бибизяна• 18 февраля в 14:54
Колишня невістка не хоче зʼїзджати з квартири сина, як бути?
Сину 24 роки, невістці 22. Ще з початку була проти раннього шлюбу, але хто б мене слухав… Одружились ще в універі. Я придбала квартиру сину ще до його шлюбу (гарна новобудова). Подали на розлучення 3 місяці тому, мають 1 річну дитинку. Невістка не має житла, немає роботи. До батьків в область не хоче, каже дитину не лише. Син хоче щоб син лишався з ним в його житлі. Заробляє гарно, я теж можу допомогти з онуком. Причина розлучення (як подали мені), що мій син зрадив (сам мені признався). Я його не виправдовую, він визнає що винен, але це вже сталося і жити він не хоче з нею. За дитину несе повну відповідальність, повністю забезпечує, працює дуже багато. Питання як з невісткою. Має батьків в області. Університет так і не закінчила (на 3 курсі пішла). Маніпулює дитиною, що якщо тут ії дитина, то вона теж тут житиме. Питання що робити? Мене аж тіпає, я готова вже сама приїхати речі скласти і вивести за двері.
Нервогенератор• 18 февраля в 21:41
Ответ дляВишнёвая Леди
Навіть у відповідальних родинах люди розлучаються. За різних обставин і з різних причин. Чому це прям така проблема і робить чоловіка поганим батьком? Автор відписалась, він бере витрати по дитині на себе, спілкування і піклування по вихідних, готовий забрати дитину до себе. З чого він поганий батько? Бо не хоче жити з матір´ю дитини? А жінка, яка з чоловіком розлучилась, погана мати тоді?
Ну как мы видим это он ее кинул. Все остальное что вы написали , это его обязанности, это не делает его хорошим
Да и пока это все лирика, что он там будет делать, потому что говорить можно что угодно, но чаще всего это так и остается на словах, потому что сын автора уже показал что он человек ненадежный
Директор Пляжу• 18 февраля в 21:43
Ответ дляВишнёвая Леди
дитині рік
тож якщо потрібна дитинка то хай такий хітросдєданний платить сур/ мамі
а не морочить голову дивчині - народила - нафіг
Вишнёвая Леди• 18 февраля в 21:44
Ответ дляНервогенератор
Він не має права її кинути? Ви зараз серйозно чи жартуєте? Ще раз переритаю, яким чином те, що чоловік не кохає дружину і не хоче з нею жити автоматично робить його поганим батьком? Вона ж, хороша мати, чому не пробачила і не терпіла? Чи то інше? Такі подвійні стандарти. Я в цьому описі не бачу поганого батька. Цей чоловік - хороший батько.
Нервогенератор• 18 февраля в 21:46
Ответ дляВишнёвая Леди
У вас хороший отец-это тот, что делает обязательный минимум. И то не делает, это лишь планы, а как будет на практике нам неизвестно
Отец обязан и уделять время, и платить алименты .Это буквально его обязанность
Это тоже самое, как называть хорошей матерью женщину, что просто родила ребенка и кормит его
Вишнёвая Леди• 18 февраля в 21:46
Ответ дляДиректор Пляжу
дитині рік
Це все емоції. Ніяких фактів. Чи хотів він цю дитину? Які були домовленості між подружжям? Як вони виконувались. Як лила ця родина і кому чого і нащо не вистачало ніхто не знає. Це вже ви все долучали і вирішили. Я ж написала свої враження по наданим фактам. А по цим фактам чоловік хороший відповідальний батько, як би кому не хотілось його звинуватити.
Болтушка Му• 18 февраля в 21:49
Автор точно троляка, спецом тему описала так, щоб люди дратувались. Але знаю схожі випадки в житті, там дуже сильно життя покарало і сина, і мамцю його.
Вишнёвая Леди• 18 февраля в 21:51
Ответ дляНервогенератор
А що ви маєте на увазі під поняттям хороший батько? Ну крім того, щоб забезпечувати матеріально, проводити час з дитиною і брати участь у вихованні що конкретно повинен робити хорошій батько? Віддати нерухомість своєї матері? Жити під мостом і їсти сухарики? Жити з жінкою, яка йому не цікава, бо ж дитину народили? Що має робити чоловік, щоб були ’хорошим батьком’? З написаного він готовий взяти опіку над дитиною повністю на себе. Куди вже більше?
Нервогенератор• 18 февраля в 21:57
Ответ дляВишнёвая Леди
Для меня хороший отец это про высокую вовлеченность, не только на словах, у хорошего отца в первый год жизни ребенка банально не было времени на других женщин. У меня нет детей, но обычно это тяжелый год. Наш друг в первый год ребенка был похож на зомби, потому что ночью плохо спал, приходил с работы давал отдохнуть жене, там явно было не до шлюх.
