Маурита• 21 февраля 2025

Демі Мур. Чим всі захоплюються? Це ж не її обличчя? Вона ніколи гарною не була

«На лицо» неприйняття себе.
Стиль дівчинки 25-35 років з довгим волоссям і оголеними плечима.
Врнв талановита, я люблю фільми з нею. Але красою почали так захоплюватися тепер, коли їй зробити нрву зовнішність хірурги.
Нікого не дивує, що це не їі лице і на саму себе вона мало схожа..
Має гроші, вибір, можливості - ок.
Але паралельно з піднесенням її на пʼядестал іде хейт людей, які обирають старіти.
Моніка Беллуччі і тд
Та навіть молодих 40 річних які виглядають на 40 і не міняють це.
Мене це обурює..
Чому не захоплюються Меріл Стріп, Шарон Стоун, Беллуччі?
Вони дійсно гарні жінки і зберегли своє обличчя тим що схожі на себе, а не косять під 25 річних, як Ніколь Кідман, бекінсейл і Мур
Результат:
вже голосів: 428
98 (22.9%) Захоплююся Монікою
89 (20.79%) Результати
75 (17.52%) Захоплююся Меріл Стріп
61 (14.25%) Захоплююся Демі Мур
58 (13.55%) Захоплююся Шерон Стоун
25 (5.84%) Бекінсейл
22 (5.14%) Захоплююся Ніколь Кідман
автор Маурита • 21 февраля 2025
До
автор Маурита • 21 февраля 2025
Після
автор Маурита • 21 февраля 2025
Без образів• 21 февраля 2025
Вас реально це турбує зараз? Гарна була і є. Все інше пофіг
Мюллерная• 21 февраля 2025
Удалено администрацией...
Ms. Похвала• 21 февраля 2025
Мне понравился фильм основной инстинкт, англ на днях смотрела, я в восторге!!? А что дальше это ее жизнь, слежу за своими лицом и за свой внешний вид в последнее время стала переживать а другие мне по барабану
автор Маурита • 21 февраля 2025
Шарон реально красотка, і не міняла лице. Їй було що втрачати, але вона прийняла природні зміни. Хоча грошей також є зробити нове
Оце так цабе• 21 февраля 2025
Мур була красива з 30 до 40. А далі жах. Але її тіло - її діло. А Кідман - то взагалі мумія з прозорими очима. Хоч трісни - вік бере своє.
Ms. Похвала• 21 февраля 2025
Ответ дляМаурита
Она и сейчас хорошо выглядит, а сколько ей
автор Маурита • 21 февраля 2025
Ananasprotivogaz• 21 февраля 2025
Ответ дляМаурита
фото
Капец, ее не узнать
Булькаю• 21 февраля 2025
Вам хтось заважає захоплюватися тими, хто подобається?
Зайченя• 21 февраля 2025
Мур была хорошенькая всегда, просто в разное время разные стандарты. В фильме Привидение,например, она мне понравилась.
Шотуткоїться?• 21 февраля 2025
Хз... Мені Моніка подобається. Комусь Демі чи ще хтось. Навіть якщо це неприйняття себе, то і що з того?
іронічна антитеза• 21 февраля 2025
А чего вас так колбасит? Вы завидуете?
VivaForever• 21 февраля 2025
Ответ дляМаурита
Після
красота
VivaForever• 21 февраля 2025
Ответ дляМаурита
фото
она сейчас лучше чем в молодости
автор Маурита • 21 февраля 2025
Моя фаворитка
Обожнюю
І як вона любить себе «я не проти косметології, але поки що мені це не потрібно. Якщо буде потрібно - скористаюся»
Бесті 🥰
Чтооооооооооо?• 21 февраля 2025
Я вважаю вона псишка і анорексичка.
VivaForever• 21 февраля 2025
Ответ дляМаурита
Моя фаворитка
Обожнюю
Бесті 🥰
она красотка, но ей не хватает косметолога, посмотрите на эту шею(
автор Маурита • 21 февраля 2025
Ответ дляБулькаю
Ніхто..
Просто враження, що природні зміни хейтять, а пластику препідносять.
Нам насаджують неправильні стандарти
Булькаю• 21 февраля 2025
Ответ дляМаурита
Ніхто..
Нам насаджують неправильні стандарти
Насаджуйте свої
автор Маурита • 21 февраля 2025
Ответ дляVivaForever
она сейчас лучше чем в молодости
Згодна)
Бо їй зробили нове обличчя. Не її)
Чтооооооооооо?• 21 февраля 2025
Ответ дляVivaForever
Не ухоженнннная ну что поделаеш)) Она не может так как советчица
Кросівки оригінал• 21 февраля 2025
Ответ дляМаурита
фото
А для чого ви їх порівнюєте? Жінки різних типажів, різних амплуа. Мур і Кідман просто акуєнні в своїх останніх фільмах. Дуже яскраво показують що жінки «у віці» це тільки кліше і вони не просто не відстають від молодих, а їх просто не треба порівнювати. Жінка в будь якому віці може бути такою як хоче вона
VivaForever• 21 февраля 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
может но не хочет. также как и Памела не красится, это их решение. но они обе могут выглядеть лучше
автор Маурита • 21 февраля 2025
І ше красуня, якій було що втрачати, але старіння вона сприйняла як «супер! Тепер я змогу грати бабусь»
Геніальна акторка
Мюллерная• 21 февраля 2025
Толстухи так обиделись за свою кумиршу беллуччи, что даже настучали.
очень показательно
Пишу каліграфічно• 21 февраля 2025
Ви ж врахуйте її фігуру й тіло, тримати в такому крутому стані це дійсно важко, кажу вам з погляду 40 річної лінтяйки. В нас навіть молоді дівчата не мають такого тіла
Блондинка в Законе• 21 февраля 2025
Ответ дляМаурита
Геніальна акторка
Вот она уж страхолюдина всегда была.
Вы тут красоту с талантом сравниваете или что?