Зайканалужайке• 18 февраля 2025

Є ще такі, хто просто чекає закінчення свого життя?

Просто немає сенсу, мотивації, бажання щось робити, кудись прагнути, все якесь безглузде, абсолютно все. Всі ми рухаємося в напрямку смерті. Просто пересуваю, годую, мию своє тіло в межах необхідності. Самознищення не розглядаю, чекаю поки природа сама зробить свою справу.
Результат:
вже голосів: 277
97 (35.02%) Я така
91 (32.85%) Тиць
89 (32.13%) Ні, маю шалені плани й натхнен
автор Зайканалужайке • 18 февраля 2025
Ответ дляВообще не факт
При чем тут белопальтовая. Я просто не могу понять, как при наличии детей, еще не взрослых, могут быть такие мысли.
И как люди, которые не мучаются от кучи болячек ежедневно, и у которых объективно все хорошо, молодые, допускают такие мысли. Что такое сахарный диабет и другие хронические болезния знаю, увы не по наслышке. Разве это повод видеть все в черном цвете?
Люблю выражение, не помню чье: ’Жизнь удивительное приключение, но и ее можно низвести до проблемы’
Якщо ви не можете зрозуміти, нащо беретеся радити і засуджувати?
ЧупакабраЗеБест• 18 февраля 2025
Ответ дляВообще не факт
вот ваша позиция и есть белопальтовая ’я не понимаю. в моей жизни таких кризисов не было, значит они ненормальны.’
кого осудишь в том и побудешь.
слахали такое?
После шести ни-ни• 18 февраля 2025
Ответ дляЛуковая
Мені 38 років, заміжня і троє дітей, саме таке відчуваю що і автор. Чекаю може захворію і помру. А поки як робот, виконую те що від мене потребують.
Мені 39, хворію і теж так думаю...живу за склом, поки інші насолоджуються
Жена аллигатора• 18 февраля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
А вы безробітний палач в скрутній фінансовій ситуації? ))
Тут чомусь завжди так. Напишеш те, що на душі, хтось підтримає, а хтось брудом обіллє та діагнозів наставить. Злі часто жінки.
Якщо що , я б з чоловіком проговорила свій стан. І з сином, якщо він дорослий. Тримайтесь!
ЧупакабраЗеБест• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Люди часто їдуть вперед на своїх невротичних потребах чи істеричному характері. Поняття успіху, грошових досягнень створили нарциси. Психопати прагнуть до влади і визнання. Це світ абсурду, де продай купи - частина гри з виживання. І надія на те що кожна куплена річ щось змінить чи принесе задоволення... рівно на три хвилини

Прагнути до цілей - заклик невротиків. Які не можуть віднайти спокій у собі.

А загалом в основі всього цього безглуздя - прагнення людей щоб їх полюбили, такими які вони є. Без брів, ногтей, губ і гарного одягу. І частіше за все - щоб їх полюбили їхні власні батьки, які до багатьох із нас були байдужі і холодні

