lilu1990• Изменено 20 февраля в 14:09

Ця війна майже скінчена. Іде підготовка до нової

Сша склоняє нас до миру, європейські лідери одноголосно сказали, що треба думати, як домовлятися. Залужний анонсує що треба готувати мобілізаційний резерв в Україні для нової війни.

Керівник німецького впк каже що запаси боєприпасів на європейському континенті виснажені. Уже малюють карти можливого розміщення союзних військ на території України. Короче, поки що фініта ля комедія.

Путіну дали час для того, що він зробив шо собі там запланував до вичерпання наступального потенціалу.
Кросівки оригінал• 20 февраля в 16:15
Ответ дляlilu1990
Залужний додав, що головне для ЗСУ – кількість підготовленого мобілізаційного ресурсу і кількість людей, готових у випадку чого взяти зброю, як це було у 2022 році, і стати на її захист.
Короче, 18 річних призовуть 100%
alina 94• 20 февраля в 16:22
Ответ дляmymoly
Сподіваюсь не обере
Ви впевнені що Залужний буде балатуватись? Він може обмежитися парламентом. Він про президентські амбіції не заявляв ніколи.
Білий шум• 20 февраля в 16:31
Ответ дляOlha29
мне страшно об этом подумать, но почему-то я уверенна в том, что так, к сожалению и будет, точно также, как я была уверенна в начале войны, что эта война надолго :(
Толку бояться.
Я третью мировую войну начала бояться еще в феврале 22, когда об этом никто не думал и акцент был лишь на Украине.
Я боялась, что мировая война начнется в 22, 23, 24 году.
Только нервы себе вытрепала.
С таким же успехом кирпич на голову может упасть, и до мировой войны не доживешь просто.
С такими мыслями надо бояться из дому выходить.
Что мы можем сделать? Ничего, только жить
sky-labs• 20 февраля в 16:37
Ответ дляDarkBlueSea
А сам он где? Впереди, на боевом коне?
Сколько лет, денег государству нужно потрать чтобы получить одного нового такого же как Залужный специалиста?
Давайте его как медиков, пилотов, операторов-пво отправим в пехоту, от этого мы точно потужно победим!
Юлия 0811• 20 февраля в 16:38
Ответ дляBritishop
ему 78лет! и оно уже давно с причудами, и сейчас шизонька в фазе обострения, Ему будет 82, когда закончится этот срок, если дотянет и не схлопочет импичмент. И кто то писал, что вангует следующие будут демократы, тут и ванговать не надо, они каждый срок чередуются.
Як можна вибирати в президенти настільки стару людину? Одна надія, що свій срок не добуде по природніх причинах
Natalifairy• 20 февраля в 16:43
Якщо війна і буде, то не в Україні. Моя думка.
Білий шум• 20 февраля в 16:43
Ответ дляNatalifairy
А зараз де війна? Чи вона магічним чином зупиниться?
Life-game• 20 февраля в 16:50
Ответ дляlilu1990
Господи
Сколько это будет продолжатся?
Life-game• 20 февраля в 16:52
Ответ дляStar39
Вряд ли кому-то нужны страны Балтии. Там ни ресурсов, ни людей
В СССР были нужны
В смысле там нет людей????
Вы были там вообще?
Life-game• 20 февраля в 16:53
Ответ дляDaimyo
Всё возможно, но и не факт, по правде говоря. Была бы возможность перемещения в будущее, чтобы посмотреть, как всё будет дальше, я бы от такой возможности не отказалась.
Или сошли бы с ума
Takamaka• 20 февраля в 17:08
Ответ длязавитушка
А шо русні треба ресурси чи люди, у них мало, їм не вистачає?
Це тупо імперські замашки недорозвинутих орків і все. Вони воюють для відновлення імперії, а нашо то, для чого і самі пояснити не можуть.
Вони навіть з цілями так званого сво визначитися не можуть.
Зато тьоті на порадниці точно знають, шо кому треба.
Пересічні так, але не їхнє політичне керівництво. Перед початком повномасштабного вторгнення, коли вже все було зрозуміло, ми з близькими обговорювали можливі розвитки подій, супутньо дійшли висновку, що ця війна — це частина якихось більш грандіозних планів, а не просто хотєлок раші ще раз показати світові вєлічіє. Думаю, що наміри перетрусити світ у великих гравців/груп впливу існують давно, а Україна в особі громадянського суспільства ніяк не хотіла з доброї волі бути там, де їй «прописали».
Я можу помилятись, але картина поки вимальовується делалі виразніше.
