Анонім-ка• 19 февраля в 10:15
Девушки, нормально ли для вас НЕ работать?
Мне 24 года лет, живу с парнем, ему 31. Программист, живем хорошо.
Я занимаюсь тем, что мне нравится. Спорт, творчество, встречаюсь с друзьями и езжу отдыхать.
Понятно, что обеспечивает меня он
Ни разу ни заикнулся, что я работала за копейки. Сама имею высшее образование, потому что так хотели родители
Теперь, они мне вовсю твердят до мозга костей, что я обязана работать, хоть за копейки, но работать
Меня это сильно давит
Я люблю их, и мне иногда так больно, когда с мамой не могу поговорить пару дней, потому что она на меня обижается, что вот такое вот дерьмо выросло)
У меня есть фин подушка, каждый месяц мне дают деньги, я перевожу в доллары
Зачем они так хотят, чтобы я работала?
Я живу в свое удовольствие и ни в чем не нуждаюсь, одновременно, не деградирую, развиваюсь
Понятно, что обеспечивает меня он
Меня это сильно давит
Зачем они так хотят, чтобы я работала?
Додаю напруги• 19 февраля в 19:45
Ответ дляOrganic
А що станеться з працюючою людиною якщо її партнер піде до іншої?
Ну я працюю. Але і чоловік заробляє непогано. Що станеться? Рівень життя нашої родини не те щоб знизиться, але ми станемо бідніші вдвічі. А непрацююча так само вийде на роботу. Така біда, така біда. Але щось ніхто після того розлучення з голоду не вмер і жебраком не став, працював там чи не працював.
Файно Замало• 19 февраля в 19:45
Ответ дляДодаю напруги
Ну я написала - якихось окремих спеціалістів. Всіх інших чекає професійне сміттєзвалище. Після сорока змінити роботу... Ну і всі чомусь тут прям оперують якимись визначними здобутками жінки. Хто взагалі сказав, що та конкретна жінка здатна на щось більше ніж сіренька офісна ’кар´єрка’, нафіг не придатна ніде крім якогось конкретного офісу. А починати з нуля модна хоч в 20, хоч в 40, хоч в 60. - все з тим же результатом. Всі ці ’кар´єри’ можна побудувати рочки за три. Це ж не мільярдні статки заробити.
В 40 починати з нуля ще норм, а от в 60…
Моїй свекрусі приблизно стільки, вона працювала за все життя в сумі декілька років. В основному, жила за рахунок чоловіка. І трохи працювала в ательє кравчинею.
І ось вона захотіла влаштуватись на роботу, але шити вже не може, бо зір поганий. А на інші посади не беруть, бо нема досвіду і вищої освіти.
Навіть в той ʼсіренькийʼ офіс.
Додаю напруги• 19 февраля в 19:49
Ответ дляФайно Замало
Навіть в той ʼсіренькийʼ офіс.
Так і тих, хто в тому офісі проробили все життя ні дітей, ні чоловіка на самого того життя не бачачи, не сильно там тримати будуть, ну може на якусь мінімалку. Починати в офісі в 60 проблематично, як в в 40. Але роботи і заробітки різні бувають. Няню для дитини на площадках гуляли чи з гуртків забирати треба скрізь. Чи ще щось таке. Було б бажання.
Файно Замало• 19 февраля в 19:57
Ответ дляДодаю напруги
Ви дуже якось обезцінюєте роботу.
Моя мама працювала в офісі, робочий день в неї був до 16-ї години, вона ще на тренування ходила, і в театр кожен тиждень.
Зараз їй тільки 2 дні на тиждень треба в офіс, всі інші дні - віддалено, вона і далі ходить в театр і на тренування, з подругами зустрічається.
Поки працювала, стала начальником відділу, заробляє в євро з кожного контракту.
Хоча вона могла не працювати, бо батько мій добре заробляв завжди.
Додаю напруги• 19 февраля в 20:03
Ответ дляФайно Замало
Ви дуже якось обезцінюєте роботу.
Я не знецінюю роботу. Я ціную вибір тих, хто не хоче працювати. Це ж ніби рзні речі. Ну ваша мама мала євро. А скільки з її відділу не мали євро і працювали до 18 чи 22? Начальник то один, хтось має і робити роботу) І от їм не так все гарно. Ну і не скрізь платять в євро, десь і в гривнях, і не так щоб добре. Робота різна буває. Ми всі чомусь розглядаємо жінку, яка прям ух і вся карєристка. Але така і в 60 не пропаде, з досвідом чи без.
І так, що там думає ваша мама знає тільки ваша мама. Я своїм теж не все розказую.
Біток чи ефір?• 19 февраля в 20:14
Напишите нам когда вас с тремя детьми муж пошлет куда подальше. А так можете не работать дальше, нам пох...
Файно Замало• 19 февраля в 20:17
Ответ дляДодаю напруги
Так я теж не знецінюю вибір тих, хто не хоче працювати.
Добре, якщо є бажання займатись домом і вихованням дітей. Не всі люди однакові.
Але все одно це ризиковано для жінки.
Якщо є фінансова подушка і нерухомість - це вже краще.
Але на скільки вистачить тієї подушки? На декілька років максимум. Це ще якщо знизити рівень життя.
Звичайно, з чоловіком може бути все добре, він не піде, не зрадить і помре пізніше. Але ніяких гарантій немає.
Коли від моєї мами пішов батько, вона за свої зароблені гроші в «сіренькому офісі» купила квартиру і добре живе.
