Первая ласточка инфляции• Изменено 18 февраля 2025

Где искать сотрудников на работу?

График удобный, пятидневка, весь соц пакет отпуск и т.д. есть одно НО зарплата маленькая где-то 9-10 тысяч грн. Одно из требований к соискателю хорошее зрение, пенсионер не подойдёт. Харьков.
Сегодня не целуюсь• 18 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ок, тут є домогосподарки?
Я
Добра всем!• 18 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ну может кто-то запарился работать по 12 часов 5-6 дневку , не видел несколько лет отпуска и т.д.
А в отпуск за что ехать?
Сегодня не целуюсь• 18 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Є документи треба заповнювати
Сподіваюсь, що хоча б не підроблені
Сегодня не целуюсь• 18 февраля 2025
Ответ дляДобра всем!
А в отпуск за что ехать?
З таким графіком не їздять
автор Первая ласточка инфляции • 18 февраля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Не правда
В 2019 я працювала після пар на пів дня в магазині продавцем, 4000, на той час 175$, зараз це 6200 в грн приблизно, це пів дня робочого. А повний більше в два рази.
Тому який сенс мені, людині з хорошим зором, йти кудись за 8-10к, якщо я можу сидіти в магазині за 10-15 і робити менше, зір не напрягати
Ви можете, а може хтось не може.

Може є жіночки з дітьми?
Inconvenient• 18 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Пенсіонерів достатньо.
В Ірландії за таку просту роботу платять щонайменше 13.5 Євро за годину. Хотіла б побачити людину, яка погодиться на ваші умови.
Сегодня не целуюсь• 18 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ви можете, а може хтось не може.

Може є жіночки з дітьми?
Думаєте їм з вашим графіком буде зручно? Чи у вас ж дитячий сад при роботі?
Ответ дляДобра всем!
А в отпуск за что ехать?
Відпустка оплачується
Inconvenient• 18 февраля 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
На робітниках економлять а на акаунти на порадниці — ні . Падлючі душі
Їдьте за кордон, знайдете роботу.
Добра всем!• 18 февраля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Не правда
Что продавали?
Ответ дляСегодня не целуюсь
З таким графіком не їздять
Не їздять де дають відпуску тиждень або два за свій рахунок чи же взагалі її нема
Творю чудеса• 18 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ок, тут є домогосподарки?
Домогоспадарки работают из дома.
Определитесь уже с требованиями
Сегодня не целуюсь• 18 февраля 2025
Ответ дляТворю чудеса
Домогоспадарки работают из дома.
Определитесь уже с требованиями
СПЕРШУ ОСВІТА НУ ЩО ВАМ НЕ ЗРОЗУМІЛО ?
Добра всем!• 18 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ви можете, а може хтось не може.

Може є жіночки з дітьми?
Ну есть такие. Я работаю неделя через неделю. У меня неделя свободная. Могу поработать у вас
Малявка ще та• 18 февраля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Не правда
Ви ж, не знаєте, що за роботу пропонують. Враховуйте соцпакет. Продавець, теж, не просто ,стояти на ногах цілий день+робота з грошима, людьми. Знаюсь, на торгівлі, тому, це не просто ’сидіти в магазині’
Не часто але бачила теми не можу знайти роботу. Може комусь треба пишіть. Можна без досвіду вік 45+. Але зір повинен бути гарний.
Сегодня не целуюсь• 18 февраля 2025
Ответ дляМалявка ще та
Якщо не касир то не з грошами
Якщо не багато людей то можна сидіти
Добра всем!• 18 февраля 2025
Ответ дляМалявка ще та
Я работаю продавцом, работу свою люблю, люди не пугают. Деньги считать умею
Ответ дляМалявка ще та
Робота без грошей , не на ногах, більш сидяча, підходить тим хто не любить роботу з людьми
Добра всем!• 18 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Я вам уже написала, вы даже не ответили
Сегодня не целуюсь• 18 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
А чому не кажете яка саме? В чому секрет? Бо нелегальна? Інші не приховують таке
Творю чудеса• 18 февраля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
СПЕРШУ ОСВІТА НУ ЩО ВАМ НЕ ЗРОЗУМІЛО ?
А еще капслочнее можно?
Зарплата у вас гавно, не найдете лоха глазастого.
Тракторні війська• 18 февраля 2025
Ответ дляМалявка ще та
Вже, не знаєте куди ту ТЦК приплести. Вам, набагато більше за це платять?
Хм, а что это у вас за предубеждения такие? прям триггер на аббревиатуру сработал. Стыдно за родственников?
Ответ дляСегодня не целуюсь
Дуже вузька сфера тому тільки на співбесіді покажемо розкажемо
Сегодня не целуюсь• 18 февраля 2025
Ответ дляТворю чудеса
А еще капслочнее можно?
Це не моя тема
Але сказали ви забавно
Сміюсь
Сегодня не целуюсь• 18 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Чорнуха за копійки
Ответ дляДобра всем!
Ні так не вийде тільки повна зайнятість. Не працевлаштує підприємство і без освіти теж.
Ответ дляСегодня не целуюсь
Якщо не касир то не з грошами
Якщо не багато людей то можна сидіти
Людей крім співробітників немає.
Гола з конопель• 18 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Автор, у меня полный соц пакет. Сейчас я в санатории, котрый мне оплачивает работодатель. 14 дней полный пансион плюс сертификат на процедуры. Медицинская страховка. У вас такой же полный соц пакет?
Ответ дляДобра всем!
Я вам уже написала, вы даже не ответили
На жаль не візьмуть вас.