сЛАдКОежКА• 20 февраля в 13:57
Чи було таке що шкодували, що звільнились з роботи?
От у мене зараз така робота, що наче й комфортна в психологічному плані, адекватні колеги, поряд з домом, стабільна зп. А в фізичному сенсі не з легких, стояча робота, вже почала й спина, ноги боліти.
Мене звільнили
Я сама винна
Працювала 12 років, піднімала компанію і успішно розвивала
Думала піду на пенсію з цієї компанії. Була співвласником.
Коли звільнили. Земля пішла з під ніг.
Думала не переживу
Як я їм вдячна зараз! Ви не повірите.
Я розвиваю іншу компанію, маю винагороду в кілька разів більшу. Маю статут і насолоду від того що роблю.
Тому не бійтеся втратити . Я жалкую тільки мабуть що раніше не звільнили мене
Я сама винна
Коли звільнили. Земля пішла з під ніг.
Думала не переживу
Як я їм вдячна зараз! Ви не повірите.
Вам телефонограмма• 20 февраля в 14:04
Так, було . В мене був гібридний графік,а перевелася на офісну. Вже дурію від поїздок до офісу
Кили и Манджаро• 20 февраля в 14:06
Жалею из-за глупости что поссорилась с коллегой, потом мы правда помирились, но с работы я тогда ушла в порыве собственной глупости.
Она тоже конечно не долго там проработала, но свой вспыльчивый характер, я всё таки поменяла.
Ошеламиссимо• 20 февраля в 14:06
Ні, якщо звільнилась, значить були вагомі причини.
Я не з тих, хто терпить.
Как нефиг делать• 20 февраля в 14:08
Що звільнилася не шкодувала.
А от що перейшла з однієї посади на іншу то шкодувала.
Причому робота наче не дуже відрізняється - комплектувальник і пакувальник на складі.
Але коли працювала комплектувальником то мені було легше - бігаєш собі в своєму темпі, збираєш замовлення, день швидко минав, втомилася то можна було перепочити.
А от стояти весь день на ногах виявилося важче ніж бігати весь день. Під кінець дня аж ноги викручувало.