Куплю орехи• 20 февраля в 13:23
Гель coccolino
Кто-нибудь пробовал этот гель для стирки? Как вам? Смотрю акция на него в ватсонс и цена хорошая…
ДваДваВісім• 20 февраля в 13:26
Никак. Вот совсем никак. Тоже купилась на акцию в Еве. Может левый какой попался...
Стрекоза любви• 20 февраля в 13:30
Автор, за гель не скажу, колись сину довелося купити вологі серветки і памперси цього бренду, то якість дуже посередня, навіть більше до поганої. Серветки так жахливі взагалі.
Скромняшка• 20 февраля в 13:32
Все абсолютно детские гели и порошки - это полная дурь
Все до единого
Они не стирают отчего
Лишь могут освежить и то, при температуре 60
Плюс нет почти никакого запаха у них
Что для меня большой минус
Потому очень рекомендую на такую херь не вестись
Все до единого
Они не стирают отчего
Плюс нет почти никакого запаха у них
Что для меня большой минус
Голодаю• 20 февраля в 13:56
Ответ дляСтрекоза любви
Coccolino ніколи не випускала ні вологі серветки, ні памперси. Вони завжди спеціалізувалися тільки на ополіскувачах для білизни після прання. Цей бренд перший у світі розробив ополіскувачи білизни для пральних машин ще в минулому сторіччі, і по сьогоднішній день він саме на них спеціалізується + ароматизатори для одягу.
В нас більша частина Coccolino підробки та не існуючі у виробника гелі для прання. При тому цей шлак іде до нас з Польщі, а не в нас його розливають.
Стрекоза любви• 20 февраля в 14:08
Ответ дляГолодаю
Дякую, не знала.
Куплю орехи
• 20 февраля в 15:45
Ответ дляГолодаю
Як зрозуміти де підробки? Бо умовно і аріель також скоріше за все підробка? Я досі не знаю як це вираховувати
Голодаю• 20 февраля в 16:42
Треба дивитися оф.сайти виробника, де є опис і упаковка товару з описом складників. Це стосується і західних продуктів харчування.
Я користуюся тільки італійською хімією дуже багато років, так як проживаю в Італії. Тому і в Києві одразу розумію, де підробку продають, а де - оригінал.