інсульті з крововиливом🥲
Гадаю_По_шнуркам• 17 февраля 2025
Ответ дляMs. Iphone
Я зрозуміла. Тоді порада недоречна.
tarveldy• 17 февраля 2025
10 дніа спокій, без емоцій капельниці , реабілітація після виписки
Як ухурделю• 17 февраля 2025
А что там было в удаленном посту? Автор уже и нахамить успела?
ПушАпница• 17 февраля 2025
Сложно для прогнозов. Важна область поражения. Важно пережить 3, 9, 30 сутки
Сейчас нельзя снижать давление, Вы должны понимать, что врачи реанимации опираются совершенно на другие данные пациента, не те, которые знают родственники
Прогноз при таких инсультах всегда серьезный
Реабилитация долгая и сложная.
Возраст молодой, есть шансы на постепенное восстановление.
Пусть выкарабкивается, выздоровления!

Автор, нельзя искать советов не у медиков. Что используют при ишемических инсультах запрещено при геморрагических.
Сгусток со временем рассосется, остальная часть часть мозга потихоньку возьмет на себя функции утраченной/ поврежденной части.
Процесс долгий.
Сейчас важно пережить острые периоды, сил и терпения родным!
Додекаэдр• 18 февраля 2025
У бабусі було 2 таких інсульти : я не вірила як бачила її стан що вона відійде , вона взагалі була не в собі , але крапельниці +таблетки ( потім пожиттєво таблетки ) зробили її майже такою як вона була ДО ..
автор Ms. Iphone • 18 февраля 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Шок при собі свій залиште і улюблений смайлик ’постійних’ порадниць - , також.
Не знаєте ситуації, то навіщо ваших шоків і повчань!?. Чи може ви знаєте способи як дорослу, свідому людину змусити проти її волі обстежитись і приймати ліки??