antoninalav• 18 февраля в 10:26

Переговори делегацій США та рф почалися в Ер-Ріяді

Ось настав той час, який так тут чекали.
😐росії та США потрібно перейти до спільних проектів, у тому числі в Арктиці, — член делегації, голова російського фонду прямих інвестицій Кірілл Дмитрієв

Прогрес у переговорах рф і США можливий у найближчі 2-3 місяці — представник рашистів.

Що матимемо в результаті за 2-3 місяці?
Иошши• 18 февраля в 11:18
Ответ дляviter33
В прямому
Яка зазнає збройної агресії раші
Пу говорит, что это бред, не нужна им европа
brenda2305• 18 февраля в 11:18
Ответ дляКатруська
При всій повазі 😳 Ви звідки будете?
Київ)
natlem• 18 февраля в 11:18
Ответ дляbrenda2305
та ви зрозумійте, що ЄС це просто бла бла бла
Он вибори в Німеччині 23го. Подивитесь на їх новий Бундестаг) та як зміниться їх позиція
Обидва лідери перегонів у Німеччині виступили на підтримку України. Тому для України мало що зміниться, хто б не прийшов у німців до влади.
автор antoninalav • 18 февраля в 11:18
Ответ дляbrenda2305
поживемо-побачимо
Я просто собі не уявляю, як Путін нападе на Європу, коли при всій повазі, рік бере Покровськ
Ну, якщо глобально подивитись на ситуацію
Інше питання, скільки ми протримаємося без допомоги?
brenda2305• 18 февраля в 11:18
Ответ дляBransoletka
❗️Допомога Україні в 700 мільярдів євро — такий пакет планують створити на рівні ЄС, за словами Бербок

Можна кричати Ура? Війна продовжиться, готуйте своїх 18-річок
ㅤ
та вони триндять) + в Німеччині вибори 23го
Катруська• 18 февраля в 11:18
Ответ дляbrenda2305
Київ)
Ждуніха? 🤮
Antiprom• 18 февраля в 11:19
Ответ дляТанюша
Ви так ставите питання, ніби впевнені що я голосувала за Зеленського. Я як раз таки голосувала за Порошенко. Але я не звинувачую ні людей що обрали Зеленського, ні самого Зеленського.
В мене є багато питань щодо нехтуваннями загрозою, Чонгар і т.д.
Але ця війна була неминуча.
В 2014 і близько не було Зеленського а війна почалась.

Зараз що можна сказати.
Ми програємо .
Але давайте все ж поважати один одного.
Бо там же тільки балакають.
А ми вже зїдаємо один одного
А чому ви вирішили що неминуча? Бо зелент, щоб зменшити свою вину за неналежну підготовку країни до війни, запустив ць тезу?
На сильних не нападають..нападають на ті країни, які закривають ракетні програми, в керівництві яких велика кількість зрадників і преЗЕдент яких розповідає про шашлики народу, в тей час, як своїх батьків відправив в безпечне місце
Anna-08e7• 18 февраля в 11:19
Ответ дляИошши
Он же говорил что на Украину нападать не будет ....
brenda2305• 18 февраля в 11:19
Ответ дляnatlem
подивимось) триндіти - це не свої війська давати та з Трампом йти в контри
Иошши• 18 февраля в 11:20
Ответ дляКатруська
Ждуніха? 🤮
Всё ждуны, кто не уехал и хочет окончания войны?
Bransoletka• 18 февраля в 11:20
Ответ дляbrenda2305
А...і є вірогідність, що прийдуть проросійські жо влади...
lilu1990• 18 февраля в 11:20
Ответ дляИошши
Так він і про нас колись говорив що Росія ніколи ні на кого не нападатиме і Крим їй не потрібен. Йому вірити ...
Манула• 18 февраля в 11:20
Ответ дляИошши
У 22-му році теж казав ’брєд’ про збройний напад на Україну
IndividualForce• 18 февраля в 11:20
Ответ дляnatlem
Я щойно почитала місцеву пресу про результати вчорашньої термінової зустрічі. ЄС від нас не відмовляється. Як буде тягнути фінансово - хз. Але ЄС обурений спробою змінити політичну карту Європи, тому що тут всі розуміють, що припинення підтримки України= її окупація педерацією. І це непокоїть ЄС, оскільки зрозуміло, що рф піде далі: Молдова, прибалти, Польща... Ніхто в ЄС не хоче війни на своїй території. Як вони вирулять це питання - важко сказати. Але принаймі ЄС не злився, як Трамп.
Насиділись вони вже у театрах на борисі годунові і російському балеті, коли на нас оакети летіли...європа жалюгідна у цьому всьому.
Нарешті маски спали ..
brenda2305• 18 февраля в 11:20
Ответ дляantoninalav
у нас взагалі особливо вибору вже немає. Нам треба закінчувати війну, проводити вибори та змінювати країну. І сподіваись, що Трамп вгамує Путіна на декілька років

