antoninalav• 18 февраля в 10:26

Переговори делегацій США та рф почалися в Ер-Ріяді

Ось настав той час, який так тут чекали.
😐росії та США потрібно перейти до спільних проектів, у тому числі в Арктиці, — член делегації, голова російського фонду прямих інвестицій Кірілл Дмитрієв

Прогрес у переговорах рф і США можливий у найближчі 2-3 місяці — представник рашистів.

Що матимемо в результаті за 2-3 місяці?
kot_begemot_kot• 18 февраля в 11:44
Ответ дляantoninalav
🔴путін готовий до переговорів із Зеленським, але домовленості мають обговорюватися з урахуванням наявної можливості оскарження легітимності Зеленського, — пєсков
🤦🏽‍♀️
Вы б не писали фамилии с маленькой буквы так опрометчиво).... скоро новая власть, отследят ....они ж знаете какие....
Life-game• 18 февраля в 11:44
Ответ дляRenata Ft
Что там местные гадалки говорят , куда пропали , где все ваши прогнозы ?
Написать?
Life-game• 18 февраля в 11:45
Ответ дляantoninalav
Відчуття лютого 2022. Не віриться, що має статись якийсь жах, хоча все про це говорить.
Да, ощущения точно 22го!!!! Чётко!!!!
Kolibri_18• 18 февраля в 11:46
Ответ дляbrenda2305
справа в тому, що німці її дуже підтримують. Тому що її тези їм наразі близькі
Ті, хто тут говорять про ЄС і як він всіх спасе напевно не знає, що на сьогодні німецьким пенсіонерам вперше з 50-х не вистачає пенсії на життя. І багато змушені працювати. В Німеччині економічна криза. Тому там і набирає обороти АРД
А ще Більд опубликував на днях інфу, що люди економлять, що сплатити за електрику. І це Німеччина
я, чесно, не знаю, про яку Ви кризу. Я не кажу, що я не вірю, або що цього нема.
Але я живу зараз близько до кордону з Німеччиною. Бачу пенсіонерів, які, гарно одягнені, в дорогий спортивний одяг, ходять в походи в гори. Приїжають в пансіонати на лікування. Нещодавно бачила бабцю 75+ на новому джипі БМВ (я теж таку пенсію хочу!). І це не десь там в Гамбурзі, великому місті. А в манюсінькому містечку, яке самі місцеві називають вимираючим.
То, може, для них криза і є, але до якоїсь повної безнадії, в якій барахтаються наші пенсіонери - їм ну дуже далеко.
Antiprom• 18 февраля в 11:46
Ответ дляВика31
За 24.02 не знаю, але вони довгий час продовжували жити в своїй квартирі. Зараз трішки переїхали, ми з ними в одну овочеву лавку ходимо. Тож бачу їх часто.
Пишуть що до початку Повномасштабної він вивіз своїх батьків з України і я в це вірю.. так як і те що він перший тиждень переховувався в Бункері і відосіки знімати виходив лише вночі..так же як і те що депутити ВР виїхали з Києва перед 24.02 на Західну і був потяг спеціальний який курсував між Львовом та Києвом щоб привозити слуг народу на голосування в Верховну Раду
Стрекоза любви• 18 февраля в 11:46
Ответ дляNadiaaaa
рік, а тим більше два роки Україна не витримає...
Як мінімум грошей вистачає на 25 рік повністю. Тут більше питання в оснащенні ППО, яке в основному нам дає США. Якщо відмовиться постачати, то проблема. Але Трамп наче сказав, що за бабос ЕС готовий.
Давайте більше дивитися на дії, не на слова.
Daria0000• 18 февраля в 11:47
Ответ дляantoninalav
А почему не ощущение,что все идёт к завершению?
Манула• 18 февраля в 11:47
Ответ дляСтрекоза любви
А якщо підвезуть угоду умовно про те, що Україна 52 штат США? Ми ще нічого не підписали.
Коли підвезуть, обговоремо. Зараз ми лише колонія в їх розумінні. Я ж не кажу, що ми вже підписали, але гарних рішень у нас немає, від слова зовсім
brenda2305• 18 февраля в 11:48
Ответ дляKolibri_18
ну то навіщо ви порявнюєте із нашими? порівнюйте німців із німцями раніше. Рейтинги, де АРД займе друге місце в Бундестазі говорять самі за себе

