Зайканалужайке• 18 февраля в 12:04

Є ще такі, хто просто чекає закінчення свого життя?

Просто немає сенсу, мотивації, бажання щось робити, кудись прагнути, все якесь безглузде, абсолютно все. Всі ми рухаємося в напрямку смерті. Просто пересуваю, годую, мию своє тіло в межах необхідності. Самознищення не розглядаю, чекаю поки природа сама зробить свою справу.
Результат:
вже голосів: 277
97 (35.02%) Я така
91 (32.85%) Тиць
89 (32.13%) Ні, маю шалені плани й натхнен
lilu1990• 18 февраля в 13:05
Ответ дляПотринділиця
Можна допомагати хворим тваринам, мама з хворими дітьми, стареньким, інвалідам, можна плести сітки, знайти якийсь сенс, а можна нити і страждати, тільки коли заболить десь, то ці люди будуть першими вибивати двері на остеження і лікування, бо вони занадто люблять себе
Допомагати то не є панацея, часто допомога тільки шкодить. Добро є проявом нарцисичної потреби буьи потрібним і отримати вдячність. Єдине для чого ми тут - дати потомство, судячи з усього. Природа не обіцяла нам смисли. Його пошук це афект нашого мозку, побічна реакція еволюції
Потринділиця• 18 февраля в 13:06
Ответ дляЗайканалужайке
Я зараз трохи прифігіла від рівня розвитку деяких Порадниць. Вони навіть уявити не можуть, що їх точна зору не єдина. Про те, що вона може бути хибною - вони й думки такої не допускають!
І ці ж люди вважають себе розумними, освіченими, поради дають....
Так само не єдина, як і ваша ниюча і багатостраждальна. Ще раз запитаю, чому ви так мучитесь в очікуванні смерті, ви можете не стараждати так
Я б такое не носила, но продаю• 18 февраля в 13:06
Ответ дляЗайканалужайке
Я щось вам нав´язала вже? ))
Ви не можете нічого мені нав´язати. Це притаманно живим, а не душевномертвим, як ви
ЧупакабраЗеБест• 18 февраля в 13:06
Ответ дляПотринділиця
Мабуть тому, що щасливі люди не ниють, як ви. Якщо вам так важко чекати смерті, чому ви не прискорите цей момент?
’чому ви не прискорите цей момент?’ - вы осознаете вообще что сейчас призываете незнакомого человека к убийству?
осознаете?
Василина Семеніч• 18 февраля в 13:06
Ответ дляпу_пугренчик
ще десь столько ж и природа таки сделает свое дело
Та ну. До 85 дожить, это нужно иметь отменное здоровье
автор Зайканалужайке • 18 февраля в 13:06
Ответ дляПотринділиця
Звідки ви оцей весь застарілий заскорузлий інформаційний мотлох черпаєте?
У вас є якась книга типу Банальна банальність? Чи Велика енциклопедія стереотипів?
вре_Динка• 18 февраля в 13:07
Ответ дляЗайканалужайке
Нащо? Що це змінить чи дасть?
ну можна прожити і отримувати задоволення, а можна прожити цей час в стані какулі - в задоволення все ж таки приємніше
автор Зайканалужайке • 18 февраля в 13:07
Ответ дляПотринділиця
Звідки ви взяли впевненість, що ваша точка зору краща ніж моя?
Потринділиця• 18 февраля в 13:08
Ответ дляЧупакабраЗеБест
осознаете?
Я допомагаю автору закуінчити мучєнія на цій землі, їй нудно чекати смерті, от я і питаю, чому вона так довго чекає, мабуть є сенс це не робити
вре_Динка• 18 февраля в 13:08
Ответ дляЗайканалужайке
Є, в цьому сенсі все добре. Чоловік, син. Але я не про це - сенс в житті якийсь синтетичний, притягнутий за вуха.
сенс у кожного свій - якщо ваш притягнутий за вуха - до чого тут інші?
автор Зайканалужайке • 18 февраля в 13:08
Ответ дляВообще не факт
Ну ладно, все плохо, мы все умрем, давайте уже сегодня мотаться в саван и ползти. Так лучше? Мотивирует?
Обычно страдания на ровном месте начинаются, когда в жизни все хорошо и спокойно, просто от скуки. Если это не психическое заболевание. Если болезнь,то ясно, что не на форум надо, а к врачу. А если человек здоров, то он вполне может найти способ себе помочь.
Хто сказав, що я страждаю? Нащо ви придумуєте фальшиві факти, і тут же намагаєтесь пропихнути це як істину?
lilu1990• 18 февраля в 13:09
Ответ дляПотринділиця
Але ви зла
Потринділиця• 18 февраля в 13:09
Ответ дляЗайканалужайке
Мабуть тому, що не нию, що мені тошно жити, у мене життя прекрасне, я хочу жити довго і щасливо
автор Зайканалужайке • 18 февраля в 13:09
Ответ дляПотринділиця
Де я написала, що я нию і страждаю?
