Woman_in_Love• 21 февраля 2025

Пам´яті Небесної сотні

Вмивається сльозами небо
За сотнею небесною журить
А нам би знати треба чи не треба
І як тепер нам в Україні жить

Пішли сини, Герої України
Поклали голови за волю, за нарід
Пішли вперед, назад не відступили скропивши кров´ю стяги й хоругви

Зима пройшла забравши найдорожчих
Одних найкращих з нації синів
Та вічно буде жить Небесна Сотня
У пам´яті прийдешних поколінь...

Лютий 2014

На той момент це була одна з найтрагічніших сторінок в житті сучасної України. Було чітке розуміння, що це точка неповернення, що та як було раніше, вже ніколи не буде. Але На жаль ще не було розуміння перед яким монстром ми повстали.
АсобеннАя• 23 февраля 2025
Ответ дляБрюльтик
Що по іншому?Ви так далекі від учасників Майдану,як від Сонця.Ржучий смайлик в такій болісній темі Вас гарно характеризує.
Та то Вас гарно характеризує. Жопа в країні і вони ще не зрозуміли що накоїли
Брюльтик• 23 февраля 2025
Ответ дляАсобеннАя
Ми накоїли?Чи такі ждуни,як Ви?Посоромтеся.
АсобеннАя• 23 февраля 2025
Ответ дляБрюльтик
Чому Ви ще не на фронті?
Ви ж на Майдані були?
Брюльтик• 23 февраля 2025
Ответ дляАсобеннАя
Чому Ви ще не на фронті?
Ви ж на Майдані були?
З моєї родини там 4.Що мені робити,я сама розберуся.Без Вас.
АсобеннАя• 23 февраля 2025
Ответ дляБрюльтик
Если правда - сочувствую по человечески.

А мы будем ждать мира и тишины. Ждуны ж только этого и хотят: не крови и смерти, и людских трагедий...