Саме цікаве, що націонал-соціалісти в Німеччині в 30-х також росли в рейтингу, а потім і виграли на фоні економічної жопи
Daria0000• 18 февраля в 11:48
Ответ дляLife-game
Да, ощущения точно 22го!!!! Чётко!!!!
Почему? Я без стеба. Просто у меня ощущение, что вме идёт к завершению. Хочется понять мнение людей,которые считают наоборот
Kolibri_18• 18 февраля в 11:49
Ответ дляbrenda2305
думаю, пора вже не надіятись ні на ляхів, ні на американців, ні на ЄС, а починати на себе надіятись
Але без виборів то нереально, на жаль
пізно, батєнька, пізно
зброя і військо потрібні тут і зараз

чесно, я теж не дуже розумію, чому в нас не перевели економіку на військові рейки досі.
чому держава не працює над підніманням авторитету військовим, що навіть діти в школі ставлять сценки, це ображати людину в формі - то круто
чому сама робота ТЦК поставлена так тупо
чому на початку вторгення всі були в розгубленому стані, без плану, дезорієнтовані, а добровольці взагалі взятки платили, щоб їх до армії взяли!

’Чого бідне - бо дурне. Чого дурне - бо бідне’ - це прям про нас.
та скільки можна!
Веточка сакуры67• 18 февраля в 11:49
Ответ дляМанула
Історію пишуть переможці (с.)
Я понимаю. Но они же не в адеквате. Как их вообще можно за политиков считать и разговаривать. По ним дурка плачет. Они же не только про нас , но и про США такую х--ню несут, а те их адекватными считают?
kuskus• 18 февраля в 11:50
Ответ дляRenata Ft
В них війна вже скінчилась ще після виборів в США
lilu1990• 18 февраля в 11:51
Ответ дляDaria0000
Завершення гарячої фази війни. Але путін від своїх цілей - Дніпро, Харків, Запоріжжя, Одеса і т.д. не відмовиться.
brenda2305• 18 февраля в 11:51
Ответ дляKolibri_18
пізно, батєнька, пізно
зброя і військо потрібні тут і зараз

та скільки можна!
тому що у нас деякі стали мільярдерами за ці роки, і їм все одно на країну. Для них це дойна корова
в 22 була надія, що війна змінить країну. Ніфіга не змінила
Вика31• 18 февраля в 11:52
Ответ дляAntiprom
А через місяць привіз?
У мене друзі в Єгипет поїхали 18.02 і не приїхали в Україну, він їх також попередив? Почитайте теми кінця 21 початку 22 року, як у Львові все житло було заброньоване, попереджені були лише обрані?
Манула• 18 февраля в 11:52
Ответ дляВеточка сакуры67
Мені здається, що не тільки за ними божевільня плаче. Он навіть представник ЄС заплакав від останніх заяв кой кого
lilu1990• 18 февраля в 11:53
Ответ дляKolibri_18
пізно, батєнька, пізно
зброя і військо потрібні тут і зараз

та скільки можна!
Тому що пасіонарії, добровольці і усі бажаючі уже давно в армії. Ще деякий процент людей які самі би пішли якби були створені відповідні умови - є

Всьо інше - запроданці і бариги, без образ, яким пофіг під яким прапором жити. І яких ніякими ніштяками і реформами не заманиш

Наш ресурс майже вичерпався в цьому плані. Тому я і кажу - надія на ресурси інших країн де ще так само пасіонаріїв як у нас у 22 році. Зокрема польша
Daria0000• 18 февраля в 11:55
Ответ дляlilu1990
Просто і Трамп заявляє,що не дозволить жодній зі сторін досягнути цілей і гарантії безпеки теж наче обіцяють. Це, звичайно, тільки пусті балачки, але я все ж таки в цьому вірю в краще.
В те,що ми могли б забрати наші землі я не вірила ніколи. Як кажуть знайомі військові, що заради 10 метрів лісосмуги поклали стільки життів... мені просто дуже шкода людей в цьому жахітті. Не вірю, що в Путіна були шанси хабрати такі великі міста, як Харьков, Дніпро чи Одеса. Це нереально, як на мене. Тільки у випадку сдачи, як це було в Херсоні чи Донецьку..
Kolibri_18• 18 февраля в 11:55
Ответ дляAntiprom
І я це до чого кажу.
Німцям пора теж прокинутися. Не заглядати в рота до Аліски. Так, взятися за тих біженців, які порушують закон Німуччини, ведуть себе агресивно, ставлять під питання безпеку в містах і т.д. Які порушують закон, або живуть виключно на пособіях. Але підходити до питання справедливо.

