Бабайко• 20 февраля в 14:16

Яке ваше найтупіше рішення, про яке ви потім не шкодували?

Наприклад, спонтанно купили щось, що реально стало улюбленою річчю
Голубка миру• 20 февраля в 14:17
Купила авто Смарт, но умудрилась его продать на 1000$ дороже в Донецке в 2014году
Коплю на груди• 20 февраля в 14:18
Щодня їм солодощі і не шкодую про це.Хоча їсти їх - це гробити своє здоров´я.
Закуйовджена життям• 20 февраля в 14:22
В мене всі тупі рішення були такими, що я про них шкодувала.
Дівчина заглядєніє• 20 февраля в 14:22
Купила платье на Алике.
Зараз на дієті• 20 февраля в 14:22
вийти заміж на 7 місяці вагітності
Майская киска• 20 февраля в 14:35
Купила аварийный фонарь ещё в 2017 году, тогда он был по правде говоря без особой необходимости, ну чтоб було захотелось, вдруг в поход с ночёвкой захочется сходить, а спустя время он стал нужен полноценно.
Петриківна• 20 февраля в 14:47
Поехала а Грецию автобусом, думала будет фигня, а очень понравилось
Домашня Зюзя• 20 февраля в 14:53
Бути панікером і вмовити всіх рідних виїхати на відпочинок за тиждень до повномаштабної. Зняла будинок на термах в Угорщині і вивезла всіх, включаючи собак і котів. Рідні знають що зі мною сперечатися , тільки собі нерви тріпати. Тому і мої батьки і свекруха і сестра чоловіка взяли відпустки і поїхали всі разом.
Захекалася читать• 20 февраля в 16:00
Заміж вийшла за чоловіка, якого бачила 6 разів :)