ДолькиКабана• 18 февраля в 18:26
"Сіра мишка, тепер твоє місце в норці!!" Повідомлення від мами....
Мова оригіналу (отримано вчора на ТГ):
’Мовчі далі!!!..’сюрприз’ з повідомленням сподіваюсь до кінця місяця до тебе долетить ((це перший,самий больчій,і неочікуваний д/ тебе!!!!))))----другий менш болючій,але неприємний!!!....подальші ’сюрпризи’трошки не такі болючі!!!...ЩЕ хочу сказати:-коли отримаєш письмові ’сюрпризи ’в.((першу хвилину після отримання певно буде шок!!!!,,а потім здивування і бажання поспілкуватися зі мною!!!!((бо в тебе не ьуде іншого виходу!!!...)))----будеш змушена зняти’корону’і покланятись.....АЛЕ...АЛЕ-в мене вже не буде бажання з тобою спілкуватися!!!!навіть як захочеш приїхати для вияснення питань, то тебе не випустять ...АЛЕ як ’повезе’....то проїдеш,але виїхати не зможеш назад(((навіть туризмом)))не в одну країну світу!!!!бо тобі заборонено буде пересікати кордон!!!!НЕ втішні у тебе СПРАВИ!!!БАГАТО ЧАСУ ТИ ВТРАТИЛА .....своїми курячіми мозгами!!!!!Я чекала довго твоїх рішень,....................ты сама собі вибрала цей шлях в житті не легкий, іне веселий!!!!------час прийшов збирати КАМІННЯ!!!!!!---ЗБИРАЙ Д/ДЛЯ КОРОЛІВСЬКОГО ПЬЯДЕСТАЛУ!!!!!!!!!!
🦄🦧🐑🐑🐑🐑🐑🦧🦧🦧🦧🦧🦧
Будеш довго оговтуватись!!!!....
Сіра мишка,тепер твоє місце в норці!!
🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀
Навіть не намагайся щось змінити!!!!Твій час сплинув!!!🙈😔😝’
Якщо коротко, то моя матір подала на мене в суд на аліменти, аргументуючи що я зобовязана її утримувати (їй 71 рік, на пенсії). Я за кордоном з неповнолітнім сином. Рішення суду як з´ясувалось було ще влітку, а я дізналась про це тільки 2 тижні тому, коли прийшло повідомлення про арешт всіх банківських рахунків на суму 43 тис.грн...
Останню тему, яку створювала тут то теж було питання про матір.. може хто із старожилів памятає, де мати-тиран фактично вижила нас з квартири і про купу погроз ,прокльонів і психологічного насилля. Час минув, але погрози наздогнали....
Буду дуже вдячна за пораду і підтримку. Хоча і розумію, що буде багато зустрічних питань і сумнівів що ТАК буває..
🦄🦧🐑🐑🐑🐑🐑🦧🦧🦧🦧🦧🦧
Будеш довго оговтуватись!!!!....
Сіра мишка,тепер твоє місце в норці!!
🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀
Первая ласточка инфляции• 18 февраля в 20:23
Ответ дляСаджу все зарання
Удалено администрацией...
Ви хоч читали? Там нема жодних даних. Навіть прізвищ. Всі рішення публікують в такій формі. А ті, хто мають доступ (юристи) дані отримають і повний текст теж.
Аноним_1859• 18 февраля в 20:23
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Какие счета? Все по счётчикам. Вывоз мусора и придомовая? Можно написать заявление, что дочь и внук не проживают. Приходит комиссия, проверяет, счёт уменьшает. И субсидию также можно назначить.
Но интерес матери не в уменьшении платежей. С её стороны месть и манипуляция. С её подельника - заполучить жилье полностью
Прибудинкова від площі квартири, тому там теж кількість зареєстрованих ролі не грає. Ну, і весь цей час всією площею квартири користувалася лише бабуся, логічно їй і платити. А вивезення сміття можна вважати її невеликою компенсацією за користування метрами, належними доньці. Бо як довідки зібрати і позов подати бабка знайшла, а як субсидію оформити - ні? Цікаво
60 метрів сметани• 18 февраля в 20:23
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Примусово в нас нема лікування, нажаль.
Якщо вона змогла подати заяву, отже вона гарна актриса і ще не зовсім божевільна
При психопатии человек вполне способен общаться, обращаться в госучреждения.
