Сиренькая• 21 февраля 2025

як забрати борг?

У кого які варіанти і пропозицію, можливо особистий досвід,як ви вибили борг у знайомих,друзів? Сума 5000 грн,в наш час не великі гроші,але чому потрібно їх дарувати
Все буде• 21 февраля 2025
Ответ дляСиренькая
так от і не треба,але вже що є
Попрощайтесь з грошима
Мой_ужин• 21 февраля 2025
Ответ дляСиренькая
так от і не треба,але вже що є
а хто вони вам? прия яких обставинах знайшли лишні 5000 гривень
Зайченя• 21 февраля 2025
Ответ дляСиренькая
не всі люди свині
Не все, но нужно быть готовой к тому, что придется попрощаться с этими деньгами. А если вернут долг - считать приятным бонусом
автор Сиренькая • 21 февраля 2025
Ответ дляМой_ужин
куми
Зайченя• 21 февраля 2025
Ответ дляСиренькая
багато людей не хочуть звязуватися з тими ж кредитами і т.п
И что? Какая вам разница с чем хотят/не хотят связываться чужие люди. Это их проблемы, а не ваши
К тому же, если бояться воспользоваться кредиткой, значит сомневаются, что смогут вернуть
автор Сиренькая • 21 февраля 2025
Ответ дляЗайченя
звісно ви праві
Нагайна• 21 февраля 2025
Ответ дляСиренькая
протягом 2 р нагадуємо, гроші на 1-2 міс
Два роки тому це було 136 доларів. Зараз 119. Навіть якщо повернуть, 17 доларів ви вже втратили.
Organic• 21 февраля 2025
У мене похоже ситуація. Но у мене 1000 Дол. Одолжила колезі, уже півтора року віддає. Писав розписку що протягом року віддасть, уже скоро два роки. Я уже і казала два рази, то до 10 грудня віддам , то до січня , продам зерно.
автор Сиренькая • 21 февраля 2025
Ответ дляНагайна
брали вони в грн,до чого долари?
автор Сиренькая • 21 февраля 2025
Ответ дляOrganic
хочеш допомогти людям,тому що різні бувають ситуаціїі незнаєш в якій завтра опинишся ти, а люди по факту стають свинями і забивають
Пилосмок працює• 21 февраля 2025
Ответ дляСиренькая
для них немає таких аргументів, у нас було дтп,сказали що завтра потрібні гроші-та хрен там хто віддав
Звоните и говорите, пусть по 500 грн отдает, станьте утром под подъездом и вытяните все из кошелька, когда выйдет, орите на всю улицу, что тут живёт мошенник, который деньги не отдает, расклейте на подъезде его фото с подробностями, когда занял и не отдает и тп.....
Стрекозей• 21 февраля 2025
Я б запропонувала розтермінування, ну по 1000 грн вони ж взмозі вам повертати.
А взагалі, то не стала б з такими друзями спілкуватися. Не тому, що я жлоб. Можу і більшу суму просто так дати, просто не люблю безвідповідальних людей. Якби сама була на місці ваших кумів, то пропонувала б якісь можливості вирішення даної проблеми. Але не морозилася б точно
автор Сиренькая • 21 февраля 2025
Ответ дляСтрекозей
Ми особо з ними не підтримуємо стосунки, тільки дитину вітали з ДН і все. А те що вони безвідповідальні,то факт є фактом
Советчица Года• 21 февраля 2025
Ніколи нікому не даю в борг і сама не беру. Це псує деяких людей, не хочу, щоб ціна дружби виявилась вартою кількох тисяч гривень.
Забудьте їх, просто вичеркніть цих людей з життя.
автор Сиренькая • 21 февраля 2025
Ответ дляСоветчица Года
Правильно робите,а як відмовляєте,якщо вас просять?
Советчица Года• 21 февраля 2025
Ответ дляСиренькая
Просте слово ні)
Ms. Откровенность• 21 февраля 2025
Ответ дляСиренькая
это их сугубо личные половые проблемы