Звоночек• 18 февраля в 01:44

Жити в новобудові - це розкіш?

Жити в новобудові, в столиці - це недосяжна розкіш ?
Живемо в хрущівці. Ще одну хрущівку здаємо. Думали, що продавши обидві зможемо переїхати в новий будинок. Але там ціни від 120 тисяч. І це не там, де ми звикли. Це в кінцях міста. За 80-100 можна купити в будинках «панельках» 9-16 поверхів.
Це що виходить ? Хочеш жити в охайному, новому домі, з ремонтом - плати 150 тисяч доларів ? Ви знаєте реальні ціни на новобудови з ремонтом ? Цікавлять двокімнатні. Київ
Таракашечка• 18 февраля в 12:34
Ответ дляЗасомневаю
Для мене хрущ це анріал, вонь, гнилі комунікації, пенсіонери. Авжеж, якщо не безкоштовно дісталося. Краще новобудова ,навіть економ. І знову, дивлячись про який район йдеться, якщо у вас забаганки жити біля ЦУМу, то це дорого, якщо район спальний, то можна знайти варіанти.
В эконом новострое не лучше
Таракашечка• 18 февраля в 12:35
Ответ дляЗасомневаю
Ага, а в хрущах та панельках інтелігенція, розкажіть мені киянці це. Нормальні сучасні люди їх продали і купили в новобудовах, а не живуть у засцяних будинках. Я не говорю про сталінки в урядовому кварталі
От района зависит.
Ms. Откровенность• 18 февраля в 13:39
Ответ дляХлопаю ресницами
Ми ось так купили котлован, вже 8 років як типу будують. Може через рік і добудують, але не факт. Коли через 2 роки після інвестицій зрозуміли, що чекати і чекати, взяли ще один котлован у забудовника який будувався активно. Ну і там вже 5,5 років чекаємо. Будинки інших ЖК вже з нуля побудували і здали, а наш ось такий добвгобуд((( більше ніяких котлованів. Третю вже взяли в добудованому будинку, місяць як був зданий і почалися перепродажі саме інвесторські, але ціна добуванної була дешевше ніж у забудовника у сусідньому будинку на стадії будівництва. Взяли, за 6 місяців зробили ремонт і заїхали. Ось такий досвід з котлованами
Ну так нужно мониторить! Жк варшавский отлично строится, к примеру! У меня мой жк сдают на год полтора раньшп срока.
Не я же вам должна выбирать, верно?
У меня и первый сдали раньше и второй сдадут раньше
Чарочка діда• 18 февраля в 13:47
Ответ дляЯ такая наивная
Не знаю, як зараз, раніше комфорт таун давав розтермінування на років 20, тоді як інші забудовники на 3. Тому там купували люди. Плюс в новинку були кольорові будинки, гарні майданчики біля них. Я там не була та, мабуть, щось хороше є, бо ціни не низькі.
Я там была в гостях, плюс ездила там. Я живу возле парка, а там кошмар. Вот про цветные домики, да ,правда, цвет привлекает. Да,цены там неоправданно дорогие
Ms. Искренность• 18 февраля в 13:56
Ответ дляЗасомневаю
Ну не знаю. Мені подобався наш зрущик. Під´їзд зробили, комунікації поремонтували. Зате з парковками проблем не було, між будинками повно місця і багато дорослих дерев - завжди є затінок. І вид з вікна на зелень, а не на сусідні вікна. Кому що треба.
Хлопаю ресницами• 18 февраля в 16:21
Ответ дляMs. Откровенность
Не я же вам должна выбирать, верно?
Я вас про допомогу у виборі не просила. Забудовник другого будинку будує завжди швидше ніж планують. Наприклад у нас будинок А3, після нас почав той самий забудовник будувати А4, А5, А6…. зараз А10 уже перші секції здаються, а наш А3 став. Я про досвід писала, що він різний є. У вас все гарно, то і +. Але це все на удачу сподівання. Цей процес далі без нас. Ну і трішки добріше і спокійніше потрібно бути, а не з нападками
Ворую вкусняшки• 18 февраля в 17:08
Ответ дляЯ такая наивная
У старому фонді також роблять ремонти. Я купила квартиру у старому будинку, де всього 16 квартир у підʼїзді, Робила ремонт 5 місяців, вже коли закінчували, хтось купив квартиру над моєю і також щоденно ремонт з 8 ранку до вечора. Вчора заходжу, бачу, сусіди знизу виїжджають тимчасово, а до них бригада заходить. Далі буде.
Не, вы одна хотели ’ пошуметь’ и довольненько въехать в квартирку . Ну теперь и сами прочувствуйте ’ прэлести ’ чужих ремонтов. Теперь пыль и от других Вам будет .
Отжигающая• 18 февраля в 17:18
купіть в Одесі, у нас нижчі ціни
Позитивна• 18 февраля в 21:40
Я вважаю , що так
Або ті люди по суті в кредитах
Позитивна• 18 февраля в 21:41
Ответ дляLove_Love_Love_
Для мене розкіш це жити в деяких будинках побудови початку 20 століття і з паркомісцем в дворі, або розкіш жити там де мій будинок.
Маю декілька квартир в новобудовах не живу там, не жила і не планую.
Що заважає переїхати?)
Позитивна• 18 февраля в 21:42
Ответ дляМао_Мяо
Ага у нас в Саванне дома от 1 млн долл времен еще до Гражданской войны. Как-то в сравнении с этим мои квартиры киевские сильно мельчают)
Вже купили?
Love_Love_Love_• 18 февраля в 21:42
Ответ дляПозитивна
Що заважає переїхати?)
Куди переїхати?
Позитивна• 18 февраля в 21:43
Ответ дляМао_Мяо
Смотря что за новострои. У меня жил друг в Комфорт Тауне. Ох и понтов было. Как-то случайно попала в гости-коморка 22 м2, коридор заканчивается спальней микробом и кухня студия. Такое себе удовольствие
Щей райончик такий собі алкашний
Мао_Мяо• 18 февраля в 21:44
Ответ дляПозитивна
Вже купили?
Купили в пригороде саванны за 500к, с большим участком и бассейном
Я такая наивная• 18 февраля в 22:03
Ответ дляВорую вкусняшки
Ага, відчуття карми було)) Але у мене з нервами все ок, не реагую на шум