А у вас знаете как на картинке: женщина,гуляющая с коляской -это просто мать, а мужчина с коляской -это ХОРОШИЙ отец. Хотя ребенок это ответственность двух родителей
Все что он планирует не равно тому что он будет делать. Вы же любите факты: так планы-это не факты. Год назад его жена была тоже любимой, а теперь для их больной семейки превратилась в ту, кто раздвигает ноги(в браке то)
Леопардові панчохи• 18 февраля в 22:03
Автор не читал 27 страниц. Развод через суд определение места жительства ребенка тоже через суд , можно спокойно оставить с отцом аргументировав фин возможностями и условиями жилья , если ребенок остаётся с отцом не нужно содержать мать до трех лет, а и сразу подать иска на алименты . Ребенок и мать прописаны в квартире ? А если все таки остаётся с матерью 50 % от дохода это предел
Вишнёвая Леди• 18 февраля в 22:03
Ответ дляНервогенератор
А у мене двоє дітей. І старша спала з 12 ночі до ,6-8 ранку. А з меншим няня допомагала, так що бути зомбі не обов´язково. Особливо чоловікові, повз якого проходять всі фізіологічні зміни, такі як токсикозом, пологи, депресії, застої молока і всяке інше барахло.
І так, в чомусь я з вами згодна, красива картинка материнства і батьківства в друзки розбиваються об реальність. І багато пар йдуть в цей момент на дно, так як банально не готові до того, що на них очікує.
Але це всерівно не робить хорошого батька поганим
Мама Никитки-2• 18 февраля в 22:05
Ответ дляФляшунька
Послушайте, ребенок годовалый не может висеть в воздухе, он прописан в квартире отца. В любом случае он уже потенциальный наследник этой квартиры. И этого не изменить. И жить он там будет по закону до своего совершеннолетия. Никто не имеет права его выписать с жилплощади. А мать имеет право жить с ребенком до его совершеннолетия. А за это время ох как много всего может произойти... Юрист хороший все порешает, и не такие ситуации видели)))
Чогось сміюсь… спадкоємець…. Мати має право 🤣🤣🤣
Мама Никитки-2• 18 февраля в 22:06
Ответ дляЩедрик
Мати ж до 18 років має право жити там, де дитина. В неї всі права є там знаходитись.
🤣🤣🤣
Невже ще залишились такі як ви…
Мама Никитки-2• 18 февраля в 22:09
Ответ дляЗавжди з рушником
Кстати, мамочка с красавцев сыночком. Ваш золотой мальчик должен платить алименты и маме в дкурете, и ребёнку
При умові, шо дитина живе з мамою. І навпаки, мама платить аліменти, якщо дитина живе з батьком.
Закон не має гендерного напрямку. В декреті може бути і батько
Анонім Перший• 18 февраля в 22:09
Ответ длябибизяна
Ніхто не боронить жити з мамою. Але вона сама каже що не поїде до батьків додому бо там умови погані. Тому ми пропинуємо альтернативу - дитина лишається в квартирі сина, а вона приїзджає. Або їде до батьків разом з малим
Еб…ко ты, а не свекровь. Как можно предлагать мать с сыном годовалым разлучать и заменять мать родную бабкой такой еб… как ты? Фу. Шо ты, шо сынок, фу. Она имеет право жить до 18 летия с ребенком, пусть папаша покупает им жилье в кредит, как угодно, пусть решает вопрос. Он наигрался в любовь и мать ребенка должна испариться, и пофиг как оно ребенку? Даже если это троль, то к сожалению такие реальные существа рептилоидные среди нас есть все равно…
Мама Никитки-2• 18 февраля в 22:10
Ответ дляЩедрик
Ну так, а дитина живе з татом, мама має право знаходитися біля дитини? Її ж не позбавили батьківських прав,.
Ні не має. Суд визначить місце проживання виключно дитини.
Небалувана Галя• 18 февраля в 22:11
Ответ дляНервогенератор
Мы говорим про конкретную ситуацию. По-вашему это норм отец и человек?
Так. Люди більше не люблять одне одного.
І вони обоє прийняли рішення народити спільну дитину.
Таке трапляється постійно. І не лише з вини чоловіка.
Мама Никитки-2• 18 февраля в 22:13
Ответ дляЩедрик
Тобто , дитину хочуть залишити, а матір вигнати? По якому праву?
По законному. Уявляєте. Но невістка може скоренько зібрати речі і поїхати до батьків в село, поки батько не подав до суду щодо визначення місця проживання дитини.
Мама Никитки-2• 18 февраля в 22:16
Ответ дляКастрюлька
вы до суда не можете, адвоката возьмите хоть
В сенсі не може? Змінює замки і питання вирішене.
Мама Никитки-2• 18 февраля в 22:17
Ответ длябибизяна
Які права у неї жити в квартирі яка є моєю власністю?)) та навіть якби і сина)
Тут більшість живе в квартирах чоловіків. Тож дуже гостро реагують на подразник в вигляді вашої теми.
