КротоТо• 12 февраля 2025

Гель для прання Domol

Дівчата, побачила в ватсонс гелі domol, хтось користується? Як вони по якості? Наче ціни більш менш доступні
Страхованная• 12 февраля 2025
Мне не понравились, много пены, а толку ноль. Пока лучше обычных порошков ничего не встречала.
Oksana0612• 12 февраля 2025
Більше 10 років перу ним, нормальний.
На циголках• 12 февраля 2025
Нормальний. Їхніми гелями перу верхній одяг( особливо світлі речі),прекрасно пере(тональний з комірців білих речей нормально прибирає)))
Умничка-помощничка• 12 февраля 2025
Дуже приємний запах, мені подобається
КаРаКаТиЦа• 12 февраля 2025
Порошки домол суперові, гелі-звичайні, для щоденного прання, щоб освіжити речі, піде. Для відпирання конкретного бруду-таке собі. Ще відкривайте, нюхайте, для мембранних речей у домол запах специфічний і дуже інтенсивний.
Карапулька• 12 февраля 2025
Купила на днях такой гель для стирки шерсти. Постирала 2 пальто. Нормально. Соседи - немцы тоже им стирают.
marishka1001• 12 февраля 2025
Беру для спортивных вещей гель,синего цвета. Хорошо стирать им верхнюю одежду ( куртки, особенно мембранные ),спортивную. Хорошо убирает запах с вещей после тренировок и цвет сохраняет. А,ещё одеяла стираю тоже с наполнителем синтетическим и шерст
Завжди мало• 12 февраля 2025
Користуюся гелем для чорних речей.
Нормальний.
Буквально трохи слабший за Аріель, але ж і відчутно дешевший.