Зараз все скажу• 20 февраля в 10:06

Чоловік готовий вдавитися за гроші

Я в пошуках роботи з початку місяця і відповідно весь час потрібно по співбесідам ходити ,а буває це займає майже весь день якщо їх декілька
Чоловік дорікнув ,що я вже витратити десь відсотків 10 із своєю зп , якби вона була на проїзд та харчування,а це все із його грошей з його картки
Каже і так кожен раз коли ти їдеш по співбесідам ,я кажу мені в лоток взяти яєшню та сісіти на лавці при морозі та їсти?
Чи може метро не користуватися?

Каже ні, просто поснідати вранці вдома та повернутися до обіду,і планувати одну співбесіду на день ,щоб багато не витрачати на проїзд.

Якщо я буду планувати одну співбесіду на день,це дуже надовго розтягнеться пошук роботи

Дійшло до того,що він попросив вчора віддати карту його,і я просто вимушена на проїзд та харчування тепер витрачати із кредитки, так як інших джерел доходів в мене просто немає

Ви вважаєте чоловік справедливий?
Радість моя• 20 февраля в 11:03
Ответ дляЗупка_цем
На ходу есть вредно.
Зайти на любой фут корт в трц или там же на лавочке/диванчике сесть и съесть бутер нельзя ?
Зупка_цем• 20 февраля в 11:03
Ответ дляЗамрійлива
По дорозі на інше співбесіду, в метро, тролейбусі, в парку, в під´їзді. Значить не така ви вже і голодна!!!
Есть в подъезде!
Секретница• 20 февраля в 11:03
Ответ дляЯсноВидящая
Десь гривень 100- 150
В столовій борщ і чай.
Або хот дог з кавою, або міні шаурма плюс сік

Я чомусь думаю що автор не цезарь з креветкою замовляє
Де у вас в місті столова така є?
Гитта Ягг• 20 февраля в 11:04
Ответ дляРадість моя
Видимо ниже достоинства автора.
Сердючка• 20 февраля в 11:04
Ответ дляРадість моя
Не создавайте ей тепличных условий, а то еще второго родит )
А потом и третьего, тогда муж за границу сбежит
Санька-4b93• 20 февраля в 11:04
Ответ дляЗараз все скажу
Без досвіду роботи нігде не хочуть брати тому і дуже багато часу витрачаю на пошуки
В Турции работу ищете?
Зупка_цем• 20 февраля в 11:04
Ответ дляСердючка
Зайдите в кафе, купите кофе и кушайте свой бутерброд
Так низзя. Если только не есть в туалете
Prervana• 20 февраля в 11:04
Ответ дляРадість моя
Максимально гнусный и смешной комментарий😆
Замрійлива• 20 февраля в 11:04
Ответ дляЗупка_цем
Есть в подъезде!
Ну возле батареи.
Радість моя• 20 февраля в 11:04
Ответ дляЗупка_цем
Будет.
Когда человеку жизненно необходимо кем-то командовать- он свою жертву затягивает медленно в свои сети
Как жлоб будет медленно затягивать ?
Будет щедрым ?)
Никогда, это даже не смешно
Гитта Ягг• 20 февраля в 11:05
Кстати, интересный вопрос. А где ребенок автора в то время, пока она ездит целыми днями по собеседованиям? В саду? С няней? С бабушкой?
Борисфенка• 20 февраля в 11:05
Ответ дляЗамрійлива
Так чоловік вже працює і може собі дозволити лоточок не на морозі а в охвісі або на кухні там.
Почекаємо відповіді авторки.
Але основне ви сказали - він працює і може собі дозволити, а авторка сидить з дитиною і їй можна лише на лавці в мороз пиріжка погризти, якого сама вдома і спече. Ібо нефіг
вре_Динка• 20 февраля в 11:05
Ответ дляВикачую яйцями
а вас коли по телефону запрошують на співбесіду ви не можете спитати зразу чи візьмуть на вакансію вас без досвіду?
вмійте сортувати і планувати свій час. насправді багато ого можна вирішити по телефону чи онлайн співбесідою і не мотатися по всьому місту.
той хто продзвонює і запрошує на співбесіди - не вирішує і гадки не має візьмуть без досвіду чи ні
Сердючка• 20 февраля в 11:05
Ответ дляЛюблю Украину
Кому оно надо спать спать с пвтором в разных комнатах. Спала бы с мужем, думаю он карточку не забирал бы.
Почему автор спит с мужем в разных комнатах? Конечно, кормить с карточки перестанет
Секретница• 20 февраля в 11:05
Ответ дляЗупка_цем
В шоке с женщин, которые советуют автору поголодать чтоб мурло не нявкало

