Гравіцапа• 21 февраля в 00:16
Чому ви хочете лишитись в США?
Бачила декілька тем, де запитували : «Чому ви хочете лишитись в Німеччині», а в мене таке ж саме питання , але про США.
Регионщица• 21 февраля в 01:11
Ответ дляПоЗиТиВнАя
3000 в месяц это вообще не по-скромному на еду.
Даже не знаю на какую эту еду
Мы в одной скандинавской стране на троих тратим на еду эквивалент 2000 евро. Но плюс дети работают в ресторане, забирают домой непроданную еду. Поэтому вполне верю в США идёт 3000 долларов в месяц на еду
Забобонний фрукт• 21 февраля в 01:11
Ответ дляРегионщица
Не идет
ПоЗиТиВнАя• 21 февраля в 01:12
Ответ дляРегионщица
В смысле это дёшево или дорого?
В смысле я не знаю что можно по - скромному есть на 3000 в месяц. У нас полторы это максимум, обычно 1000 -1200. Бензин вообще в ресчет можно не брать, он меньше доллара за литр
Гравіцапа
• 21 февраля в 01:12
Ответ дляКубик Рубика
Ну десь в американському селі так, але зазвичай там і роботи немає і школи так собі. І прям 1500 будинок, ну не повірю. 1-2 бедрумні апарати можливо? Напишіть будь ласка хоч штат, якщо не секрет
Я живу в місті, мої діти ходять у школу 10/10 у селі яке поряд- 20 хв їзди, і Таунхауси під оренду 2000 і більше, комунальні звісно окремо , будинки ще дорожче.
Кубик Рубика• 21 февраля в 01:16
Ответ дляГравіцапа
Я живу в сабурбі 40 хв від Філії , школа 9/10. Ми зараз переїжаємо в таунхаус, 2 поверхи, 3 бедрумні, доволі просторий , $3400 на місяць (але повністю мебльований) Але у нас шкільний дістрікт типу дуже цінується. Я особисто вважаю що ціни космічні, але блін ну такі ціни! Але щоб будинок 1500 такого не чула.
Кубик Рубика• 21 февраля в 01:19
Ответ дляРегионщица
У нас раніше виходила 2000-2500 на трьох на місяць на їжу. Ми як порахували, офігіли. Почали більше контролювати витрати на іду, зараз 1400 +-, в принципі ні в чому собі не відмовляємо, просто контролюємо розтрати
Кубик Рубика• 21 февраля в 01:22
Ответ дляМама Никитки-2
Нехочу. І ніколи не хотіла. Чи не країна мрій.
Країна як інші країни. А для вас яка країна мрій ? У мене наприклад такої немає. Планую ще як мінім у двох країнах пожити, в одній ще встигнути до старості, а в іншій зустрічати старість. Але країни мрій не маю 🤷
Путающаяся• 21 февраля в 01:24
А у меня другой вопрос: как туда попасть? Без денег и особых умений. Еще и одной с ребенком. Мечта всей жизни с детства, но нереально((( Несколько лет подряд в гринкарте регистрировались, но безуспешно.
Регионщица• 21 февраля в 01:25
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вот я закинула наши обычные покупки в Волмарт по-скромному 70 баксов вышло. + к этой сумме 2 пачки сигарет, не знаю почем они в США. НЕ меньше 2000 там надо на еду на троих, как я понимаю. Поэтому зп 5000 выглядит при аренде ну совсем вялой... Как я понимаю, автор + двое детей. Как они выживают?
Мама Никитки-2• 21 февраля в 01:25
Ответ дляЭта_Шикарна)
Аренда дома +коммуналка 1,5т $ это 30% моей зп. Если взять те же 30% от зп в Украине , то на аренду и коммуналку я могу выделить 5,4т грн . Как думаете найду ? И что за конура это будет?
Така сама, як і в штатах шо разом з комуналкою за 1,5 тис.
🤣🤣🤣
Лав лав, це ти? Під анонім сховалась?
🤣🤣🤣
Лав лав, це ти? Під анонім сховалась?
Мама Никитки-2• 21 февраля в 01:27
Ответ дляГравіцапа
Это такая коммуналка 1500 дол?
Нє. То оренда будинку разом з комуналкою в неї 1,5 тис.
Мама Никитки-2• 21 февраля в 01:29
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ну так откройте Zillow и смотрите не Нью Йорк. То, что девушка пишет - вполне реально.
