Весела бджілка• 19 февраля 2025

Якщо ви невдобно спите

Болить у вас потім шия і голова?Вже котрий день прокидаюся з ватною головою,шия болить,чи то від мого остеохондрозу,чи то від того що сплю не так
Удачная• 19 февраля 2025
Спіть на спині
автор Весела бджілка • 19 февраля 2025
Ответ дляУдачная
Спіть на спині
Не можу не те що на спині спати,а навіть заснути, тільки на животі
Курочка-чубаточка• 19 февраля 2025
Довго мучилась від того, що зранку плечі на вухах були, поки їх розслабиш, таке враження що там щось відривається. Купила собі в юск подушку, тепер з влечима все ок. Біль від шийного остеохондроза не зник, але то я борюся іншими методами
Дама_с_коготками• 19 февраля 2025
Якщо я сплю незручно, то так, болить спина чи шия зранку.
Сосиска_Втесте• 19 февраля 2025
Ответ дляВесела бджілка
У Вас искривление позвоночника,шея низко,плечи высоко.Старайтесь спать хотя бы на боку.Плечо на матрасе,от плеча голова примерно 12-14 см.Либо подушку заменить, либо подкладывать валик, чтоб угол был.
Сосиска_Втесте• 19 февраля 2025
Вот.Болит и шея,и плечо И тоже на спине не могу спать