Міг кинути. Всі пам´ятають початок війни, коли всі застигли біля екранів телевізорів: евакуюється-не-евакуюється?
І будемо чесні: війна тривала, бо такий був запит суспільства. І не тільки українського. Дуже хотілося вірити у перемогу і у безмежну підтримку інших країн. Якби він на тому етапі все припинив, суспільство його б морально казнило.
Як на мене то було треба припиняти ще на початку. Але, нажаль, наразі є те, до є.
Об´єктивно, у Зеленського майже немає шансів виграти наступні вибори. Та й не варто за даних умов.
Але вважаю, він достойний піти з честю.

trickywicky• 19 февраля в 19:05
Ответ дляFeel good
Впевнена, якби розумів плани путіна, то б не ув´язувався у це все взагалі.
А було не зрозуміло? Ви серйозно? Чи він думав , що плани Путіна це поїсти шашликів разом?

Love_Love_Love_• 19 февраля в 19:06
Блін, чому ніхто не пам’ятає переговори які зірвав Джонсон в 22 му

Соната любви• 19 февраля в 19:09
писала и буду писать.
только трибунал с высшей мерой наказания.
надеюсь дождусь.

Ответ дляmavka.cy
Гг. Ви, мабуть, хотіли в гарному світлі зе виставити
А сказали, що він глупенький нічого не розумів
І втік би. Просто щось прорахувався
Абсолютно такого не мала на увазі.
Кожен розуміє у свою міру чи через свою призму.
Мала на увазі, що не балатувався би.

Ответ дляFeel good
Якщо він не розумів плани путлера і більше 20-ти разів послав нах Байдена з його попередженнями, то він - злочинець, який некомпетентно і безвідповідально ставиться до посадових обов´язків

Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 февраля в 19:14
’І будемо чесні: війна тривала, бо такий був запит суспільства.’
Кто этот мыслитель? Дальше только матом.

Ответ дляСоната любви
писала и буду писать.
надеюсь дождусь.
Я вже писала, що хочу бачити його і 5-6 потужних манагерів у в´язниці до кінця їх нікчемних життів.
І нехай їм вдень і вночі траслюють слугу угода і наслідки їх керування.
Нерозумів він....

Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
А за кермом в теслі памʼятаєте, як він казав:
«Якщо ти хочеш зупинити війну, ти обовʼязково її зупиниш. Я впевнений, що минула влада не хотіла це робити. Я не знаю всі підстави, всі умови чому вони це не хотіли, чи вони це гальмували.»

Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 февраля в 19:18
Ответ дляGarnoKvit
предвыборный блеф (как перед сексом)

Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 февраля в 19:20
Ответ дляMetelitsa
То було відео осені 2019.
Півроку ПІСЛЯ виборів
он тогда был еще наивен и юн. а сейчас заматерел, и я ему отдаю должное уважение в некоторых аспектах.

класс123-7dcf• 19 февраля в 19:21
Считаю, что он должен был предупредить народ, что да, будет война. Особенно жителей прикордонных територий. И дать возможность и шанс решить для себя, кто уедит и кто останется. Знали только избранные, которые вовремя и свалили. А он врал, что войны не будет. Он должен был сказать, что да война может быть. И так было бы честно с народом.

зеленский кинул миллионы украинцев, предал всех. в том числе и тех, кто за него голосовал.
он обязан был прекратить войну! не дать погибнуть сотням тысяч мужчин!
он обязан был вести политику такую, что бы не допускать войну!
он воровал все это время миллиардами вместе со своей командой.
это уроды, все вместе со всеми 3 ветвями власти вольготно и безнаказанно себя чувствовали все это время, назначая себе премии и зарплаты в сотни тысяч гривен, когда в стране для всех зарплата нищенская, а цены высокие.
это уе… диктатор, уничтоживший оппозицию, сми, религию, терпимость друг другу.. все то, благодаря чему развивается гражданское общество.
он не достоин ни одного нормального слова и я надеюсь, что он заслужит скоро всего самого худшего.

Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 февраля в 19:23
Ответ дляMetelitsa
Без коментарів
Зараз він ще більше бредятини (дічі) несе, ніж 2019 року

уважаемая гражданочка, на него свалилось тяжелейшее испытание. не факт, что порошенко с этим справился бы. вы ж за него, так?

Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ой ... ля
Я дійсно не знаю, хто ще здатен Послати нах американського Президента і главу Пентагону з їх попередженнями.
І сказати що ´росіяни теж люди, вони не підуть на нас війною´
І призначити сексологиню послицею.
Ви праві
На таке НІХТО БІЛЬШЕ НЕ ЗДАТЕН

І призначити сексологиню послицею.
Ви праві

На таке НІХТО БІЛЬШЕ НЕ ЗДАТЕН

spart-5037• 19 февраля в 19:26
Ответ дляLove_Love_Love_
А наши вообще не при чем к срыву переговоров ? Чуть ли не ноги на стол клали...в шапках...фууу..всем своим видом демонстрировали пренебрежение и безразличие...
И кто такой Джонсон ? При чем тут он ? Отвечать нужно за себя и свои слова и лействия и беспокоится о своей стране и своих людях