Результат:
вже голосів:
790 (63.15%)
Я не доверяю Зеленскому
461 (36.85%)
Я доверяю Зеленскому
Sova splushka• 20 февраля в 09:28
Ответ дляСчасье
проголосую за зеленского принципиально теперь)) в пику трампу))
А голосувати не в піку, не по приколу, не ’аби не..’ - хоч колись будете здатні?
Хоч колись можете мізки включити та голосувати за того з кандидатів, хто буде найкращим для України?
Ответ дляМанула
Ну то най працює для досягнення перемир´я для початку, а не виконує забаганки агресора, який не збирається нічого припиняти
Це як заяць буде вчити вовка як йому травичку їсти. Ви оце реально зараз пишите? Якщо б не Трамп, то ще років 5 буде війна. Вам норм? Ціна висока, але краще поганий мир, ніж хороша війна
Sova splushka• 20 февраля в 09:32
Ответ дляsamataka
Щоб припинити війну треба підписати перемир´я, ні? Якщо одна сторона до останнього українця, то хто буде підписувати?
Щоб припинити війну, пуйлу достатньо перестати стріляти.
Саме пуйлу, а не Україні чи Зеленському.
Війну продовжує виключно один путін (+140 мільйонів його рабів), і ніхто інший.
Ответ дляTAM-rico
За Зеленського не голосувала. Але, тепер, допоки не виженемо руснявих гнид, я ЗА нього двома руками
Аналогічно, після останніх висерів Трампа це вже сприймається, як особисте, тому зараз або всі разом або станемо расєйськи придатком (навіть не хочу думати про таке) , ирму від вчора рівень моєї довіри змінив курс.
Ответ дляZaviriuha
В Ягодзинського. В нього багато підписників.
За ’хтось інший ’, тільки це щось більш віртуальне аніж реальне, цікаво було б глянути хто готовий протистояти Трампу, відстоюючи інтереси України, може погукаємо Яценюка, заодно знайдемо стіну, яку він будував.
Ответ дляМанула
Підтримка Зеленського на рівні 4% там, де і закінчити війну за 24 години.
А король то голий виявився!
пс
за Зе не голосувала і не буду, в опитуванні участь не беру
А король то голий виявився!
пс
Чим більше дивлюся на фото Трампа, тим більше асоціацій з різдвяною американською індичкою (вірніше індиком), надіюсь його доля буде аналогічна.
Ответ дляZaviriuha
Це буде просто пизд…….ць, якщо ці безголові проголосують за нього, то будемо воювати вічно. Що в головах людей, щоб голосувати за того, хто покинув країну у війну, натягнув краватку і живе своє щасливе життя.
Просто цікаво, ваш кандидат і його достойна команда, яка вийде на політичну арену світу.
Ответ дляIncol
Ви вірите, що Трампу можна протистояти? Він показав вже свою позицію, ми свою. Тепер залишимося з Європою і будемо залежні від її допомоги, а це означає, що підтримка наша зменшиться і от скільки ще поганого нас чекає попереду.
Ответ дляZaviriuha
Тепер хід за Європою, перевірка на міцність, скільки вже пройшли, а поки світла в кінці тунелю не видно, сьогодні радує сонечко і весна, яка скоро прийде.
Ответ дляsamataka
Мені не норм, як і не норм що і як робить трамп. Це дії гопника, а не президента ’Great America’
Ответ дляIncol
Європа за три роки війни вже показала свою підтримку, хотіли б більше, зробили б більше, а так всі за свою жопу хвилюються, не думаю, що зараз вони покажуть себе з кращої сторони чим попередні роки.
Ответ дляZaviriuha
Весь цей час їм було зручно, вони висловлювали стурбованість, допомагали, боялися, ще допомагали.
А зараз часи змінилися це коли раптом з´ясовується, що вже не батьки а ти сам маєш приймати важливі рішення, від яких залежить твоя доля - десь так.
Ответ дляIncol
Ой бо, всі вони сруть перед Трампом. Вони вже самі не знають чи їм до незалежних і потужних чи сильних. Чого вартувало їх зібрання з Макроном, все і ні про що.
Ответ дляМанула
Я не погоджуюсь з вами, він для своєї країни робить найкраще. Зараз будуть торгувати зброєю як шалені. Америка завжди збагачується на войнах. Україна заплатила дорогу ціну, бо хьось захотів теж набити кишені. Ви реально вірили, що можливо виграти війну на нашій території проти росії??? Та Україна була приречена - як не три дні, так три роки. Ви вважаєте добре, що ми прожили ці 3 роки - я так не вважаю. Я люблю свою країну і мені боляче, що її нищать вороги як і з середини, так і ззовні.
Aksinia 111• 20 февраля в 10:01
Ответ дляКудесница полесья
Проти Зеленского, с самого начала
За кого ?
Ответ дляsamataka
Мені нецікаво, що трамп робить для своєї країни. Мені важливо, щоби він не робив це за рахунок України. Лише претензії до нас, до рфії жодної ... За вашою логікою владімірХ теж робить все для своєї недокраїни. Реальність такова, що замість одного хло, маємо тепер 2 хло.
На жаль, у нас лише погані варіанти ...
Aksinia 111• 20 февраля в 10:02
Ответ длякласс123-7dcf
Как можно верить и доверять человеку, который паталогический врун?
Вы про хуйло или про Трампа ?
Ответ дляМанула
На жаль, у нас лише погані варіанти ...
Ну путін як і зе для свого режиму роблять добре, Трамп для своєї країни в цілому. В цьому і різниця.
Aksinia 111• 20 февраля в 10:07
Ответ дляsamataka
Є, бо треба брати відповідальність. Будь який президент, що підпише мир буде героєм для простої людини. А ура-патріоти з диванів нехай розїжаються по світу
Мир, чи капітуляцю . Називайте речі соїми іменами, не соромтися. . Бо хуйло підпише ТІЛЬКИ капітуляцію України .