Результат:
вже голосів:
790 (63.15%)
Я не доверяю Зеленскому
461 (36.85%)
Я доверяю Зеленскому
Ответ дляZaviriuha
Це буде просто пизд…….ць, якщо ці безголові проголосують за нього, то будемо воювати вічно. Що в головах людей, щоб голосувати за того, хто покинув країну у війну, натягнув краватку і живе своє щасливе життя.
О! Ви дуже влучно сказали.
Тут написали що рейтинг у Володі низький.
А от обирати доведеться між
Залужним, Зеленським, Порошенко.
О! От тут то і буде справжній рейтинг
А от обирати доведеться між
Залужним, Зеленським, Порошенко.
О! От тут то і буде справжній рейтинг
Ответ дляAesonne
Вы то из Германии конечно проголосуете))) еще разочек чисто по приколу, в пику Трампу. Главное вам хорошо, вы свалили отсюда, а остальные пусть живут в войне, класс)))))
Тут 99% тем - ніхто нікому нічого не винен, ти - центр Всесвіту і треба жити так, як ТОБІ зручно , чхаючи на інших.
То чого тепер дивуватися ?
your style• 20 февраля в 08:42
Ответ дляСчасье
проголосую за зеленского принципиально теперь)) в пику трампу))
Оце ж так принципіально за цього коміка і в 2019 голосували. То проти Пороха, а тепер , тому що шкода зелень, образили ж бубочку, завищили цифри вкраденого!
Lilit -efb4• 20 февраля в 08:48
Ответ дляviter33
Сюрреалізм якийсь
Зеленський піднімає рейтинг Порошенку рішеннями РНБОУ
Трамп піднімає рейтинг Зеленському
Світ остаточно збожеволів
Трамп піднімає рейтинг Зеленському
Світ остаточно збожеволів
Сюрреалізм - це звинувачення Трампом українців в тому, що почали захищатись від російської агресії.
Ответ дляLilit -efb4
Та там - весь перелік:
- почали захищатися і за 3 роки не здалися, суки такі(((
- витратили 500 млрд. з наданих 100 млрд (які Трамп блокував і розтягував, як міг)
- хуйло - класний пацан (ну вторгся, ну вбив пару десятів/сотень тисяч, ну знищив міста..., - ну з ким не буває)
- віроломно не хочемо ’просто так’ віддати Трампу усі свої надра та інші активи
Не здивуюся, якщо завтра скаже, що вся злочинність і наркоторгівля у США - через укр,біженців, які ’продають амер.зброю’
Одяг та сумки• 20 февраля в 08:53
Ответ дляTAM-rico
За Зеленського не голосувала. Але, тепер, допоки не виженемо руснявих гнид, я ЗА нього двома руками
підтримаю
Lilit -efb4• 20 февраля в 08:55
Ответ дляviter33
Та там - весь перелік:
Тому змушені підтримати Зе, щоб не підтримувати дані тезіси
Ответ дляTAM-rico
Я не собираюсь никого выгонять, на мою жизнь не рассчитывайте. Другие так же. Поэтому теперь вы и вам подобным, придется все брать в свои руки. Время пришли , сейчас или будет поздно
Marc Antonio• 20 февраля в 09:01
Может быт рейтинг Зелинского и выше 4 %, но точно не 57% как рисует ОП
Ответ дляZaviriuha
Я тоже против военных у власти. Какой бы он не был хорошим человеком, но мышление у них другое. Нам еще военной диктатуры не хватало.
Valentina shop2020• 20 февраля в 09:06
Ответ дляСчасье
То для смеха,то принципиально,вот так и живём
Ответ дляsamataka
Є, бо треба брати відповідальність. Будь який президент, що підпише мир буде героєм для простої людини. А ура-патріоти з диванів нехай розїжаються по світу
Треба було головою у 2019 році думати, а зараз вже ’пізно пити Баржомі, якщо нирки відвалились’...
voloshka_s• 20 февраля в 09:18
Объективно у Зели провал по всем фронтам, по международным, коррупция, рост цен, стратегически неправильные решения, отстранение Залужного, потери територий и курская область. Он сам бы должен уйти в отставку, без выборов, но он цепляется за власть намертво.
Ответ дляvoloshka_s
Він сам не піде. Всі це прекрасно розуміють. Трамп просто озвучив реальність, але українцям після марафону складно осягнути очевидне
Sova splushka• 20 февраля в 09:26
Ответ дляviter33
Все пізнається в порівнянні
І якщо порівнювати із заявами Трампа за 2 останні доби (щодо Зеленського, України та українців), то Зеленський - чесна, розумна та справедлива людина
Так, це той рідкісний випадок, коли я на стороні Зеленського в даному протистоянні.
Ненавиджу Зеленського за те, що він зробив з Україною, але ніхто ззовні не має жодного права принижувати Президента України, яким би він не був!
Це право є виключно у нас, громадян України.
І так, Зеленський правильно зараз робить, коли посилає цих ’переговорників за спиною’ подалі на йух. Бо то не про мир взагалі, а з точністю до навпаки.
Одяг та сумки• 20 февраля в 09:26
я за Зеленського пора нам зрозуміти що зараз тільки єдинство нас спасе- чуда не буде. Багато військових знаю теж за нього