Вы с кем живёте?
А вариантов то и нет , у автора ни денег ни работы
Зупка_цем• 20 февраля в 11:06
Ответ дляЗамрійлива
Зато больше влезет.
И жлоб довольный- прогнул женщину в декрете
Зупка_цем• 20 февраля в 11:06
Ответ дляГитта Ягг
Ну да, а кафе ежедневное ее муж не тянет. Что же делать?
Мужу больше зарабатывать

Ах, ему не стремятся платить больше. Ибо только дома рот открывать умеет

Какая жаль(с)
Зупка_цем• 20 февраля в 11:07
Ответ дляВельми шановна
С Чудаками жить вреднее
Поэтому я и советую искать срочно любовника
Борисфенка• 20 февраля в 11:07
Ответ дляРадість моя
Дійсно, на наступного вона нескоро наважиться, але це й правильно. Який привіт - такий отвіт.
АяВсёЗнаю• 20 февраля в 11:07
Сколько Вашему ребёнку?
Люблю Украину• 20 февраля в 11:08
Ответ дляСердючка
Ну вот, а здесь уже и жлоб, и абьюзер, беги роняя тапки. Это мужику нужно задуматься с кем он живет. Бегает жена где-то днями, деньги транжирит, есть дома нечего, еще и спать идет в другую комнату.
chitay• 20 февраля в 11:08
Ответ дляЗараз все скажу
Шукаю бажано в сфері фінансів від 15 тисяч
Ну або вже 10 тисяч
Вас знатно захейтили,- не переймайтеся сильно. Ви молодець, що вирішили вийти з декрету. Без досвіду і з маленькою дитиною буде важко знайти першу роботу. Мабуть, я би радила пройти все поруч і влаштуватися на саму кращу з того що є, але поруч (графік, ЗП, хоч якісь нові знання і навички і тиди). Не цурайтеся НП або ПриватБанку. В Приваті є онлайн навчання-зареєструйтеся і пройдіть. Звичайно, якщо фінанси,- то бажано рухатися в цьому напрямку хоч приблизно.
Радість моя• 20 февраля в 11:08
Ответ дляБорисфенка
Чудово вони маскуються, рік-два-п´ять, поки не трапляються скрутні ситуації. Отоді вони і показують, на що здатні. А спочатку всі м´яко стелять і розгледіти їх у 20 років дуже непросто.
То есть муж автора думаете был щедрым,подарками задаривал, а в декрете резко стал жлобиться на метро 8 грн дать и 20 на пирожок ?)
Сердючка• 20 февраля в 11:08
Ответ дляРадість моя
Это не круто для автора, она же мечтает работать в сфере финансов.
Жена сотрудника постоянно устраивается работать начальником отделения в банки, потом банк закрывается и она в следующий. Мы его подкалываем, что из за нее эти банки и закрываются)))
Секретница• 20 февраля в 11:09
Ответ дляЯсноВидящая
Я вважаю що у автора далеко не прекрасно з чоловіком.
Тому і побажала швидше знайти роботу і звалити від нього.
Я не знаю наскільки автор квіточка.
Але декрет завжди послаблює позиції жінки.
Не получится свалить тут надо и на себя и на ребенка заработать а на работу не берут опыта нет...сложно всё и на съем . Это нереально в сегодняшних реалиях.

Я бы автору посоветовала пойти учетчиком 1 с , помощником бухгалтера
Сердючка• 20 февраля в 11:09
Ответ дляЯсноВидящая
Десь гривень 100- 150
В столовій борщ і чай.

А почему бы и нет?
Радість моя• 20 февраля в 11:09
Ответ дляГитта Ягг
Видимо ниже достоинства автора.
Блин, не фут, а фуд ))))*
Видимо да, религия не позволяет. Только пузатая хата нужна )
Гитта Ягг• 20 февраля в 11:09
Ответ дляЗупка_цем
Мужу больше зарабатывать

Какая жаль(с)
Скорее всего, муж там ровесник. Живут они не в коробке от холодильника, ребенок куда-то пристроен ( может и няню оплачивает). Не голодают. Комната не одна, раз барышня спит в другой комнате с ребенком. Я думаю для молодого пацана, он старается достаточно.
Просто у автора, как у человека ни дня в своей жизни не работавшего может быть искаженное представление о деньгах.
Сердючка• 20 февраля в 11:10
Ответ дляЗараз все скажу
Кем муж работает? К себе устроить вас не хочет?
Борисфенка• 20 февраля в 11:10
Ответ дляРадість моя
Саме так, до заміжжя задарював, потім вони жили вдвох на дві зарплати, а в декреті вона зуби на полицю, ’бо він один працює, а ви даремно гроші тратите’.
Типова ситуація в родинах, де чоловік негусто заробляє.