Німці думають, що росія - це просто безкінечний дешевий газ, що це величезний ринок збуту. Але вони щось призабули, що росія - це армія виродків, яка колись перегвалтувала їм весь Берлін, починачи з дітей до 99 років, повирізала і теж погвалтувала цілі села, коли червона армія наступала. ось вони якраз як ніхто мали би відчути, що Буча - то не постанова, і що орки - то не художня назва, а просто речі, названі своїми іменами. Що берлінська стіна стояла роками, і рівень життя східної частини був разючо інший.

Щось пам’ять у них коротка дуже виявилася.
Life-game• 18 февраля в 11:56
Ответ дляDaria0000
Я в Днепре (возможно другие области чувствуют не так себя)
Пока чёткое ощущение, что к концу войны мы прийдем. Я не раз писала что в марте, поправлюсь к концу обстрелов. Так вот к нему мы прийдем через какой либо шок, шок будет на уровне 24 февраля. И это не тот, который проснулись и в один день нет войны, это не позитивный будет шок. А сначала негативный. Из самого банального это отдадут раше то, что у неё в конституции. Может рухнет фронт, возможно убьют зе, возможно каждой области скажут идти на референдум и результат будет шокирующие и разваливший Украину. Но шок будет, сначала шок, потом мир. Главное чтоб шок был без радиации, будь то аэс или оружие!!! Остальное, даст Бог переживем
Daria0000• 18 февраля в 11:56
Ответ дляbrenda2305
Корупція виросла до таких рівнів,що квартиру в Харкові дешевше купити,ніж ’на лапу’ дати.
Стрекоза любви• 18 февраля в 11:57
Ответ дляМанула
Ну от тоді дійсно обговоримо. Зараз немає сенсу впадати в помиральну яму відносно «копалин»
brenda2305• 18 февраля в 11:57
Ответ дляDaria0000
100%
lilu1990• 18 февраля в 11:57
Ответ дляDaria0000
Та раді бога. Скаже путін - моя ціль Ужгород. А зійдуться на Дніпрі шо путіну в принципі і потрібно.

Може сказати на приколі що хоче виведення усіх військ нато на 100 км від кордонів росії - а вдруг трамп аж таке больне на голову. А зійдуться на 50 км шо путіну в принципі підходить.

Трамп скаже: от я не дав путіну всьо шо він просив, який я маладєц. А путіну і не треба було якшо задуматись
filafina• 18 февраля в 11:58
це вже було, с запросами рашколяндии, нам дадут еще штук 500 ф16,пару тыс танков, и ракеты на 2000км
Kolibri_18• 18 февраля в 11:58
Ответ дляВика31
А через місяць привіз?
ну при чому тут обрані.
200 тис чужої армії стоїть по всій доступній лінії кордону.
просто деякі все ж не стали заперечувати очевидне.
lilu1990• 18 февраля в 12:00
Ответ дляLife-game
Таке саме відчуття було у європейців коли чемберлен приїхав після поділу чехословаччини зі словами - я привіз вам мир

Всьо тільки починається
Kolibri_18• 18 февраля в 12:01
Ответ дляlilu1990

Польща - це 50/50
Он у них вибри Президента в Травні. До гадалки не ходи - розіграють знов карту Волині, невдячних українців.

Чомусь вони забули літак у Смоленську
Чомусь забули розстріл польських офіцерів радянською владою

Хіба що, тваринний страх за власне життя таки заставить їх зібратися до купи і стати до оборони.
Daria0000• 18 февраля в 12:01
Ответ дляLife-game
А что у раши в конституции?

Погуглила, пишут про херсонскую, запорожскую, днр, лнр. Это уже и не сюрприз..