Бабайко• 20 февраля 2025
Яке ваше найтупіше рішення, про яке ви потім не шкодували?
Наприклад, спонтанно купили щось, що реально стало улюбленою річчю
Голубка миру• 20 февраля 2025
Купила авто Смарт, но умудрилась его продать на 1000$ дороже в Донецке в 2014году
Коплю на груди• 20 февраля 2025
Щодня їм солодощі і не шкодую про це.Хоча їсти їх - це гробити своє здоров´я.
Закуйовджена життям• 20 февраля 2025
В мене всі тупі рішення були такими, що я про них шкодувала.
Майская киска• 20 февраля 2025
Купила аварийный фонарь ещё в 2017 году, тогда он был по правде говоря без особой необходимости, ну чтоб було захотелось, вдруг в поход с ночёвкой захочется сходить, а спустя время он стал нужен полноценно.
Домашня Зюзя• 20 февраля 2025
Бути панікером і вмовити всіх рідних виїхати на відпочинок за тиждень до повномаштабної. Зняла будинок на термах в Угорщині і вивезла всіх, включаючи собак і котів. Рідні знають що зі мною сперечатися , тільки собі нерви тріпати. Тому і мої батьки і свекруха і сестра чоловіка взяли відпустки і поїхали всі разом.