Зараз все скажу• 20 февраля в 10:06

Чоловік готовий вдавитися за гроші

Я в пошуках роботи з початку місяця і відповідно весь час потрібно по співбесідам ходити ,а буває це займає майже весь день якщо їх декілька
Чоловік дорікнув ,що я вже витратити десь відсотків 10 із своєю зп , якби вона була на проїзд та харчування,а це все із його грошей з його картки
Каже і так кожен раз коли ти їдеш по співбесідам ,я кажу мені в лоток взяти яєшню та сісіти на лавці при морозі та їсти?
Чи може метро не користуватися?

Каже ні, просто поснідати вранці вдома та повернутися до обіду,і планувати одну співбесіду на день ,щоб багато не витрачати на проїзд.

Якщо я буду планувати одну співбесіду на день,це дуже надовго розтягнеться пошук роботи

Дійшло до того,що він попросив вчора віддати карту його,і я просто вимушена на проїзд та харчування тепер витрачати із кредитки, так як інших джерел доходів в мене просто немає

Ви вважаєте чоловік справедливий?
Сердючка• 20 февраля в 11:10
Ответ дляЗупка_цем
Так низзя. Если только не есть в туалете
Почему? Выгоняют?)))
Сердючка• 20 февраля в 11:11
Ответ дляЗамрійлива
Ну возле батареи.
Там же и судочек разогреть
Радість моя• 20 февраля в 11:12
Ответ дляСердючка
Почему? Выгоняют?)))
Не, ну в кафе прийти со своим пирожком, то однозначно не поймут. А на фуд кортах всем пофиг
Гитта Ягг• 20 февраля в 11:12
Ответ дляБорисфенка
Саме так, до заміжжя задарював, потім вони жили вдвох на дві зарплати, а в декреті вона зуби на полицю, ’бо він один працює, а ви даремно гроші тратите’.
Типова ситуація в родинах, де чоловік негусто заробляє.
Не, не тот случай. Она написала, что никогда не работала.
НаБалКоніХодять• 20 февраля в 11:13
Ответ дляУходя дверю не хлопать
тобто він вам скажімо за 5 поїздок в метро тобто 40 гривень мозок виносить? такі істоти не мають права бути поряд з інкою
Ну так хай вона сама і живе. Але щось вона навіть ті 40 гривень заробити не може
куркулиха• 20 февраля в 11:13
Ответ дляЗараз все скажу
Без досвіду роботи нігде не хочуть брати тому і дуже багато часу витрачаю на пошуки
А обговорення по телефону, що у вас досвіду немає, не катіт? Чоловік ваш, ді@ьмо, але ви лишньої роботи дофіга робите.
Люблю Украину• 20 февраля в 11:13
Ответ дляБорисфенка
Це все видно і до декрета та заміжжя, але треба очима дивитися, а не дупою і реально оцінювати ситуацію.
ПАЦАНКА О• 20 февраля в 11:13
Оце підтримка від чоловіка. Чи у вас настільки скрутно з фінансами в родині, що справді сосиска в тісті та проїзд бʼють по бюджету?
Радість моя• 20 февраля в 11:13
Ответ дляБорисфенка
Не знаю ни одного такого случая, чтоб муж сначала задаривал, а потом пирожком уличным попрекал.
Тем более автор не работала никогда, какие 2 зарплаты ?
Сердючка• 20 февраля в 11:13
Ответ дляЗупка_цем
Поэтому я и советую искать срочно любовника
Хоть накормит)))
Секретница• 20 февраля в 11:14
Ответ дляВідморожена
Странно, а продавцом тоже не берут. И как Вы женщины таких судаков находите и ещё и рожает от них не получив опыта жизненного
Продавцом автор не хочет.
Борисфенка• 20 февраля в 11:14
Ответ дляГитта Ягг
Ага, після інституту одразу народила, ’не знає ціну каві?’.
Тоді ще гірше, значить таки жлоб, до декрету на двох заробляв і вистачало, а зараз раптом вирішив потримати авторку в чорному тілі, бо кава в мороз - це небачена розкіш.
КучМала• 20 февраля в 11:14
Ответ дляБорисфенка
Чудово вони маскуються, рік-два-п´ять, поки не трапляються скрутні ситуації. Отоді вони і показують, на що здатні. А спочатку всі м´яко стелять і розгледіти їх у 20 років дуже непросто.