Воздух в банке• 18 февраля в 22:21
Ответ длябибизяна
Так мені син саме дзвонить і каже йди говори з нею, бо він теж не витримує вже
І в цьому стані ми вже 3місяць варимось. Ну немає сил вже жодних
що значить йди поговори??
а сам синачка може лише дітей робити а розгрібати проблеми то мамаця треба? бо у нього лапки і він не може вирішити проблему?
до трьох років своєї дитини він має утримувати і дитину і його матір!
надіюсь у тої дівчини достатньо розуму щоб подати на аліменти на себе і дитину
Тундиринда• 18 февраля в 22:22
Ответ длябибизяна
Він буде оплачувати лише за свою дитину. Одяг, іжа, іграшки, житло є. Платити за дівчину яка йому більше ніхто? Платити за ії комфорт? Ніхто цього робити не буде. Сьогодні вже була розмова з невісткою, березня чекати не буде, їде до батьків додому і йде офіціанткою де і працювала колись після школи. Малого до нас на вихідні. Якщо буде важко - дитину до батька.
Всім дякую адекватним хто відписав.
Тема більше не актуальна.
Всім дякую адекватним хто відписав.
Тема більше не актуальна.
капец. ваша семейка - просто гниды.
Мама Никитки-2• 18 февраля в 22:23
Ответ дляКастрюлька
Автор.. ну посмотрите на шаг дальше. Ведь консультация вас не напряжет.
я в ваших действиях уже криминальный.Статья 146 УК Украины. Незаконное лишение свободы или похищение человека.
Батько похизуєшся власну дитину? Ви детективів передивились?
Светка-пипетка• 18 февраля в 22:26
Ответ дляАнонім Перший
Покажите закон где она имеет право
Мама Никитки-2• 18 февраля в 22:26
Ответ дляЗавжди з рушником
Знаете, чтоб забрать у мамы ребёнка нужно очень много денег и хорошие связи. У вас,скорее всего нет ни того ни другого, т.к вы бы уже эти связи подключили и темы бы здесь не создавали ) так что вперёд. Забирайте у матери ребёнка и возитесь с полицией. Вашему сыну как раз недолго до 25 лет. Туда-сюда и на фронт пойдёт, в полиции будет чстым гостем и прятаться уже не сможет )
Чисто риторично, в поліції він шо буде робити? І чого туди ходити?
В ці справи поліція не буде втручатись, запам’ятайте. У батьків рівні права на дитину. Тож хочь ночуйте в тому відділку, ніхто і кроку не ступить і бАмажку від вас не приймуть
Светка-пипетка• 18 февраля в 22:27
Ответ дляТундиринда
капец. ваша семейка - просто гниды.
А надо каартиру отдать?
Первая ласточка инфляции• 18 февраля в 22:28
Ответ длябибизяна
А що жити далі з жінкою яку він не любить? Він не відмовляється від дитини і несе повну відповідальність
А чтобы вы сделали в своей молодости, оказавшись в ситуации невестки? Оставили бы сына мужу и уехали?
Масяня Я• 18 февраля в 22:33
Ответ длябибизяна
А дівчина яка немає в житті нічого, ні освіти ні роботи ні житла і розсуває ноги - це не вона собі життя зламує? Чи їй силою дитину зробили? Думайте що пишете
Когда ваш сын женился на ней она ему подходила по всем параметрам? И без жилья, и без образования, и без работы. Они приняли совместное решение родить ребёнка, а теперь он молодец, а она дура? Что в вашем понятии «от ребёнка не отказывается»? Что вы вкладываете в это понятие? Он хочет отобрать ребёнка у матери, чтобы что? Он пойдёт в декретный отпуск со своей высокооплачиваемой работы?
Читая вас, понятно, что ребёнка этого вы уже ненавидите, значит помощи от вас не жди!
Мама Никитки-2• 18 февраля в 22:34
Ответ дляЩедрик
І даремно, бо тут її прокляла вже не одна читачка. Навіщо це автору?
Удалено администрацией...
Анонім Перший• 18 февраля в 22:36
Ответ дляСветка-пипетка
Покажите закон где она имеет право
По закону он должен подать в суд на выселение ее, так как она уже не его жена, а она должна съехать, это понятно. Я возмущена, что бабка автор считает нормальным, что бы она оставляла ей своего ребенка, это за гранью. Лучше родной матери для ребенка нет никого (бывают исключения конечно же), но я в целом считаю. Я если что была мачехой и не желаю ни одному ребенку опыта расти не с мамой. Так я еще старалась. Никогда не бросайте своих детей, это трагедия для ребенка на всю жизнь, кто бы что не говорил.
Мама Никитки-2• 18 февраля в 22:36
Ответ дляЛеди_в_ночи
Нет, все долбо..бы, своего внука без матери бы оставили или на улицу выкинули, потому что сын блядун.
Шо, сина б вигнали, а на невісточку все майно переписали?