Нічо не змінилось з тієї статті залужного в зе економіст. Ми нічо не вирішимо військовим шляхом. І час проти нас
Иошши• 18 февраля в 11:21
Ответ дляAnna-08e7
Он говорил цели сво
Kolibri_18• 18 февраля в 11:21
Ответ дляbrenda2305
поживемо-побачимо
так, але спробує він поперти на країни Балтії, он Литву, наприклад. Яка вся з населенням приблизно 3 млн. У нас Київ по офіційним данним стільки населення має, і це лише офіційні. А + мігранти, які орендують житло - то називають цифру 5 млн
а там вся країна менше Києва!
Але при всьому тому, скільки вони нам допомоги прислали. Ось і думай про ефективність керівництва нашої і їх держави.
автор antoninalav • 18 февраля в 11:21
🔴путін готовий до переговорів із Зеленським, але домовленості мають обговорюватися з урахуванням наявної можливості оскарження легітимності Зеленського, — пєсков
🤦🏽‍♀️
brenda2305• 18 февраля в 11:21
Ответ дляBransoletka
прямо до влади поки ні. Але там є АРД
Мимо_шла• 18 февраля в 11:21
Ответ дляbrenda2305
реальность такова, что или мы или заключим плохой мир и отдадим часть экономики американцам, или встанем в позу, разосремся со США, и через год будем заключать еще более ужасный мир, только по совсем другим линиям разграничения

пока что все выглядит именно так
Я тоже про это подумала, с каждым годом условия мира всё хуже
Катруська• 18 февраля в 11:21
Ответ дляИошши
Ні, ті хто поважає хуйла
Bransoletka• 18 февраля в 11:21
Ответ дляКатруська
Ждуніха? 🤮
Почалося...
Иошши• 18 февраля в 11:22
Ответ дляlilu1990
Крым не нужен? Первый раз слышу. А нападение он называет освобождением Донбасса
brenda2305• 18 февраля в 11:22
Ответ дляМимо_шла
так так и есть
Сравните в 2022 годом. И оно будет только хуже. Это ж очевидно
Просто люди летают в облаках
natlem• 18 февраля в 11:23
Ответ дляИошши
Так воно ж казало, що України не існує, що нас придумав ленін, а насправді ми узькі....
Знайшли кому вірити...
Иошши• 18 февраля в 11:23
Ответ дляМанула
Вы верите, что он нападет на Европу?
Соната любви• 18 февраля в 11:23
Ответ дляKolibri_18
сука, пуйлу би написав!
а вони ссуть агресорам щось таке ляпнути. розшаркується трамп і його ко і перед пуйлом, і перед сі, і перед ким чен ином.
з лідера світу перетворилися на підлабузників світу. шестьорок світу.
фу бля
вопрос.
а кто должен воевать?
вы желающих добровольцев видите?
я нет.

какие ваши пропозиции?
всех за руки ноги и в бусик с 18 лет?
ну на год 18-24 хватит.

а что делать через год?
начинать отлов с 16 лет?

женская мобилизация?

вы готовы идти воевать?

не прятаться за чужие спины и других посылать, а именно лично идти воевать.

или вы думаете, американцы мечтают приехать воевать своей жизнью?
или европейцы хотят отправиться в окопы?

кто должен воевать?

оружие самое по себе не стреляет.
даже если и начнутся поставки оружия.
нужны люди.
а желающих нет.

ну трамп может стукнуть кулаком по столу и что дальше?
ну поставит трамп оружие нам.
начнется мобилизация всех, включая женщин с 18 лет.

если те, кто сбежал заграницу, думают их не коснется.
ошибаются. при раскладе война до победного конца.
сбежавших заграницу будут отлавливать и отправлять на фронт.

только я уверена, те, кто сейчас кричат воевать, начнут самые первые прятаться.
Olvia1987• 18 февраля в 11:23
Ответ дляnatlem
Живі?...
Який відсоток українців пройшов би фільтрацію? А через неї пропустять всіх, не сумнівайтеся.
Хто ’звільняв’ би наступні країни? Платні північно корейці чи безкоштовні українці?
Удалено администрацией...
lilu1990• 18 февраля в 11:23
Ответ дляИошши
https://www.facebook.com/share/v/1A11fWzysr/
brenda2305• 18 февраля в 11:23
Ответ дляKolibri_18
а там вся країна менше Києва!
подивимось. Світ змінюється. Може Трамп таки трохи його попустить у протистоянні з Китаєм. Ми ж не знаємо, що США пообіцяє росії