В 90% никто ни какой и не тиран оказывается. У двоюродной сестры дочка 27 лет. До свадьбы подрабатовала одной левой. Всегда говорила, я не хочу работать, хочу дома сидеть. Встретила будущего мужа. Первоначальная картина, она подрабатывает, он работает, ей 21 ему 27. Женятся. Она сразу в декрет. Рожает ребенка, ребенок отличный, здоровый, активный. Сидит в декрете 3 года. В 3 года она отдает его в садик.... и начинаются сканадалы. Он тиран, гонит на работу, она ищет найти не может ездит по собеседованиям но ой нигде не берут. На самом деле она просто не хочет работать, Сестра ее поддерживала, ровно до момента, пока муж не подал на развод и не переселил племянницу обратно к маме. Сестра быстро оценила ситуацию, что она попала и теперь кормить внука и дочку у нее есть все шансы и сцаными тряпками погнала ее на работу. Племянница теперь всех считает тварями а себя несчастной, она хотела не так. При том на мой вопрос ’почему ты до свадьбы ему не сказала, что не хочешь работать’ отвечает а он бы тогда на мене бы не женился, я думала, что он передумает, он же хорошо зарабатывает
Борисфенка• 20 февраля в 11:15
Ответ дляЛюблю Украину
Воно-то видно, але по молодості всі мають ілюзії ’Він може і мною зміниться на краще’. Любов, рожеві окуляри.
Секретница• 20 февраля в 11:15
Ответ дляЛюблю Украину
А чому чоловік витратив, а не обоє? Дитина лише його? Я так розумію чоловік не набагато старший за автора і мільйони ще не заробляє, але при цьому розуміє, що гроші з неба не падають, на відміну від автора, яка ще ні копійки не заробила, а з кредитки вже знімає.
Якщо не був в той шкурі не зрозуміє. В мене 10 робіт було а в чоловіка 1. Він не коли не розуміє як важно найти роботу. Його влаштували батьки.
Сердючка• 20 февраля в 11:15
Ответ дляРадість моя
Взять кофе или часы и скушать свой пирожок. Это же не ресторан. Хотя и в «Черноморке» есть бесплатная уха.
Борисфенка• 20 февраля в 11:15
Ответ дляРадість моя
А ви проведіть опитування советчиць, дізнаєтеся, скільки таких випадків.
вре_Динка• 20 февраля в 11:15
дуже сумно, коли народжують не зрозумівши з ким живуть і як цей чоловік в житті. потім випливають ось такі моменти.
нічого приємного в житті зі жлобом немає, і коли вже є мале дитя не так легко від нього піти
Люблю Украину• 20 февраля в 11:16
Ответ дляКучМала
В случае автора именно так и есть)
булоТАЙминуло• 20 февраля в 11:16
Ответ дляЯсноВидящая
Щоб що?
100 грн зекономити?
так вона вже місяць їздить. це вже 3000. не так і мало.
Секретница• 20 февраля в 11:16
Ответ дляЛюблю Украину
За кого вышла замуж, с тем и живет. Или вы думаете, ее муж по ресторанам шикует, а ее заставляет экономить?
Якщо б був чоловік золото найшов би сам їй роботу по своїм знайомим
Зупка_цем• 20 февраля в 11:16
Ответ дляСекретница
Когда искать с графиком плавающим по 12 часов?
Соетчиц это не волнует
Сказали идти- надо идти
Замрійлива• 20 февраля в 11:16
Ответ дляСердючка
Там же и судочек разогреть
Главное потом после себя убрать. Ну или можно кому-то в дверь позвонить попросить кипяточка. А вдруг попадет на тех кто сейчас читал, так ещё и в гости пригласит и борща даст
Секретница• 20 февраля в 11:16
Ответ дляМerida
В количестве 40 раз? И автор продолжает и продолжает искать сферу финансов. Мне кажется, что после 40 раз ясно, что эта вакансия пока не светит. И если такая ситуация в семье, то ей пулей нужна ЛЮБАЯ работа. А любую она и возле дома найдёт. Без поездок по городу. Ребенок пока в саду, как я понимаю. Ей нужно шевелиться. Если так остро стал вопрос работы, всю жизнь не работала, а тут хооп, значит что-то случилось. И ей выбирать очень опасно. Чтоб не остаться вообще без денег. Любых, даже от мужа
Ми не знаємо скільки разів.
Секретница• 20 февраля в 11:16
Ответ дляМerida
В мене біля дому нема роботи.
Зупка_цем• 20 февраля в 11:17
Ответ дляЗамрійлива
Вірно подмічено! Так автор уб´є двох зайців одразу! А може і три, ще й чоловік буде завжди наїдений!
Ещё и этому таракану таскать?
вре_Динка• 20 февраля в 11:17
Ответ дляУходя дверю не хлопать
тут дуже двоякі відчуття. з однієї сторони з вами згодна, але і з іншої сторони - а нащо було з таким чоловіком взагалі народжувати, де були мізки жінки?
Зупка_цем• 20 февраля в 11:17
Ответ дляРадість моя
Ну, как может маскироваться жлоб, абьюзер, тиран, псих, алкаш ?
Как ?
Их всегда видно невооружённым глазом, просто дамы сами не хотят этого видеть, а потом да, они совсем на голову вылазят, но и изначально их сущность отлично видно !
Вы психолог?
Замрійлива• 20 февраля в 11:17
Ответ дляСердючка
Хоть накормит)))
Белковой пищей
Секретница• 20 февраля в 11:17
Ответ дляМerida
Якщо ж дитина дуже важко знайти роботу