Що б вам тут не написали невротіки яким головне не рефоексувати - ви нормальна і задаєтесь нормальними питаннями
согласна, все по сути.
ЧупакабраЗеБест• 18 февраля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
с сыном точно нет, это означает поменться ролями.
Тетя Фрося• 18 февраля 2025
Шалених планов нет конечно. Просто живу, хожу на работу. Чего-то жду. Нет, не смерти.
Вообще не факт• 18 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
кого осудишь в том и побудешь.
слахали такое?
Мені багато років, і в моєму житті таке було, що мало б хто витримав. Дуже важкі часи доводилось пережити. Тому печально бачити, як люди в яких загалом все добре, марнують своє життя, і особливо життя своїх дітей. В дітей іншого дитинства не буде.
Жена аллигатора• 18 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Чому?
Ми з сином ділимося всіма своїми думками та переживаннями, ролями не міняємося, у кожного своє життя.
Потринділиця• 18 февраля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Задам зустрічне питання: ви, мабуть, точно працюєте суддею і вревнені в своєму покликанні як ніхто? ))
Ви не відповіли. Ви живете своє беззаботне життя, не напрягаючи дупу, ви не видатний кардіолог, чи мікробіолог, ви людинка, у якої все стабільно, яка не бачила горя, живе і сумує без проблем.
автор Зайканалужайке • 18 февраля 2025
Ответ дляВообще не факт
Звідки ви знаєте, що було і чого не було в моєму житті і що я пережила?
Хто вам сказав, як в мене загалом: добре чи ні?
Яким чином ви виокремили чи марною я своє життя чи ні?
З якого дива ви вішаєте ярлики на мого сина?
І головне: з чого ви взяли, що ВАША точка зору правильна? Аргументуйте?
lilu1990• 18 февраля 2025
Ответ дляПотринділиця
Тут питання більше до самого життя. Таке шось безсенсове носіння своєї старіючої тушки з кутка в куток
Вообще не факт• 18 февраля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Жити життя і не радіти йому, не цінувати те, що маєте, це і є марнувати життя. Хіба не так?
Потринділиця• 18 февраля 2025
Ответ дляВообще не факт
Автор засумувала, немає пригод, проблем, горя, сумно людині
автор Зайканалужайке • 18 февраля 2025
Ответ дляВообще не факт
Хто вам сказав, що ВАША точка зору правильна?
ЧупакабраЗеБест• 18 февраля 2025
Вообще по теме , насоклько я знаю, автор описывает кризис.
Как правило люди, то есть мы все взрослеем и стареем монотонно.
Но бывает что это происходит скачками. например выйди из роддома девушка за одну неделю становится старше лет на 10 эмоцианально, парниша после 2 лет службы будет старше своих институтских друзей, тоже намного. такие случаи - это и есть кризисы. вот у автора сейчас свой кризис.
Мне всопимнается наша школьная подружка Олька К.
когда мы были старшеклассницами ее мама неудачно помыла окно и выпала с 4 этажа на сыру землю.
стала лежачей. муж и дочка (Олька) ухаживали достойно до самой ее смерти.
и я помню как Оля менялась, нет, по ее рассказам не было трудно мыть кормить, тягал отец, Оля делала простые бытовые вещи.
Нл с ней видимо происходило вот, это вот взросление: когда понимаешь что мы все умрем, насоклько ужасны и безрадостны и БЕЗЫСХОДНЫ болезни человеческого тела, тщетность, бессмысленность жизни, ведь каждый день нас приближает к НЕЙ, к смерти, все вот это вокруг - это все бессмысленное и ничтожное.
Она вот это проживала в 15-17 лет, и нам тоже было непонятно, как можно не радоваться новым джинсам или классной дискотеке.
вот и наши советчицы сейчас тоже не понимают.
но ничего.
у каждого из нас своя мера.
Потринділиця• 18 февраля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
На сина ярлик, який?
ЧупакабраЗеБест• 18 февраля 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
а лечение как? смогли подобрать?
Вообще не факт• 18 февраля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Ви незадоволені своїм життям, а я задоволена, маючи набагато гірші вводні. Але вміючи знаходити радість в повсякденні. Хіба це не підтверджує, що моя точка зору більш вірна?
автор Зайканалужайке • 18 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
но ничего.
у каждого из нас своя мера.
Я зараз трохи прифігіла від рівня розвитку деяких Порадниць. Вони навіть уявити не можуть, що їх точна зору не єдина. Про те, що вона може бути хибною - вони й думки такої не допускають!
І ці ж люди вважають себе розумними, освіченими, поради дають....
автор Зайканалужайке • 18 февраля 2025
Ответ дляВообще не факт
Звідки ви знаєте мої ввідні? Хто сказав, що знаходити радість - це більш вірна точка зору? Звідки ви це взяли?
Вообще не факт• 18 февраля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Точки зору різні, але на то й Порадниця, щоб кожен міг висловити свою.
ЧупакабраЗеБест• 18 февраля 2025
Ответ дляВообще не факт
вы снова выгоуливаете свое белое пальто ’а вот Я!!!!’
это и есть белопальтовая позиция.
Я не Тролль• 18 февраля 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
О, это моя бабуля. Ей 83, ей скучно, ничем не занимается, телек не смотрит, из дома не выходит и сидит вздыхает со словами ’ох, когда же уже Бог меня заберет’...
Моей 82, то же самое. Только на улице час в день сидит и новости вечером смотрит. Но тоже уже ’ доживает’.
Бесбардак• 18 февраля 2025
Автор, обрести смысл жизни и сделать ее наполненной, наверное, сможет здоровая религия, которая не будет вызывать в вашем уме противоречий и сомнений, но прийти к этому тоже очень не просто.
Зроблено у 80-х• 18 февраля 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Моя с начала войны не выходит на улицу, не хочет, придумывает что не дойжет, купили ходунки, коляску инвалидную - нет и все...телек она лет 10 не смотрит... Книжки приношу из библиотеки, сидит листает....
Потринділиця• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Можна допомагати хворим тваринам, мама з хворими дітьми, стареньким, інвалідам, можна плести сітки, знайти якийсь сенс, а можна нити і страждати, тільки коли заболить десь, то ці люди будуть першими вибивати двері на остеження і лікування, бо вони занадто люблять себе
Потринділиця• 18 февраля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Мабуть тому, що щасливі люди не ниють, як ви. Якщо вам так важко чекати смерті, чому ви не прискорите цей момент?
Вообще не факт• 18 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
это и есть белопальтовая позиция.
Ну ладно, все плохо, мы все умрем, давайте уже сегодня мотаться в саван и ползти. Так лучше? Мотивирует?
Обычно страдания на ровном месте начинаются, когда в жизни все хорошо и спокойно, просто от скуки. Если это не психическое заболевание. Если болезнь,то ясно, что не на форум надо, а к врачу. А если человек здоров, то он вполне может найти способ себе помочь.
автор Зайканалужайке • 18 февраля 2025
Ответ дляБесбардак
Ні, релігія мене не цікавить. Маю інші погляди з цього приводу.