Ось настав той час, який так тут чекали.
😐росії та США потрібно перейти до спільних проектів, у тому числі в Арктиці, — член делегації, голова російського фонду прямих інвестицій Кірілл Дмитрієв
Прогрес у переговорах рф і США можливий у найближчі 2-3 місяці — представник рашистів.
Що матимемо в результаті за 2-3 місяці?
IndividualForce• 18 февраля в 11:25
Ответ дляbrenda2305
ага, а всі всередині тихо сидять і роблять це) у нас 5 млн зброї на руках за словами голови МВД, окрім як у військових. Ви реально думаєте, що люди просто будуть сидіти і слухати владу, якій вже не довіряють?
Та й нічо не це дасть
Думаєте більшість населення таке свідоме як ми тут у цій темі?
Телемарафон і змі за ці три роки настільки перепрошую за***ли голови людям, мені здається гірше ніж за всі роки незалежності((
Блогери інфлюенсери продажні, яких купив Єрмак- молоді, марафон старшим у невеличких містечках...
brenda2305• 18 февраля в 11:25
Ответ дляantoninalav
🔴путін готовий до переговорів із Зеленським, але домовленості мають обговорюватися з урахуванням наявної можливості оскарження легітимності Зеленського, — пєсков
🤦🏽♀️
Администрация Трампа тоже хочет выборы
Остановк аогня - выборы - переговоры по долгому миру
они уже это говорили после последнего опроса по доверию украинцев Зелику
Ответ дляnatlem
Обидва лідери перегонів у Німеччині виступили на підтримку України. Тому для України мало що зміниться, хто б не прийшов у німців до влади.
Ще б за тиждень Аліска Вайдель програла і урочисто на подарований Маском Теслі поїхала в Каліфорнію.
Може ще Орбана і Фіцо ззаду посадити
Ответ дляAntiprom
А чому ви вирішили що неминуча? Бо зелент, щоб зменшити свою вину за неналежну підготовку країни до війни, запустив ць тезу?
На сильних не нападають..нападають на ті країни, які закривають ракетні програми, в керівництві яких велика кількість зрадників і преЗЕдент яких розповідає про шашлики народу, в тей час, як своїх батьків відправив в безпечне місце
Я б не назвала Кривий Ріг безпечним місцем.
brenda2305• 18 февраля в 11:27
Ответ дляIndividualForce
останні опитування, які опублікували (а значить ОПа їх випустила в світ) говорять, що у Зеленського менше 40% довіри, а за мир - біля половини населення
+ у нас дира в бюджеті 40 ярдів на сьогодні. Місяць-півтора і бюджетникам жопа, якщо Зелік не порішає з Трампом.
І все
Kolibri_18• 18 февраля в 11:28
Ответ дляviter33
Може ще Орбана і Фіцо ззаду посадити
так, Орбан про неї схвально озивається
Вона взагалі тьотя-лицемір:
проти біженців усіх видів - сама живе з жінкою з Шрі Ланки
срати хотіла на права ЛГБТ - сама лесбійка з 20-ти літнім стажем
Вона взагалі тьотя-лицемір:
Ответ дляnatlem
А навіщо у другу світову у радянській армії були заградотряди?...
А навіщо українців масово репресували після приєднання України до срср?...
Всі хто думає пересидіти при руському мирі і надіється на те що все налагодиться якщо здати Україну
Дуже, дуже помиляються
Ответ дляKolibri_18
так, Орбан про неї схвально озивається
Вона взагалі тьотя-лицемір:
Всі разом - в одну Теслу і нах Панаму завойовувати!! Або Гренландію!
brenda2305• 18 февраля в 11:30
Ответ дляKolibri_18
так, Орбан про неї схвально озивається
Вона взагалі тьотя-лицемір:
справа в тому, що німці її дуже підтримують. Тому що її тези їм наразі близькі
Ті, хто тут говорять про ЄС і як він всіх спасе напевно не знає, що на сьогодні німецьким пенсіонерам вперше з 50-х не вистачає пенсії на життя. І багато змушені працювати. В Німеччині економічна криза. Тому там і набирає обороти АРД
А ще Більд опубликував на днях інфу, що люди економлять, що сплатити за електрику. І це Німеччина
IndividualForce• 18 февраля в 11:31
Ответ дляantoninalav
🤦🏽♀️
Янукович вже готується до трону?!
Ответ дляbrenda2305
Єдина надія на Польщу
brenda2305• 18 февраля в 11:34
Ответ дляlilu1990
Єдина надія на Польщу
думаю, пора вже не надіятись ні на ляхів, ні на американців, ні на ЄС, а починати на себе надіятись
Але без виборів то нереально, на жаль
IndividualForce• 18 февраля в 11:35
Ответ дляМимо_шла
Сколько ему уже лет? Я думаю он уже готовится к земле
Ну може старший синок Віктор, якому зробили у змі фейкову смерть і заховали- воскресне..
Ответ дляbrenda2305
Але без виборів то нереально, на жаль
більшість озброєння (особливо ППО, ракети) - імпортне, Україна не має змоги виробляти Петріоти чи Ф-16, хаймарси та багато іншого
Тому результати виборів в Україні не замінять військову допомогу Заходу
Kolibri_18• 18 февраля в 11:41
Ответ дляviter33
ага, і щоб там Данії дала їм всім.... жару!
нещасний випадок на теслі.
Веточка сакуры67• 18 февраля в 11:42
У меня уже такое чувство , что это мы напали, убили людей, разрушили города и это с нами надо что-то делать. Что это вообще происходит.
Стрекоза любви• 18 февраля в 11:44
Ответ дляМанула
Ну одну реальну ’дію’ у вигляді угоди про експропріацію наших надр вже підвезли ...
А якщо підвезуть угоду умовно про те, що Україна 52 штат США? Ми ще нічого не підписали.