Останнього разу їздила ним у грудні 2023р. Тоді пасажирів цього потягу 2 години не випускали з вагонів, і ми мусили чекати, поки пасажири інших потягів першими пройдуть контроль. Через це багато людей ризикували не встигнути вчасно в Краківський аеропорт.
Як зараз справи з цим потягом? Немає вже такої дурні?
Борисфенка• 17 февраля в 23:26
Там таке завжди, по одному вагону випускають. Купуйте квитки в перші вагони.
Natabond76• 17 февраля в 23:45
В листопаді 2024 всі вагони випускали одночасно. Але ви ще врахуйте той факт, що потяг буде стояти на українському кордоні в залежності від того, скільки в ньому чоловіків призивного віку. Бо їх всіх виводять з потягу і перевіряють
Ответ дляNatabond76
Коли я їхала, то наші прикордонники не виводили хлопців. На місці спілкувались.
Польським прикордонникам все одно, чи виїздний чоловік
Natabond76• 18 февраля в 09:18
Ответ дляМария10
Може від зміни залежить. В моєму випадку наші прикордонники виводили. І це взяло близько двох годин