Луноликая Вика• 19 февраля 2025
ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ КОД ДИТИНІ?
Дублікат, де і як взяти? Одна дитина зареєстрована в одному місті, інша в іншому. Яка процедура, куди їхати, чи є електронна черга? І чи дійсно вони потрібні сімейним до 01.03, без них злетять декларації? Дякую.
Бокс-орун• 19 февраля 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
В державній
Автор, ви наймиліша жіночка за сьогодні))
Та хоть не про Чехию и ’вот вот попрут’
Луноликая Вика
• 19 февраля 2025
Ответ дляБокс-орун
В любой. У детей же есть коды. Значит просто выписать дубликат.
Идите в ближайшую.
Думаєте, місце реєстрації дитини не має значення? Щось таке я і хочу почути від Податкової.
Луноликая Вика
• 19 февраля 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
В державній
Скоріше ви ((((
Луноликая Вика
• 19 февраля 2025
Ответ дляБокс-орун
А где оригиналы?
Не можу знайти, після тривожних рюкзаків, переїздів, роз´їздів - десь пропали.
Бокс-орун• 19 февраля 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
Позвоните в ближайшую налоговую (номера есть на Гугл картах и на сайте налоговой) и спросите.
Квітка Миру• 19 февраля 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Їй простіше тут кап.слогом написати...
Кап .слогом
Ви зробили мій день. Дякую, дякую, дякую.
Луноликая Вика
• 19 февраля 2025
Ответ дляБокс-орун
Дякую!!!
Жена брата Админа• 19 февраля 2025
Автор, а когда вы заключали декларации с врачом, у детей уже был код? Если да, то в декларацию код занесен.
Если код сделали после заключения декларации, то посмотрите в телефоне может сохранили.
dahashutka19• 19 февраля 2025
До 1.03 потрібно для дітей старше 14 років . Для тих хто молодше 14 років інн для лікарні не потрібен
Луноликая Вика
• 19 февраля 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Дякую, немає, вже двічі телефони змінила, робила років 7 тому.
Луноликая Вика
• 19 февраля 2025
Ответ дляdahashutka19
Дякую, якщо це так. Який нормативний акт почитати?
Україна понад усе!• 19 февраля 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
Я в селі живу, до найближчої 20 км.
Ну по телефону вам код явно не видадуть. Візьміть документі, з´їздіть у податкову, одразу можна і подати на код заяву.
Жена брата Админа• 19 февраля 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
Вот читаю. Детям до 14 лет тоже надо ІПН.
dahashutka19• 19 февраля 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Дивно, бо нам лікар сказала, що не треба