Потринділиця• 18 февраля в 13:09
Ответ дляЗайканалужайке
Де я написала, що я нию і страждаю?
Вся ваша писанина про це
lilu1990• 18 февраля в 13:10
Ответ дляПотринділиця
Життя потенційно прекрасне тільки якщо є здоровя. Без хорошого здоровя воно ніколи більше не буде прекрасним чи більш менш сносним
ЧупакабраЗеБест• 18 февраля в 13:10
Ответ дляПотринділиця
то есть не осознаете?
ну дело ваше, что сеять вокруг себя.
закон сеянья и жатвы никто не отменял.
Вообще не факт• 18 февраля в 13:11
Ответ дляЗайканалужайке
Звідки ви знаєте мої ввідні? Хто сказав, що знаходити радість - це більш вірна точка зору? Звідки ви це взяли?
Як звідки, з теми. Принаймні Ви набагато молодша. 40-50 чудовий вік, щоб насолоджуватись життям.
автор Зайканалужайке • 18 февраля в 13:11
Ответ дляПотринділиця
Чому вас цікавить моє життя, ця тема, нащо ви дайте поради ’ні в тин, ні в ворота’?
So_so• 18 февраля в 13:12
Ответ дляlilu1990
Вы сильно ошибаетесь. Люди с прекрасным здоровьем могут быть унылым г-ном и наоборот.
Гл. Амурная• 18 февраля в 13:13
Нет,я очень люблю жизнь!!
lilu1990• 18 февраля в 13:13
Ответ дляSo_so
Я написала тому - потенційно прекрасне
Ищу Аленя• 18 февраля в 13:18
Ответ дляSo_so
Слава Богу, маме моей 79, у неё миллион планов, ещё хочет на Красное море
А мені теж 43 і сил жити вже немає, особливо як подумаєш, що доживати доведеться під мостом, через силу працюєш спиш спиш працюєш.
Админко• 18 февраля в 13:22
не то что бы я ждала смерти. я вообще ничего не жду.
муж служит, за два года был один раз в отпуске.
у меня жизнь дом-работа-дом. дома животные. с друзьями общаться моральных сил нет.
сейчас новости вообще из равновесия выбивают.
Луковая• 18 февраля в 13:24
Ответ дляВообще не факт
При чем тут белопальтовая. Я просто не могу понять, как при наличии детей, еще не взрослых, могут быть такие мысли.
И как люди, которые не мучаются от кучи болячек ежедневно, и у которых объективно все хорошо, молодые, допускают такие мысли. Что такое сахарный диабет и другие хронические болезния знаю, увы не по наслышке. Разве это повод видеть все в черном цвете?
Люблю выражение, не помню чье: ’Жизнь удивительное приключение, но и ее можно низвести до проблемы’
Напевно, через втому і через те що було помилкою, діти та шлюб.
Луковая• 18 февраля в 13:25
Ответ дляВообще не факт
Не любите своїх дітей? Бо якщо любите, то все робиться з радістю, а не як робот. Як можна трьох народити і не радіти тому, як вони ростуть? Вам про таке про таке неможна навіть думати. Дітей на ноги поставити, вивчити, одружити, онуків дождати, бути гарною бабусею.
Люблю. Напевно, не достатньо. Ще втома. І розуміння того що шлюб та народження дітей було помилкою.
Админко• 18 февраля в 13:25
Ответ дляВообще не факт
все хорошо только физически.
вы не понимаете что есть еще ментальные вопросы?
стресс такой мимо не проходит
Луковая• 18 февраля в 13:27
Ответ дляВообще не факт
Мені багато років, і в моєму житті таке було, що мало б хто витримав. Дуже важкі часи доводилось пережити. Тому печально бачити, як люди в яких загалом все добре, марнують своє життя, і особливо життя своїх дітей. В дітей іншого дитинства не буде.
Згодна з Вами. Розумію що руйную життя своїм дітям. Але змінити важко щось.
So_so• 18 февраля в 13:28
Ответ дляЛуковая
Так Вы лечитесь, если понимаете?
Голова колгоспу• 18 февраля в 13:29
Ответ дляЗайканалужайке
Вибачте, що не хочу губ, цицьок, інстаграму, тисяч фоток ’на фоне ейфелевой башни’, пліток, тощо... от прям сорі!
А я вам это предлагала где-то, или вы меня с кем-то спутали? Интересы конечно у вас стереотипные какие-то Если вам так важно,то прощаю конечно,хотя мне все равно, хоть с башни той прыгайте без парашюта.