Звоночек• 18 февраля 2025

Жити в новобудові - це розкіш?

Жити в новобудові, в столиці - це недосяжна розкіш ?
Живемо в хрущівці. Ще одну хрущівку здаємо. Думали, що продавши обидві зможемо переїхати в новий будинок. Але там ціни від 120 тисяч. І це не там, де ми звикли. Це в кінцях міста. За 80-100 можна купити в будинках «панельках» 9-16 поверхів.
Це що виходить ? Хочеш жити в охайному, новому домі, з ремонтом - плати 150 тисяч доларів ? Ви знаєте реальні ціни на новобудови з ремонтом ? Цікавлять двокімнатні. Київ
Таракашечка• 18 февраля 2025
Ответ дляЗасомневаю
Для мене хрущ це анріал, вонь, гнилі комунікації, пенсіонери. Авжеж, якщо не безкоштовно дісталося. Краще новобудова ,навіть економ. І знову, дивлячись про який район йдеться, якщо у вас забаганки жити біля ЦУМу, то це дорого, якщо район спальний, то можна знайти варіанти.
В эконом новострое не лучше
Таракашечка• 18 февраля 2025
Ответ дляЗасомневаю
Ага, а в хрущах та панельках інтелігенція, розкажіть мені киянці це. Нормальні сучасні люди їх продали і купили в новобудовах, а не живуть у засцяних будинках. Я не говорю про сталінки в урядовому кварталі
От района зависит.
Ms. Откровенность• 18 февраля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Ми ось так купили котлован, вже 8 років як типу будують. Може через рік і добудують, але не факт. Коли через 2 роки після інвестицій зрозуміли, що чекати і чекати, взяли ще один котлован у забудовника який будувався активно. Ну і там вже 5,5 років чекаємо. Будинки інших ЖК вже з нуля побудували і здали, а наш ось такий добвгобуд((( більше ніяких котлованів. Третю вже взяли в добудованому будинку, місяць як був зданий і почалися перепродажі саме інвесторські, але ціна добуванної була дешевше ніж у забудовника у сусідньому будинку на стадії будівництва. Взяли, за 6 місяців зробили ремонт і заїхали. Ось такий досвід з котлованами
Ну так нужно мониторить! Жк варшавский отлично строится, к примеру! У меня мой жк сдают на год полтора раньшп срока.
Не я же вам должна выбирать, верно?
У меня и первый сдали раньше и второй сдадут раньше
Чарочка діда• 18 февраля 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Не знаю, як зараз, раніше комфорт таун давав розтермінування на років 20, тоді як інші забудовники на 3. Тому там купували люди. Плюс в новинку були кольорові будинки, гарні майданчики біля них. Я там не була та, мабуть, щось хороше є, бо ціни не низькі.
Я там была в гостях, плюс ездила там. Я живу возле парка, а там кошмар. Вот про цветные домики, да ,правда, цвет привлекает. Да,цены там неоправданно дорогие
Ms. Искренность• 18 февраля 2025
Ответ дляЗасомневаю
Ну не знаю. Мені подобався наш зрущик. Під´їзд зробили, комунікації поремонтували. Зате з парковками проблем не було, між будинками повно місця і багато дорослих дерев - завжди є затінок. І вид з вікна на зелень, а не на сусідні вікна. Кому що треба.
Хлопаю ресницами• 18 февраля 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Не я же вам должна выбирать, верно?
Я вас про допомогу у виборі не просила. Забудовник другого будинку будує завжди швидше ніж планують. Наприклад у нас будинок А3, після нас почав той самий забудовник будувати А4, А5, А6…. зараз А10 уже перші секції здаються, а наш А3 став. Я про досвід писала, що він різний є. У вас все гарно, то і +. Але це все на удачу сподівання. Цей процес далі без нас. Ну і трішки добріше і спокійніше потрібно бути, а не з нападками
Ворую вкусняшки• 18 февраля 2025
Ответ дляЯ такая наивная
У старому фонді також роблять ремонти. Я купила квартиру у старому будинку, де всього 16 квартир у підʼїзді, Робила ремонт 5 місяців, вже коли закінчували, хтось купив квартиру над моєю і також щоденно ремонт з 8 ранку до вечора. Вчора заходжу, бачу, сусіди знизу виїжджають тимчасово, а до них бригада заходить. Далі буде.
Не, вы одна хотели ’ пошуметь’ и довольненько въехать в квартирку . Ну теперь и сами прочувствуйте ’ прэлести ’ чужих ремонтов. Теперь пыль и от других Вам будет .
Отжигающая• 18 февраля 2025
купіть в Одесі, у нас нижчі ціни
Позитивна• 18 февраля 2025
Я вважаю , що так
Або ті люди по суті в кредитах
Позитивна• 18 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Для мене розкіш це жити в деяких будинках побудови початку 20 століття і з паркомісцем в дворі, або розкіш жити там де мій будинок.
Маю декілька квартир в новобудовах не живу там, не жила і не планую.
Що заважає переїхати?)
Позитивна• 18 февраля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Ага у нас в Саванне дома от 1 млн долл времен еще до Гражданской войны. Как-то в сравнении с этим мои квартиры киевские сильно мельчают)
Вже купили?
Love_Love_Love_• 18 февраля 2025
Ответ дляПозитивна
Що заважає переїхати?)
Куди переїхати?
Позитивна• 18 февраля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Смотря что за новострои. У меня жил друг в Комфорт Тауне. Ох и понтов было. Как-то случайно попала в гости-коморка 22 м2, коридор заканчивается спальней микробом и кухня студия. Такое себе удовольствие
Щей райончик такий собі алкашний
Мао_Мяо• 18 февраля 2025
Ответ дляПозитивна
Вже купили?
Купили в пригороде саванны за 500к, с большим участком и бассейном
Я такая наивная• 18 февраля 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
Ага, відчуття карми було)) Але у мене з нервами все ок, не реагую на шум