Коли від подруги пішов чоловік, і вона не працювала, вона витратила фінансову подушку, продала машину, взяла кредит і витратила декілька років, щоб вийти на рівень доходу, який би їй дозволив знімати нормальну квартиру.
І так, вона брала різні підробітки - і нянею працювала, і курʼєром, і взагалі, дофіга стресу в неї було, крім розлучення.
Але все одно це ризиковано для жінки.
Леди Г• 19 февраля в 20:20
Мені особисто-ні. Я люблю працювати, коли я без роботи-мене дуже гнітить. А хто чим займається-мене не хвилює.
Додаю напруги• 19 февраля в 20:23
Ответ дляФайно Замало
Але все одно це ризиковано для жінки.
Я просто вже досить стара, щоб розуміти, як жінок намахують з цією емансипацією. А так все нормально, звісно. Все це було б справедливо в єдиному випадку - якби вас не було. Якщо жінка народила і виховувала дітей працююча жінка завжди в програші порівняно з домогосподаркою. Завжди. Все інше - лірика
Дуже дуже вумна• 19 февраля в 20:33
Если деньги дают не родители,- живите как хотите. А что до копеек, ну не все ж за копейки работают, но не каждому дано реализовать знания. Ваш парень вот смог.
Опля Картопля• 19 февраля в 20:35
Ответ дляФайно Замало
Ну да, не так прочитала.
Но тогда ещё лучше - буквально делать что хочешь и не переживать из-за денег. Открыть бизнес, заниматься творчеством, учиться на какую-то профессию. Можно бесконечно пробовать разное.
Не бесконечно, а пока спонсор даёт денег. Вы читали, чем занимается автор? Чем из этого она сможет заработать ? Она за 5 лет все ещё не отложила на квартиру. А фантазирует о нескольких.
Файно Замало• 19 февраля в 20:36
Ответ дляДодаю напруги
Це ваша думка)
На мою думку, жінок «намахують» з сімейним вогнищем. Бо це та ж сама робота, просто неоплачувана і нескінченна. І на жаль, часто непомітна чи неважлива для інших членів сімʼї.
Дуже дуже вумна• 19 февраля в 20:36
Ответ дляанна 1986
Потому что в наше время мужики были. А сейчас пополамщики.
Вашего времени мужики в 40- 45 к молодухам повалили, за единичным исключением.
Опля Картопля• 19 февраля в 20:41
Ответ дляДодаю напруги
Близько п´яти років. А в чому проблема то, це ж не з двох тисяч гривень
Авторку спитайте. Вона з ним 5 років, ще на жодну не назбирала
Відморожена• 19 февраля в 20:42
Ответ дляДодаю напруги
ну придется пять лет паразитировать ради квартиры. а если мужчина не захочет чтобы на нем так долго паразитировали?
Відморожена• 19 февраля в 20:45
Ответ дляДодаю напруги
У автора были эти годы для построения карьеры. Даже с поддержкой любимого человека. Она их про...ла. Не так и просто получается карьеру построить.
Organic• 19 февраля в 20:46
Ответ дляДодаю напруги
вийде куди? в атб?
Опля Картопля• 19 февраля в 20:47
Ответ дляДодаю напруги
Як це ніхто жебраком не став? Та навіть тут було кілька тем, коли співмешканець пішов, а власник одночасно попросив звільнити оренду, за яку жінка не могла платити. В під´їзді з речами, щось таке.
Думаєте, трольна тема була? А в житті такого статись не може ? Роботи нема, до батьків в село назад не хоче. Та чи і є ще те село і та хата, куди вертатись. Добре, якщо сама.
Ще була тема як таку бідолашку подруга приютила, а вигнати не може.
В житті всякі варіанти можливі.
Відморожена• 19 февраля в 20:47
Ответ дляДодаю напруги
какая-то пораженческая позиция. Типа ничего не достигнете значит не стоит пытаться.
Меряю линейкой• 19 февраля в 21:06
Ответ дляЧупакабраЗеБест
пффф, кто не работает тот удачно вышла замуж.
Автора пока замуж не позвали. Она просто девушка.
Меряю линейкой• 19 февраля в 21:07
Ответ дляАнонім-ка
Я люблю свою жизнь, и мне кажется, что для многих это сказка
Но родители твердят обратное
В вашей жизни есть один маленький момент. Вы финансово зависите от парня. Если он вас бросит , что делать будете ?
А я женатая• 19 февраля в 21:17
Ответ дляАнонім-ка
Но родители твердят обратное
Может они правы?
ФсеСама• 19 февраля в 21:37
Ответ дляуспокойте_Меня
вы можете работать не за копейки, а на хорошей работе)
Це так,але не в 24 роки
ФсеСама• 19 февраля в 21:38
Ответ дляАнонім-ка
Но родители твердят обратное
Вони праві,що будете робити потім в 30-40 років без навичок та досвіду?
ФсеСама• 19 февраля в 21:38
Ответ дляАнонім-ка
Не, 15-20 тыс по моей специальности)
Яка спеціальність?
ФсеСама• 19 февраля в 21:39
Ответ дляЖивунаБагамах
Родителям за 50? Воспитание такое было: тунеядство - это позорно. Или боятся, что парень бросит, а вы без кола, без двора и без работы к ним придёте.
А що бути без роботи це круто нині?
ФсеСама• 19 февраля в 21:39
Ответ дляКрестьянинДиор
А почему не хотите на хорошей работе работать с хорошей зарплатой.
А на таку візьмуть без досвіду в 24 роки?)
ФсеСама• 19 февраля в 21:40
Ответ дляАнонім-ка
1500-2000 долларов в месяц
І скільки відкладається з цього?