Та легко!• 18 февраля в 20:23
Ответ дляСаджу все зарання
Так, але на все інше мама не могла отримати субсидію бо в квартирі прописана працездатна авториця
мама смогла на автора в суд подать, интересно кстати за какие доходы! и выиграть! Думаете она не смогла бы ее выписать или другим образом субсидию получить!
Zima_Letto• 18 февраля в 20:24
Ответ дляДолькиКабана
підставляла років так до 40, і навіть, не повірете, допомогала. І жила з синдромом жертви. І нікому не мала права жалітись, бо то все відбувалось ’за закритими дверима’, а на людях це людина вела себе завжди по-іншому!
Вибачила їй прокльони, наклепи, побиття і насмішки, приниження і насильство. Але їй треба мене знищити, як не фізично, то морально напевно.
Автор тогда вам нужна профессиональная помощь специалистов. Возможно не сейчас а со временем.
Видно что у вас проблем достаточно много.
И много из них психологического характера.
Вам надо создавать, строить свою жизнь. И максимально отдельно от матери. Если вы от нее хоть в чем-то зависите - пробуйте это разорвать. Чтобы быть независимой. И конечно - работа. Обязательно работа. Не сейчас, так со времени. Работа дает и деньги, и самоуважение. Вам его не хватает.
Первая ласточка инфляции• 18 февраля в 20:25
Ответ дляZima_Letto
Она заслуживает того что с ней происходит
Равно как и каждый из нас, своего)
Но у авторки явно карма херовая. Ни работы, ни радости в жизни, ни матери нормальной ни мужа или друзей. Я ни одного позитива за тему не увидела. Всё какой-то тлен у нее, и сейчас и до этого
Равно как и каждый из нас, своего)
Какой может быть позитив в этой ситуации? Ещё хорошо, если это не окажется наследственным , шизофрения или какой там диагноз. В деле упоминается медицинская карта, но без конкретики. Если недієздатна - то инвалид, физической или ментальный.
Саджу все зарання• 18 февраля в 20:26
Ответ дляМerida
Это все решается. С полицией, с актами, с фактом установления нахождения и тд.
Автор могла надати довідку, що не проживає постійно, це було б найпростіше, але очевидно автор простих шляхів не шукає🤷♀️
Zima_Letto• 18 февраля в 20:26
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Я написала свое видение.
Zima_Letto• 18 февраля в 20:27
Ответ дляТа легко!
Ну так может она материнскую карму и отрабатывает, так что с вопросом кармы тут не все так однозначно, за грехи родителей так сказать и расплачивается
кто знает, кто там чего заслуживает
И ее карму отрабатывает, и свою параллельно нарабатывает.
Всё в комплексе)
Треба ось так• 18 февраля в 20:27
Ответ дляМетровий сантиметр
А автор просила ее рожать? Чтоб содержать
ДолькиКабана
• 18 февраля в 20:28
Ответ дляЛеди Репях
Автор, текст вашей мамы, конечно, странненький, но мы слышали только одну сторону. Не исключено, что подвинулась она после множества ваших поступков, о которых мы не знаем.
Очевидно, что женщина старая, больная и находится в воюющей стране, где мизерные пенсии. Не исключено, что она обратилась в суд просто, чтобы выжить. Так что еще непонятно, кого надо жалеть.
подвинулась вона власне ще тоді коли мені було років 13, чи 14.
Вона виховувала мене сама, не фартило їй з чоловіками, мене вважала в цьому винною, я їй заважала, і взагалі не повинна була зявитись в її житті. Мій біологічний батько сказав їй роби аборт, а на моєму народженні наполягла бабуся, за що їй велике дякую, і любила я бабусю як свою маму по ітогу! коли я намагалась озвучувати свою думку, то вона піддавалась критиці, або просто не придавалось значення. Вона всю агресію викладала на мені. в будь який спосіб - словом, побиттям, вчинками за межами розумілого, постійно були якісь насмішки приниження і обезцінення
к@реглазая• 18 февраля в 20:28
Ответ дляДолькиКабана
Тоді у 2009му коли вона влаштовувала нам концерти з малим і грозилась йому череп пробити...., то я вимушена була викликати не тільки поліцію, а і психіатричну допомогу. Вона спеціально перевертала сушку для білизни памятаю, розкидувала цибулю по хаті, робила якийсь кавардак в аккурат перед їхнім приїздом. Ну і що ви думаєте, приїхали кремезні хлопці у білих халатах, послухали, подивились на то все і сказали на моє ’вона веде себе неадекватно’ щоб я не ставила їй діагнозів, і в неї просто отака демонстративна поведінка і поїхали собі. То цю психушку вона мені ще й досі згадує!
