тянитолкайка• 20 февраля в 13:50
Котики
Просто котики
Результат:
вже голосів:
32 (86.49%)
Няв
5 (13.51%)
Не няв
Ніколи не збрешу• 20 февраля в 13:52
Ответ дляSo_so
Попса, говорит моя кошка)
Классная❤️❤️❤️ так и хочется сказать ей мурр🥰
Цветочница• 20 февраля в 14:11
Не могу вкурить, коты продуманно-безразличные или просто инстинктивно туповаты? Вроде смотришь в один момент - онО на тебя так презрительно и высокомерно смотрит и мимо гордо проходит, а в другой момент шуршание пальцами под одеялом вызывает одну и ту же реакцию -прыг и кусь.
Сосиска_Втесте• 20 февраля в 14:16
Ответ дляПацелуйнитуда
Папрашу) Це пані ))
Я спочатку написала, а потім подумала, що це ж кішка
Папобус• 20 февраля в 14:23
Ответ дляЦветочница
Не стесняюсь• 20 февраля в 14:29
Ответ дляЦветочница
Они достаточно умные, чтобы притворяться дураками, в противном случае, люди их отправят работать.
тянитолкайка
• 20 февраля в 15:59
Тему створила під впливом перегляду фото котиків, задля підняття настрою. Здавалося б, що може піти не так - милі котики, люди, які люблять котиків, суцільний позитив. Але рука-лице хтось і тут наставив.
Дуже цікаво, чим ця тема людей обурила.
P.S. Тут на фото вже мій, рідненький
Дуже цікаво, чим ця тема людей обурила.
P.S. Тут на фото вже мій, рідненький
мадамГрицацуева• 26 февраля в 08:19
Ответ дляLizavel
А Ви з якого міста і скільки Вашій красуні?
Дніпро, рік і чотири приблизно зараз повинно бути. Їі волонтери з вулиці забрали. А Вашій скільки і звідки самі?