begovelik• 20 февраля в 13:46

після закінчення ріку контракту людина вже фінансово забезпечена та може виїхати

ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ "КОНТРАКТУ 18-24" ЛЮДИНА СТАЄ ЗАБЕЗПЕЧЕНОЮ, - НАЧАЛЬНИК ГРУПИ РЕКРУТИНГУ 28-Ї ОМБР ДЕНИС ШВИДКИЙ

Контрактники, які підписують контракт по програмі «18-24», вони отримують грошове забезпечення. Окрім заробітної плати, вони ще від держави отримують мільйон гривень. При підписанні контракту вони отримують 200 тисяч. Після проходження БЗВП вони отримують ще 300 тисяч. І протягом пів року вони отримують ще 500 тисяч. Після виконання контракту вже через рік вони можуть купити собі квартири, під 0% отримати іпотеку. Можуть піти навчатися коштом держави. Також у них є відстрочка від мобілізації та право на виїзд за кордон. Так що після закінчення ріку контракту людина вже фінансово забезпечена, вже має якісь навички й може собі обирати, чи вона буде продовжувати військову службу, чи вона піде займатися цивільними справами.

https://www.armyfm.com.ua/pislia-zakinchennia-kont...

В кого вже діти/родичі підписали цей контракт?
gaga-48ba• 20 февраля в 13:47
тільки контракт до штурмових чи піхотних підрозділів, хто там більше пів-року живе?дурних немає
Charming• 20 февраля в 13:55
Це знущання над тими, хто вже воює.
Плохая зайка• 20 февраля в 14:03
А те, кому больше 24, почему не имеют права на такой контракт? Они чем хуже?
Viktoria_St• 20 февраля в 14:06
Ответ дляПлохая зайка
А для чего? Их и бесплатно можно бусифицировать
автор begovelik • 20 февраля в 14:09
Думаєте, ніхто не погодиться? В тих самих селах, наприклад
Ангелиночка31• 20 февраля в 14:14
Що таке ’ріку’?
Ангелиночка31• 20 февраля в 14:16
А щодо мобілізації,то бажаючі будуть,яка кількість, покаже час.
Passiflora_• 20 февраля в 14:16
Тільки ніхто в подібних новинах не каже, що згідно законодавства після контракту людину мають право призивати незалежно від віку. Контракт закінчився (якщо не помреш) - на повістку і шуруй в армію на загальних засадах.
Аноним ФЕЯ• 20 февраля в 14:25
Мразі кончєні. Те що гарантоване від природи і конституцією, вони подають як привілей і благо.
Аноним ФЕЯ• 20 февраля в 14:27
Я про вільний виїзд за територію ґетто.