Автор, напишите мне в личку
60 метрів сметани• 18 февраля в 20:28
Ответ дляДолькиКабана
я самотня матір. Виписати онука бабуся може самостійно по досягненню ним 18 років, а це вже весна наступного року. Як я розумію і подарувати вона може її кому завгодно, власне про це вона теж ’попередила’ у день мого Дня народження нещодавно.
’З кожним днем ти втрачає право на моє житло!!Я не прошу у тебе коштів для себеоплачуй свою прописку і не більше!!!ЄДИНЕ, ТИ НЕ ОТОТМАЄШ НІ МЕТРА В ПОДАЛЬШОМУ З КВАРТИРИ!!!!....ХТО МЕНЕ ДОГЛЯНЕ ДО СМЕРТІ ТОЙ І БУДЕ ВЛАСНИКОМ(((А ТИ ПОТІМ БУДЕШ ЇМ ДОКАЗУВАТИ ДЕ ТВОЇ МЕТРИ!!!! Я ДОВГИЙ ЧАС СТОЯЛА НА КОЛІНАХ ПЕРЕД ТОБОЮ(((В ВИРІШЕНІ ВСИХ ПИТАНЬ,А ТИ МЕНЕ НЕ ЧУЛА!!!!!ТОХАЙ В ТЕБЕ НЕ БУДЕ ОБРАЗИ ЩО ЯПОСТУПАЮ ТАК ЯК ЯИАЗУЮ ЗА ПОТРІБНЕ!!!!)))ЯК ТИ ТАМ ГОВОРИЛА????-МИТЕБЕ ВИКРЕСЛИЛИ З СВОГО ЖИТТЯ!!!НУ І СЛАВА БОГУ,-ДЯКУЮ!!!!АЛЕ ЗНАЙШЛИСЯ ЛЮДИ,ЯКІ заповнили цю ЯЧЕЙКУ ПУСТОТИ!!!!ЯКОСЬ ДОЖИВУ АТИ ЗАЛИШИШСЯ ЖИТИ З ГРІХОМ’
Тільки нажаль мама забула, що то були власне її слова... Щоб я забула хто вона така, що в мене немає дому, що я ’без родіни, без флага’ ітп.
Ну і напевно не пригадає ніколи своє ’будь ти проклята’ і не відчує за це провини. Але я то відпустила, і пробачила. Хоч це неабияк боляче
’без родіни, без флага’ - це вона вам сказала, коли ви виїджала через війну? Вона була проти вашого виїзду?
Саджу все зарання• 18 февраля в 20:29
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ви трошки не в темі. Там є всі данні, те що ви не знаєте і не маєте елементарних навиків в пошуку судових рішень не відміняє того, що я написала вище
Бандитка Сью• 18 февраля в 20:30
Тема мені гидотна, але скажу, що дочка ви - хренова, а мама - змія ще та. Але, думаю, маленьку вас голодною і босою по двору не ганяла. Про батьків забувати не можна!!! У вас тоже старість буде.
JannyMoney• 18 февраля в 20:30
Ответ дляДолькиКабана
не закордонні рахунки, а всі Приватбанку... там хоч і по нулям у мене, але є рішення виконавчої служби і зазначена така сума 43600грн. Від моменту коли вона подала позов пройшло 9 місяців. то виходить що по 5 приблизно тисяч я мала їй сплачувати((( Звідкіля ця сума взялась в рішенні ані слова... я тільки зрозуміла що повинна їй віддавати 1/4 доходу. А якого саме, то залишилось загадкою. Бо ані в Україні, а ні в Польщі в мене доходу немає.
опротестуйте. Пусть снижают.
Лагшмивара• 18 февраля в 20:31
Ответ дляДолькиКабана
И вы после этого всего продолжали с ней жить во взрослом возрасте,ещё и с ребенком?
