Барвіночка• 18 февраля 2025

2000-2500 грн на тиждень реально

Для 4 осіб (2+2), якщо мати вдома запаси (від достатку залежить) і не нехтувати знижками, акціями, складати списки того, що треба, продумувати меню на тиждень з врахуванням того, що є вдома.
Не пусті слова, а свій досвід протягом останніх двох місяців.
Крайня невістка• 18 февраля 2025
З запасами в домі ще по 2000 відкладати щотижня можна
Крихітка на всі• 18 февраля 2025
у меня 1300 на меня одну уходит. Каждый день мясо по 2-3 раза в рационе, фруктов мало ем, рыбу редко беру, не охота возиться с ней, лишнего ничего такого не беру, без мусора. Если есть запасы, то уложиться можно в 2500
автор Барвіночка • 18 февраля 2025
Ответ дляСон і дрімота
Запаси буваю різні. В мене 4 індика, 4 качки, 10 кг. Мяса, 5 кг риби, 2 кг масла, 2 кг сиру, 10 кг круп, мішок борошна і повен погреб овочів і квашенини . 25 банок тушонки
А ще дві шухляди ягід і овочів морожених
Ну в мене щось схоже, тільки індиків немає, а качки.
автор Барвіночка • 18 февраля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Тільки на їжу вистачить
Так, а на що ще треба?
автор Барвіночка • 18 февраля 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Каши и курица за основу, вполне реально.
Куриці якраз мало, рідко, діти не люблять її жувати.
автор Барвіночка • 18 февраля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
У вас не має бажання купити щось не по списку, не по плану не по акції?((
Немає. Еупую те, що люблю, просто по акції, слідкую, щоб воно було завжди вдома.
автор Барвіночка • 18 февраля 2025
Ответ дляМорковна
Реально, даже без запасов
100% згодна, але з запасами краще, вільніше.
Сон і дрімота• 18 февраля 2025
Ответ дляБарвіночка
Запаси це сила. Мене так ще бабуся навчила
автор Барвіночка • 18 февраля 2025
Ответ дляЯк міряти?
Вообще не представляю как, для меня не реально на такой состав, это капец как ужиматься
Абсолютно без ужимання.
автор Барвіночка • 18 февраля 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Но это не в эти 2000-2500.
А так да: если пару раз в неделю на 2-3 тысячи пополнять - то можно тянуть скромно, но не голодные
В ці. От сьогодні в покупку 1100 грн, 160 + грн в запас продукти взяла.
автор Барвіночка • 18 февраля 2025
Ответ дляРожайтретьего
Вы такая интересная)))

По вашему людей з доходом меньше 20 000 не существует?)

Реально конечно все...
Вон пенсионеры на 4000 живут...
Це дуже сумно (((. Батькам допомагаю, хоч в них крім пенсії і доходи ще є.
автор Барвіночка • 18 февраля 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Чим харчуєтесь на таку суму? Я б теж хотіла трохи скоротити видатки
Проста їжа, прості страви - борщ, пару видів супів, плов, печеня, котлети, відбивні, риба, морепродукти, картопля, крупи різні, овочі свіжі і квашені, фрукти, ягоди, сири, йогурти.
автор Барвіночка • 18 февраля 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
С запасами все умные, может там запасов еще на 2,5. Вы без запасов попробуйте вложиться.
Запасів не рахувала, але точно не на 2,5 )))
автор Барвіночка • 18 февраля 2025
Ответ дляСон і дрімота
Мене життя
Тану на сонці• 18 февраля 2025
Ответ дляБарвіночка
Читала те меню, мої б мене з´їли з такими стравами.
Я бы первая сама всех съела
Патриоточка• 18 февраля 2025
Можно. Я посмотрела свои траты и если исключить чипсы, сухарики, йогурты, соки, газированные напитки, полуфабрикаты, пиццу, кофейни, булочки, пирожные, сладости и т.п., оставить только каши, мясо, рыбу, овощи сезонные, яблоки и самостоятельно печь печенье - реально
Патриоточка• 18 февраля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Тільки на їжу вистачить
Я думала, что вопрос и есть про еду
Патриоточка• 18 февраля 2025
Ответ дляБарвіночка
Все от воспитания и пищевых привычек зависит. Если у вас 10 тыс на еду на 4-х в месяц выходит, то ваши тоже в еде не разбалованные
Патриоточка• 18 февраля 2025
Ответ дляП´яна вишня
2000-2500 это один раз сходить в магазин
Так да, один раз в неделю и сходить за покупками и жить за них неделю
Хочу в БАНю• 18 февраля 2025
Не реально. У нас 10-15 тыс
Ms. Анонимная• 18 февраля 2025
Ответ дляПатриоточка
Я думала, что вопрос и есть про еду
Так и говорю только на еду хватит конечно
Ms. Анонимная• 18 февраля 2025
Ответ дляБарвіночка
Так, а на що ще треба?
Ні. Тільки їсти треба
автор Барвіночка • 18 февраля 2025
Ответ дляПатриоточка
Я думала, что вопрос и есть про еду
Так, хтось не дочитав
автор Барвіночка • 18 февраля 2025
Ответ дляПатриоточка
Ще й як розбалувані ((((
автор Барвіночка • 18 февраля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Ні. Тільки їсти треба
Тема про їжу.
Патриоточка• 18 февраля 2025
Ответ дляБарвіночка
Ще й як розбалувані ((((
Так а как тогда в такие суммы можно вписаться, если домашние привередливые?
Стигла полуниця• 18 февраля 2025
Ответ дляБарвіночка
Ну є все, чогось багато, чогось ні, від зберігання продуктів залежить.
В нас на трьох 2500...3000
Без особливих запасів.

Я складаю меню на тиждень і в магазин ходимо із списком покупок.
І ні,ми не сидимо на ячневій каші
тянитолкайка• 18 февраля 2025
Ответ дляСон і дрімота
Мясо ваше состариться в холодильнике и будет не вкусное,как не храни все равно не то что свежее
Сон і дрімота• 18 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
Ви про себе хвилюйтеся і про своє м´ясо яке купуєте гормонами і преміксами напхане
Що Навіть тваринам заборонено його давати
тянитолкайка• 18 февраля 2025
Ответ дляСон і дрімота
А вы то что скупили,думаете чистое и натуральное...думайте..