Ще раз. ДЄвушка пише про будинок і сума разом з вивозом сміття, світлом, інтернетом і водою. Покажіть мені будинок за 1.150 $ приблизно.
Регионщица• 21 февраля в 01:30
Ответ дляПутающаяся
Почему вы не поехали, когда была лазейка? Странно, если это ваша мечта... Наверное, нет...
Кубик Рубика• 21 февраля в 01:31
Ответ дляПутающаяся
Зараз вже майже ніяк нажаль. Тепер чекайте кілька років. Але якщо прям мрія була, чого ж по U4U не поїхали? Два роки назад ви могли б дуже вдало приїхати і вже за 2 роки спробувати почати отримувати легальний статус.
Мама Никитки-2• 21 февраля в 01:32
Ответ дляРегионщица
Це дофуя, вибачте мій хранцузький.
Мама Никитки-2• 21 февраля в 01:36
Ответ дляКубик Рубика
Я додому хочу. Коли бачу скікі грошей на життя іде, сивію.
Мама Никитки-2• 21 февраля в 01:37
Ответ дляПутающаяся
Ну купа можливостей. Віза талантів, робоча віза, грінкарта.
Кубик Рубика• 21 февраля в 01:38
Ответ дляМама Никитки-2
Думаю всюди зараз так. Краще ре порівнювати США та Україну, це дві різні країни з різним рівнем економіки. Але , як людина, яка з жовтня шукала будинок для купівлі, точно скажу ціни і ставка зараз космічні, якщо купляти то точно не найкращій час. Мабуть найгірший за останні 15-20 років.
Jane_Ukraine• 21 февраля в 01:40
Ответ дляМама Никитки-2
Ну так собі список )) ви ще доведіть що ви такий талант, що таких талантів в США не знайти)) робоча віза теж тяжкий шлях, Гріникарту - ну тут якщо ти щасливчик по життю 😁
Мама Никитки-2• 21 февраля в 01:41
Ответ дляКубик Рубика
В мене є житло в Україні і не одне. Оно сьодні принесли пропозицію продовження контракту на оренду на наступний рік. +250$ до сьоглднішньоі сумі. За шо? Я живу тут майже 2 роки. Кожен рік оренда підіймається. Якийсь сюр. 3800 мої апартаменти точно не коштують.
Кубик Рубика• 21 февраля в 01:43
Ответ дляМама Никитки-2
Якій штат? Щось вам забагато підняли , у нас зазвичай +50-100 на рік підіймають. 3800 апарати це звичайно тут мАч !
Мама Никитки-2• 21 февраля в 01:43
Ответ дляJane_Ukraine
З квітня 22 була U4U. Я думаю, хто хотів той шанс використав.
Мама Никитки-2• 21 февраля в 01:44
Ответ дляКубик Рубика
Флорида. Минулого року десь так само підіймали. Но в мене перший рік була акційна ставка оренди, тому коли підняли, не дуже звернула уваги.
Тепер в шоці.
Кубик Рубика• 21 февраля в 01:45
WOW, я думала, що таунхаус мій за 3400 дорого 🤦😂 то у мене ще непогана ситуація, порівняно з Флорідою))
Мама Никитки-2• 21 февраля в 01:49
Ответ дляКубик Рубика
Вже сиджу зіллоу вивчаю. В сина наступний рік останній перед вступом тож не дуже зі школи хочу зривати
вентиляторная• 21 февраля в 01:55
Ответ длязахідний_діалект
А откуда оно должно появиться при зарплате 15-20т грн? Всем должна бабуля хрущ оставить?
Ну где-то же эти люди выросли, которые получают зарплату 15-20 тысяч.
Некоторых как почитать, так бедненькие так страдали тут до войны, и если бы не война то страдали бы и дальше.
вентиляторная• 21 февраля в 01:58
Ответ дляСтрекозей
и что? Вход в тему строго среднестатистическим советчицам? Желательно уборщицам, кассиршам и домохозяйкам в декрете?
Почему же? Недоуценённые хамки с короной на голове, которым война дала путевку в жизнь, конечно же пусть тоже заходят.
вентиляторная• 21 февраля в 02:02
Ответ дляМама Никитки-2
Ну це добре хоч є де жити, коли чоловік молодшу заміну знайшов