Барвіночка• 18 февраля в 15:53
2000-2500 грн на тиждень реально
Для 4 осіб (2+2), якщо мати вдома запаси (від достатку залежить) і не нехтувати знижками, акціями, складати списки того, що треба, продумувати меню на тиждень з врахуванням того, що є вдома.
Не пусті слова, а свій досвід протягом останніх двох місяців.
НашлаПерепискуМужа• 18 февраля в 18:34
Ответ дляЯк міряти?
Вообще не представляю как, для меня не реально на такой состав, это капец как ужиматься
5 тис на місяць витрачаю. І не нию
НашлаПерепискуМужа• 18 февраля в 18:34
Ответ дляРожайтретьего
Вы такая интересная)))
По вашему людей з доходом меньше 20 000 не существует?)
Реально конечно все...
Вон пенсионеры на 4000 живут...
Реально конечно все...
Вон пенсионеры на 4000 живут...
На 2750 не хотите?
В моїй хаті моя правда• 18 февраля в 18:45
Якщо їсте заморозку,то й можна брати запаси.Я не люблю довго заморожене мʼясо,можу кинути в морозилку до тижня максимум.Довше-точно ні,нема потреби.Да й все інше заморожене довго,а є по місяцю,мені має запах.
Сон і дрімота• 18 февраля в 18:52
Ответ длятянитолкайка
А вы то что скупили,думаете чистое и натуральное...думайте..
А з чого ви взяли, що я купила
Барвіночка
• 18 февраля в 19:50
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Не має запаху, та й м´яса/ риби десь на місяць якраз запас завжди.