Она вас не любила ,вы ей надоели,но она вынуждена была жить с взрослой дочкой и внуком.Она просто уже не знала как избавиться
Електрохарчування• 18 февраля в 20:31
Ответ дляЗавжди з рушником
Я просто не вірю очам, невже таке коїться між матір´ю та дитиною.Я розумію не розмовляти роками, забути один про одного.А щоб таке збочення , так мститися, писати з отрутою, з такою ненавистю.
Вона нелюдь просто.
Ради объективности: вы не знаете предыстории. И судите только со слов автора.
Бабуся мороз• 18 февраля в 20:34
Ответ дляПампушечка
Закон думает иначе
Нет, мать утаила, что на иждивении есть ребенок
Електрохарчування• 18 февраля в 20:34
Ответ дляУмничка-помощничка
теж офігіла, в нас мама та свекруха, обоє такі незалежні, що зайвий раз копійки не візьмуть, мама ось тільки вийшла на пенсію у 78 рочків! я їй час від часу щось купую з продуктів то вона все мені намагається гроші віддати
свекруха ще працює бо їй нудно вдома, то взагалі не всунеш гроші, щоправда хворіла, то лікували, звісно, за свій рахунок (досить дорогвартісне було)
не уявляю як я буду зі своїх дітей качати аліменти, маячня!
Дивна ви жінка. Ситуации и здоровье у всех разные. Если ваши могут вкалывать до 78 лет, то не все могут.
Это то же самое, как женщина пишет: ’Что там те роды?! Я родила и в первый же месяц вовсю на свидания с мужчинами бегала! Чего все женщины ноют, что им тяжело?’
Vita_Nikolaeva• 18 февраля в 20:34
Ответ дляЛагшмивара
Та ей уже об этом говорили здесь
И не раз
У нее видно опор совсем никаких нет
И не раз
У нее видно опор совсем никаких нет
Vita_Nikolaeva• 18 февраля в 20:35
Ответ дляЕлектрохарчування
Именно так ✅
Саджу все зарання• 18 февраля в 20:36
Ответ дляДолькиКабана
Автор, я одразу написала, що ваша мама нездорова людина, але і ви інфантильна. Судового рішення не бачила, на кого приватизація не знаю, «прописана-записана». То що вона хвора людина не звільняє вас від обовʼязків, а навіть обтяжує. Ви могли вислати їй довідку, що не проживаєте, для оформлення субсидії. Ви не зобовʼязані терпіти образи, але могли б як доросла і адекватна людина, правильно реагувати на нездорову людину. Це як онкологія, людина не винна в своїй хворобі, або приймаєте милосердно, або обмежуєте спілкування хоч до 0, але фін зобовʼязання нікуди не подінуться
60 метрів сметани• 18 февраля в 20:38
Автор, мені шкода і вас, що вам доводилося проходити через скандали з мамою і зараз переживати все це.
Але і шкода, з іншого боку, вашу маму (безвідносно до її слів і ставлення до вас) із її пенсією 4000 з копійками. Я так розумію, оскільки у квартирі зареєстровані ще люди, то вона не має права на субсидію, яка б значно їй допомогла. Виходить, що наразі вона велику частину пенсії витрачає на комунальні послуги. Не знаю, скільки у вас кімнат, але це може бути і 3000 грн. Хіба на 1000 грн чи навіть 2000 проживеш?
Моя думка - безвідносно до тих образ, що вона вам спричинила, вам варто було сплачувати частину комунальних послуг.
Я прочитала рішення суду. Звісно, бажано було б його своєчасно оскаржити, бо 1/4 доходу це досить немала сума для пенсіонера. Навіть на дітей аліменти стягують набагато менше.
Флюорография гуся• 18 февраля в 20:38
Ответ дляГаля із Дарниці
Про що мова?
Ну как вам так быстро объяснить …
Електрохарчування• 18 февраля в 20:39
Ответ дляАноним_1859
Скоріш за все, ви брали участь у приватизації та маєте частку у власності
Автор якась дивна: рожать ребенка без мужа матери на голову - смогла, а до сего момента даже не знает, участвовала ли она в приватизации и положені ли ей какие-то метрі в материной квартире...... Такое себе.
Первая ласточка инфляции• 18 февраля в 20:40
Ответ дляСаджу все зарання
Всі рішення так публікуються. Судді не в курсі, що вони щось порушують?
Ану напишіть імя матері автора/Позивачки, якщо ви бачите повністю дані.
Бо я бачу Особа 1, Особа 2.