БезникаЯ• 20 февраля 2025
Хочу признатися , але не можу нікому розказати тому що соромно.
Мені 29 років, нажаль останні майже 3 роки я прожила у Мелітополі. На щастя у мене вийшло виїхати з окупації 3 тиждні тому. Зараз знаходжусь в Греції. Нажаль за ці 3 роки мені трохи "підплавили" мізки і в голові була повна каша. Хто зрозумів, той зрозумів яка каша. Зараз я вже знищила паспорт рф, але чому я сюди пишу- тому що каша на 100% ще не вишла. Нажаль русня вміє їх промивати дуже сильно й надовго. Як мені позбутися цих думок та "каші" в голові. Почала спілкуватися та писати на Укр.мові, дивлюсь фільми і читаю Укр. новини.
Гигиенишвили• 20 февраля 2025
Авторко, я вам вірю. Не зважайте на злих зміюк тут на форумі. Все налагодиться.
Цирк на дроті• 20 февраля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Угу.Ненавидить, коли пенсію бере, коли в лікарні кланяється лікарям, купляє продукти, дивиться тв, спілкується з сусідами...
Який срач...срач, то такі люди, як ваша подруга, з російськими паспортами та російською пропискою...зате ж як ненавидить...все життя прям, так?
Яка пенсія? Що у вас за фантазії?
Жена аллигатора• 20 февраля 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Яка пенсія? Що у вас за фантазії?
А її мамі інваліду з російським паспортом не платять пенсії?
Чи мама сама за нею ходе?
Цирк на дроті• 20 февраля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Чи мама сама за нею ходе?
Нова фантазія про інваліда. Це ваша сутність- вірити в те що сама ж придумала.
Її мати захворіла, по-перше її не можна було транспортувати, та й не було сенсу везти в Крим, який був окупований все тією ж рашею.
Тому подруга поїхала додому до батьків.
Її мама ще не була пенсіонеркою, а інвалідність не оформляли, вона померла ще будучи на лікарняному.
Такими як ви дуже легко керувати, надто вже довірливі
Тому подруга поїхала додому до батьків.
Жена аллигатора• 21 февраля 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Тому подруга поїхала додому до батьків.
Два роки була лежача мама і не оформлювали нічого?
Угу.Я вам вірю.Як і всім, у кого знайомі та подруги з російськими паспортами.Хто ж, як не ви, знаєте як маніпулювати.
Цирк на дроті• 21 февраля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Що ви приймаєте???
Ви вже скільки маячні написали.
Хто вам сказав, що її мати лежала 2 роки? Це ваші галюцинації, як і про пенсію і про інвалідність. Мати лежала кілька місяців, не знаю скільки точно. Подруга 2 роки після її смерті подає запити на візу.
Або препарати міняйте, або відчепіться зі своїми видіннями
Ви вже скільки маячні написали.
Жена аллигатора• 21 февраля 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Що ви приймаєте???
Ви вже скільки маячні написали.
Ви так гарно переходите на особистості, мабуть ви росіянка...
І так гарно все знаєте про галюцінації та препарати....ммм не просто так, наболіло у вас...
Живіть з Богом, я вам більше відповідати не буду