бибизяна• 18 февраля в 14:54

Колишня невістка не хоче зʼїзджати з квартири сина, як бути?

Сину 24 роки, невістці 22. Ще з початку була проти раннього шлюбу, але хто б мене слухав… Одружились ще в універі. Я придбала квартиру сину ще до його шлюбу (гарна новобудова). Подали на розлучення 3 місяці тому, мають 1 річну дитинку. Невістка не має житла, немає роботи. До батьків в область не хоче, каже дитину не лише. Син хоче щоб син лишався з ним в його житлі. Заробляє гарно, я теж можу допомогти з онуком. Причина розлучення (як подали мені), що мій син зрадив (сам мені признався). Я його не виправдовую, він визнає що винен, але це вже сталося і жити він не хоче з нею. За дитину несе повну відповідальність, повністю забезпечує, працює дуже багато. Питання як з невісткою. Має батьків в області. Університет так і не закінчила (на 3 курсі пішла). Маніпулює дитиною, що якщо тут ії дитина, то вона теж тут житиме. Питання що робити? Мене аж тіпає, я готова вже сама приїхати речі скласти і вивести за двері.
Губи до вух• 18 февраля в 21:17
Ответ дляСмурфетта
Інвалід?
Ну а хто ж!
Тільки не на те саме місце...
Джага-джага• 18 февраля в 21:18
Ответ длябибизяна
Про що і мова. Або їде з дитиною до батьків, або лишає дитину з батьком. Або - на роботу і знімати житло.
Чекаємо до 1 березня, далі просто зміна замків і суд… Речі на вихід. З дитиною спілкуватись не забороняє ніхто.
Якщо не можуть домовитися, то діяти за законом? Аліменти на дитину до 18ті років мінімум. Дитину на якіх підставах залишати з батьком? Якщо це лише така вибаганка, то не вийде. Раз батько хоче піклуватися, то крім аліментів буде спілкуватися та приймати участь у вихованні. Але мабуть не буде, знайде іншу і забуде. Тому фінансова допомога це лише той мінімум, який отримуть діти від такого батька.
Смурфетта• 18 февраля в 21:18
Ответ длябибизяна
Якась ви надто совкова для такого віку)
В мене мама 64 року і то добріша в рази)
Нервогенератор• 18 февраля в 21:19
Ответ дляВишнёвая Леди
Досить дивний ваш підхід. То то зараз ви побажали цій дитині, у якої і так не все гаразд в родині, залишитись без батька? Без нормального батька, який непогано заробляє, готовий приділяти дитині час, брати участь у вихованні і, більш ніж певна, бути страховкою у випадку форм мажорів? А репетитораіа, відпочинок і освіту ви цій дитині оплатите? Аби писати.
Да, я пожелала остаться без такого отца ужасного, получит компенсацию, тут уже была тема, это лучше чем отец недоносок
Вишнёвая Леди• 18 февраля в 21:20
Ответ дляНервогенератор
Добре, якщо компенсацію, а не зниклого безвісти на ті копійки чи недієздатного
інваліда, якому цілком по закону треба буде аліменти на утримання сплачувати вже дружині з дитиною.
Небалувана Галя• 18 февраля в 21:22
Ответ дляНервогенератор
Помолюсь, чтобы ваш сынок поскорее оказался в окопе со всеми вытекающими. Аминь
Навіть не знаю як це прокоментувати. Ви багато своїх на убій віддали?
Хто ви така, щоб вирішувати кому жити, а кого вбивати?
Нервогенератор• 18 февраля в 21:22
Ответ дляВишнёвая Леди
Ну я же конкретно пожелала. И они в разводе будут уже, к слову.
А рассказывать что он отличный отец не нужно, он такой пока не встретит новую жертву и не родит еще одного ребенка
Деньги все таки лучше. А минус недочеловек это вдвойне лучше.
Мотористка• 18 февраля в 21:24
Ответ длябибизяна
«Сдєлал ребенка» , ви зараз кажете що дитину їй силою зробили? А її мізки де? Немаючи в житті нічого - ноги розсувати?
Она была замужем и имела мужа. Но, к сожалению, ее муж оказался маминым сынком и недостойным семьянином , мужем, отцом, мужчиной
Нервогенератор• 18 февраля в 21:24
Ответ дляНебалувана Галя
Такой же посетитель форума как и вы. Защищайте недомужиков дальше, я не буду
Меня окружают нормальные мужчины, которым я желаю жить в мире, такие вот как сынок должны страдать
Директор Пляжу• 18 февраля в 21:24
Ответ длябибизяна
А дЄвушка мізків немає? Немаючи нічого в житті - плодитись в такому віці готова?
взагалі то вона у шлюбі народжувала, а не під забором чи від випадкового охоронця у барі)))
і шо значить не маючи нічого в житті? чи ви не в курсі шо зарплата вашого сина то спільні гроші подружжя ?))))
Небалувана Галя• 18 февраля в 21:24
Ответ дляНервогенератор
Якщо будуть розлучені, то виплат бувшій дружині не буде.
Але у вашому всесвіті все по іншому. Ми зрозуміли .
Кашка-маняшка• 18 февраля в 21:25
Ответ дляФляшунька
С чего это вы решили, что имеете право забрать ребенка?
У меня есть знакомая, мечтает о разводе сына, а лучше, чтоб невестка умерла, и забрать малышей себе.
