Бамбарбия! Кергуду.• 20 февраля 2025
І знову ж тест на вагітність)
Суть питання я думаю зрозуміла. До місячних 2 дні.
Бамбарбия! Кергуду.
• 20 февраля 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Нащо тоді виставляти фото, яке не передає, і питати, чи видно? Окрім вас, здається, поки нікому не видно
Ну то й добре) Я рада за вас)))
Шальная коклетка• 20 февраля 2025
якщо сильно вдивлятись у всілякі полосочки, то вони починають вижатись
Тримаю свічку• 20 февраля 2025
Ответ дляТролю як можу
І я бачу на 4 нижніх. Але зовсім невидимі, можливо довго пролежали
ага, как тот суслик) вы его не видите, но он есть))
Бамбарбия! Кергуду.
• 20 февраля 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Так байдуже, що 7-8 тестів обпісяли :)
Блін, задовбали ці теми про тести.
Я ще розумію, коли жінка чекає бажану дитину та нервується, шукає підтримки. Але ж деякі після таких тем йдуть аборт робити.
Блін, задовбали ці теми про тести.
Так не дивіться на обпісяні тести) Кожна норма жінка яка хвилюється іх робить. А дехто їх робить щоб вчасно почати підримку вагітності. Ті, у кого є проблеми. І не вам судити скільки їх було куплено і обпісяно!
Все знаю від і до• 20 февраля 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ну то й добре) Я рада за вас)))
Серйозно, підіть на вуличку пройдіться, провітріть голову
Тримаю свічку• 20 февраля 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
кожна нормальна жінка може й робить, але не виставляє на всеобщее обозрение.. при том, что на фото нічого не видно...
Безпринципова• 20 февраля 2025
Так зачем вы тесты переводите, если кровь сдали? В крови есть, значит есть. В моче позже появляется.
Бамбарбия! Кергуду.
• 20 февраля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Так хто вам забороняє це робити? Виставляйте і ви на здоров*я) Я казала вище, не видно то не видно. Це ваша думка.
Директор Пляжу• 20 февраля 2025
Ответ дляМerida
Дождитесь задержки. Тесты негативные. Зачем такое количество делать? Таи или есть, или нет
сейчас вам равнодушная автор гневно расскажет про ваши проблемы со зрением
, при этом равнодушно отвечая на один и тот же ваш комментарий по 2-3 раза
Тримаю свічку• 20 февраля 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
ага, вам так байдуже, що на всіх, хто не згоден з вашою думкою, кидаєтесь наче на кровних ворогів))) і на шо мені такую фігню постити?
Ответ дляДиректор Пляжу
Тут была одна девушка, которая тесты делала через пол года после петтинга. Тоже миллион их было. Может это она?
Бамбарбия! Кергуду.
• 20 февраля 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
І зараз байдужі люди тикнуть мене носом в те що там нічого немає і бути не може і взагалі хтось після позитивного тесту йде робити аборт зразу.
Лорка-хлорка• 20 февраля 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Там є рожеві смужки але не чіткі. Фото їх не передає.
Нет. Когда даже слабая полоска то ее нормально видно особенно на фото.
Тримаю свічку• 20 февраля 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
а ви вважаєте, що людям не пофіг на вас та ваші обпісяні тести?
Астановитесь• 20 февраля 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Це реагент
Повторіть днів через 5, якщо місячних не буде
Бамбарбия! Кергуду.
• 20 февраля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Я не кидаюсь. Я спокійно відповідаю. І тоді нащо вам сидіти на таких фігових сайтах і писати на гамняних постах свої хороші коментарі?
Лорка-хлорка• 20 февраля 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Если фото их не передает, то нафига это фото размещать на советчице, а потом так сильно нервничать, что ответы не оправдали ваши ожидания.
Директор Пляжу• 20 февраля 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
ноу комментс, как говорится
Бамбарбия! Кергуду.
• 20 февраля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Якщо б було б пофіг то прогорнули б допис. Всього навсього.
Бамбарбия! Кергуду.
• 20 февраля 2025
Ответ дляМerida
Вы спрашиваете тесты полосатые, или нет. Тесты негативные. Но я не знаю вас с этим поздравлять или нет.
Просто дякую за відповідь)
Тримаю свічку• 20 февраля 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
не вам вказувати де кому сидіти і кому що писати))
Бамбарбия! Кергуду.
• 20 февраля 2025
Ответ дляТримаю свічку
О, і я про теж! Не вам вказувати що мені викладати та скільки робити тестів)
Астановитесь• 20 февраля 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Авторе, якщо хчг все ж показало ранню вагітність, то сенс допису? 90% не бачать другої полоски, для цього й аналізи є. Якщо ви вагітні і ви тільки раді цьому - лише вітання та легкої вагітності!
Тримаю свічку• 20 февраля 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
угу, и вам не хворать, держите нас в курсе!
ничевока• 20 февраля 2025
Автор, я вижу намек на полоски на нижних тестах. Но это может просвечивать реагент. Я делала тест за неделю до задержки (надо было начинать пить антибиотики), тоже была еле видимая полоска.
Сдайте хгч в динамике через день, должен удваиваться