Бараболька• 19 февраля 2025
Питання по ортодонтії та гнатології. Не для чутливих)
Ще до повномасштабної зверталася до клініки, на той момент мені потрібні були брекети з резинками плюс видалення всіх 4-ох зубів мудрості. Зараз я, на жаль, не вдома, і можливості звернутися до своїх лікарів не маю. Є інша клініка, яка пропонує елайнери.
Можливо, хтось проходив цей шлях- чи дійсно елайнери зможуть замінити брекети з резинками? Стан зубів на фото. Крім скупченості, є ще трохи дистальний прикус ( тобто, зуби розташовані під кутом назовні) та вивих чи підвивих щелепи (клацають суглоби, рот відкривається нерівно).
Прикуси Язика• 19 февраля 2025
Я брекеты без резинок ношу)) самолигулирующие, но я носила уже раз , элайнеры еще лучше, просто мне сказали только эти , что в моем случае элайнеры нет
ЗавЛабСнаб• 19 февраля 2025
Сходіть ще до кількох ортодонтів на консультації. Особисто мені більше подобається варіант брекетів.
Бараболька
• 19 февраля 2025
Ответ дляПрикуси Язика
От мені теж цікаво, чи підійдуть елайнери, бо саме брекети встановити немає можливості
Прикуси Язика• 19 февраля 2025
Автор сказал врач делайте, я искала врача у которого зубы не нужно вырывать
Бараболька
• 19 февраля 2025
Ответ дляПрикуси Язика
А раньше вас это устраивало?
Навіть відповідати не буду🤷♀️
Прикуси Язика• 19 февраля 2025
Ответ дляБараболька
Так везде есть врачи и брекеты ставят в любой стране
Бараболька
• 19 февраля 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Не так все просто, інакше не стало б питання
Прикуси Язика• 19 февраля 2025
Ответ дляБараболька
Навіть відповідати не буду🤷♀️
Автор когда такая проблема уже делают, у меня два зуба кривые и я пошла сразу, а вы еще думаете, еще и рот кривой пишите
Бараболька
• 19 февраля 2025
Ответ дляПрикуси Язика
У мене, здається, без варіантів, інакше скупченість не виправити
Прикуси Язика• 19 февраля 2025
Ответ дляБараболька
Все просто , это ваше желание, просто вы не хотите каждый месяц ездить к врачу, вы наверное за границей хотите уехать , а элайнеры хотите в Украине ставить , и что бы реже приезжать
Прикуси Язика• 19 февраля 2025
Ответ дляБараболька
У меня тоже два зуба во внутрь ушли, но я за свои зубы, у меня проще, у вас сложнее ситуация , ставьте элайнеры я бы их поставила с радостью если бы мне предложили, но знаю их ставят в молодом возрасте
Бараболька
• 19 февраля 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Я б вдома вже три роки, як зробила. Але мій візит на видалення зубів був запланований на 24.02.2022
А потім не до того🤷♀️ І зараз не те щоб, але думаю продовжити почате
Прикуси Язика• 19 февраля 2025
Ответ дляБараболька
Вы в каком городе ставить планируете?
Прикуси Язика• 19 февраля 2025
Ответ дляБараболька
У вас проблема большая если рот перекошен уже не оттягивайте
Бараболька
• 19 февраля 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Всі ваші здогадки неправильні. Я запитала конкретної поради, а не просто поговорити
Прикуси Язика• 19 февраля 2025
Ответ дляБараболька
Автор я в том году ставила в Одессе и живу в Одессе, не оттягивайте
Бараболька
• 19 февраля 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Пані, ще раз- я не питала, якого розміру проблема і як швидко я маю її вирішувати. Питання полягає в іншому
Прикуси Язика• 19 февраля 2025
Ответ дляБараболька
Автор я захотела ставить пошла к врачу, а вы спрашиваете , теряете время идите и ставьте, но если вы за границей живете там поставьте и не мучайтесь, там брекеты есть
Прикуси Язика• 19 февраля 2025
Автор элайнеры тоже выравнивают как и брекеты , у меня знакомая молоденькая элайнерами все выровняла
Бараболька
• 19 февраля 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Одесу таки видно здалеку. Мільйон непроханих порад не по темі з припискою «а от я….»
Прикуси Язика• 19 февраля 2025
Ответ дляБараболька
Ну хитро… которые уехали за пределы нашей страны тоже видно, хотят попой на два стула))) зато патриоты)))
Шопингмонстр• 19 февраля 2025
Ответ дляБараболька
Ви не знайдете тут відповіді. Елайнерами не так давно почали працювати в Україні і їми небагато лікарів працює. Як на мене, то вони для менш легких патологій.
Страхованная• 19 февраля 2025
Я сходила к нескольким на консультацию и согласилась с тем врачем, который сказал сначала решать вопросы с челюстью (суставы, прикус), а потом уже с самими зубами. Нет смысла в обратном порядке или только зубы
Стрибну в гречку• 19 февраля 2025
я думаю, автор. вам придется исходить из того. что предлагают на месте. для того, что другой ортодонт высказал свое мнение - он должен вас видеть и ваши обследования. поэтому нет смысла гонять из пустого в порожнее
пс. сама с брекетами
Бараболька
• 19 февраля 2025
Ответ дляСтрахованная
Дякую за відповідь
Бараболька
• 19 февраля 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Ваші сентенції мене не стосуються
Бараболька
• 19 февраля 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
пс. сама с брекетами
Дякую