Нервогенератор• 18 февраля в 21:25
Ответ дляНебалувана Галя
Будут у ребенка, он считается прямым наследником, а жена опекун. Вон была тема на днях про наследство
Вишнёвая Леди• 18 февраля в 21:26
Ответ дляНервогенератор
Чому наші люди такі безграмотні? Це ж реально шкільний курс. Якщо він отримає інвалідність протягом року після розлучення, то колишня дружина буде зобов´язана виплачувати йому аліменти (все життя, доки ж необхідність). А по досягненню дитиною повноліття цей обов´язок пропорційно ляже і на дитину. В законодавстві немає коментарів, що закон діє лише для жінок і в їх інтересах. Тож як вам такий варіант? Повторите своє побажання?
Кашка-маняшка• 18 февраля в 21:26
Ответ длябибизяна
Чому він має зʼїзджати з квартири яку Я йому купила?
Вы вырастили тупого кобеля. Поэтому.
Небалувана Галя• 18 февраля в 21:27
Ответ дляНервогенератор
У вас немає розлучених друзів?
Які в наступному шлюбі щасливі і гарні батьки?
А що з недодружинами? Такі ж також є? Їх також на фронт на убой?
Директор Пляжу• 18 февраля в 21:27
Ответ дляНебалувана Галя
буде ( до 3х років дитини він зобовʼязаний іі забеспечувати і платити на неї аліменти також)
Не їм після шостої• 18 февраля в 21:27
Ответ длябибизяна
Він буде оплачувати лише за свою дитину. Одяг, іжа, іграшки, житло є. Платити за дівчину яка йому більше ніхто? Платити за ії комфорт? Ніхто цього робити не буде. Сьогодні вже була розмова з невісткою, березня чекати не буде, їде до батьків додому і йде офіціанткою де і працювала колись після школи. Малого до нас на вихідні. Якщо буде важко - дитину до батька.
Всім дякую адекватним хто відписав.
Тема більше не актуальна.
ваш син про все оце забуде, якщо в нього з´явиться нова краля)
добре, якщо буде оформлено юридично
Нервогенератор• 18 февраля в 21:28
Ответ дляВишнёвая Леди
А я сказала что я желаю ему стать инвалидом, по-моему я четко сказала про то, что имела ввиду
Повторю, я желаю чтобы сынок автора умер, а ребенок вместо отца-дебила получил деньги
Мотористка• 18 февраля в 21:28
Ответ длябибизяна
Частину своєї квартири маю віддавати сторонні дівчині з села,? Вона певно на те і розраховувала лягаючи під мого сина
Может быть, девушка, вышедшая замуж за вашего сына , рассчитывала с ним создать крепкую, любящую семью, родить детишек и сделать вашего сына счастливым человеком, мужем и отцом семейства?
Нервогенератор• 18 февраля в 21:29
Ответ дляНебалувана Галя
У вас немає розлучених друзів?
Мы говорим про конкретную ситуацию. По-вашему это норм отец и человек?
Вишнёвая Леди• 18 февраля в 21:30
Ответ дляНервогенератор
Ви написали ’опинитись в окопі’. А звідти по різному вертається, навіть живими. Ну, судячи з усього, батько у дитини хороший. То у жінки чоловік таке собі, щоб гірше не сказати. А як до батька до нього поки що (судячи з написаного) претензій які можуть бути?
Нервогенератор• 18 февраля в 21:31
Ответ дляВишнёвая Леди
В чем он хороший? Когда его ребенок рос, он трахал других баб? Или в чем он хороший? То что будет давать, что и так положено?
Небалувана Галя• 18 февраля в 21:31
Ответ дляНервогенератор
Я читала. 1/3 дитині. Інше батькам. Там знатно маму засрали. Я її підтримувала і вважаю має право примножити і дати обом більше ніж ні 5 млн грн в еквіваленті через 10 років.
Мотористка• 18 февраля в 21:32
Ответ длябибизяна
Автор, Вы хотите жить жизнью вашего сына, заменить ему жену? Контролировать его финансы, заботится о его быте, воспитывать его ребенка?
Нервогенератор• 18 февраля в 21:33
Ответ дляНебалувана Галя
Да, я тоже поддерживаю женщину, если это не троль, то она делала все как надо
Вишнёвая Леди• 18 февраля в 21:33
Ответ дляНервогенератор
Готовий виконувати свої батьківські обов´язки - піклування, забезпечення, виховання. А яка різниця дитині кого він там трахає? Це дружині різниця вагома, тож чоловік він гівно. А батьківські обов´язки це не ’трахати виключно маму’, вибачте, це навіть звучить дико.
Нервогенератор• 18 февраля в 21:35
Ответ дляВишнёвая Леди
Делать то, что обязан -это не быть хорошим родителем. Это обязательный минимум
Хороший родитель-это стремиться обеспечить ребенка полной семьей, а тут безответственность
Вишнёвая Леди• 18 февраля в 21:38
Ответ дляНервогенератор
Навіть у відповідальних родинах люди розлучаються. За різних обставин і з різних причин. Чому це прям така проблема і робить чоловіка поганим батьком? Автор відписалась, він бере витрати по дитині на себе, спілкування і піклування по вихідних, готовий забрати дитину до себе. З чого він поганий батько? Бо не хоче жити з матір´ю дитини? А жінка, яка з чоловіком розлучилась, погана мати тоді?
Свекруня• 18 февраля в 21:40
Ответ длябибизяна
Не опиниться)
Не зарекайтесь)