owl62• 20 февраля в 17:10
Ответ дляkuskus
А я якраз вчора думала над цим, що якщо, що-путло піде на Балтію, тому, що це легка здобич і прекрасний шанс освоєння нових морських кордонів
І ще показати всьому світу, що НАТО зовсім не могутнє. Уявляю, як це потішить самолюбство кацапів і зміцнить довіру до пу
Takamaka• 20 февраля в 17:15
Ответ дляВеточка сакуры67
❌ *Вашингтон виступає проти називання рф «агресором» у новому комюніке G7, — FT* уже и агрессора нет, дожились. Дня через два Украину объявят агрессором
Абсурд дошел до степени, когда черное открыто называют белым и наоборот…
Takamaka• 20 февраля в 17:21
Ответ дляВеточка сакуры67
* не дошел, а приближается к той степени…
owl62• 20 февраля в 17:22
Ответ дляAlisa.Alisa
Ну то до чого ваш сарказм на мій комент стосовного нього? Якщо він голова розвідки, то якого він ці всі заяви дає? Сиди собі тихо. Я надіюсь просвітлення буде у людей коли небудь?
Думаєте розповіді про каву в Криму то для форумчан? Ага, роль форумчанок у війні - величезна... Якимось способом треба ж було кацапські літаки із забайкалля виманити в Крим, де їх ’трошки’ попалили
owl62• 20 февраля в 17:23
Ответ дляviter33
Після слів синка трампа про арешт Зеленського - вкотре переконуюся, що Меланка - чи не єдина психічно нормальна в цій родині
Чи надовго Меланки вистачить?
viter33• 20 февраля в 17:32
Ответ дляowl62
Чи надовго Меланки вистачить?
Ну якось же ’перший строк’ пережила
Сподіваюся, другий строк буде значно коротшим)))
класс123-7dcf• 20 февраля в 17:53
Ответ дляviter33
Ну якось же ’перший строк’ пережила
И что, Президентом будет Венс, так как он заместитель первый. Вы видели его речь в Мюнхене? Он будет ещё жестче чем Трамп, и он молодой.
Ana Fernandes• 20 февраля в 17:57
Ответ дляsky-labs
Это и на многих других невоенных специалистов распространяется. Но никого это не волнует
космея• 20 февраля в 18:11
Ответ дляLudaSHS
Пауза на кінець року? Чи праві ті економісти, хочеться вірити. Але ж це час
А якщо сша кинеться спасати рф, як в 2 світову, чи як спасали в 90 х від голоду. До речі, трамп щось рахунки не надає , за ті допомоги рашці
Жесть. В якому світі ми живемо! Спасати вбивцю?
lana-od• 20 февраля в 18:24
Ответ дляlilu1990
Это информация для тех, кто хочет его в президенты! Подрастающих сыновей все готовы отдать? Рожайте побольше ((
Argesha• 20 февраля в 18:34
Ответ дляDaimyo
Эта война почти закончилась, надо готовиться к новой, а это как? И где будет проходить новая война?
З Ізраїлю почнеться усе
ПадаюВреверансах• 20 февраля в 18:45
Ответ дляAlisa.Alisa
Як цей Буданов вже задрав, думає він. Вже з Кримом розібрався? Вони ще щось окрім інтервʼю роблять на своїх посадах?
Кота забрав додому з острова Зміїний. Змій назвав
ПадаюВреверансах• 20 февраля в 18:47
Ответ дляКросівки оригінал
Короче, 18 річних призовуть 100%
Мені всіх людей жаль, але коли дивлюсь на хлопців підлітків, то серце в шматки. Оці молоді викохані батьками хлопці красені вже в планах божевільних дідів
sim_sims• 20 февраля в 18:50
Ответ дляМимо_шла
А ещё Трамп сказал уменьшить производство оружия на 40% в течении 5 лет
Він може просити тільки за 4 роки, вже навіть менше
Lisichka1307• 20 февраля в 19:15
За*бали. Дайте спокійно пожити. І чоловікам в тому числі
СhanelKa• 20 февраля в 19:17
Вам воювати -то якийсь новий зміст життя? Знайдіть вже інші інтереси
nennsi• 20 февраля в 19:18
Милая автор!Все будет хорошо.Договорятся.Войне конец.И Трамп не даст путину напасть на нас и на Европу.Его лозунг-миротворец.
nennsi• 20 февраля в 19:19
Ответ дляРойЛеля
Деды не вечные.
ПадаюВреверансах• 20 февраля в 19:22
Ответ дляPerfect look
Дед же сказал, что ему стало скучно и начал войну . Таких надо на месте стрелять, а рашки молятся на него
Наівно думати, що скучно і війна.
Це заздалегідь сплановані процеси, які необхідні були певним групам людей з цілого світу. Ну не путін же один придумав в один день.
Якби посмикать за ниточки цього одного рішення, то ми були б в шоці де задзвенять колокольчики. Це було б спустошення нашої свідомості