lilu1990• 21 февраля в 19:57

Нова порція крінжі від Трампа

🥴путін хоче укласти угоду, але йому не потрібно її укладати. Якби він захотів, він отримав би всю країну, – Трамп

Трамп також додав, що «у Зеленського немає «карт у рукаві» для переговорів з рф».

❗️Кожного разу, коли я кажу: війна – не вина росії, мене завжди закидають фейковими новинами, але я кажу вам, що Байден говорив неправильні речі, Зеленський говорив неправильні речі, – Трамп.

«Так, росія атакувала, росія напала, але у них не було причин для нападу. Ви могли його відговорити».

Келог, що скажеш?
LudaSHS• 21 февраля в 20:21
Ответ длявсем надо
Удалено администрацией...
Я про висловлювання пуйла сьогодні, орєшнік по роту водив
А щодо Міражу , а чорт з ним
samataka• 21 февраля в 20:21
Ответ дляRemensa
Там психіатрія давно чекає. Психологи тут безсилі
Яка психіатрія? Чувак красиво вивів США з під удару. Я не я і корова не моя. Винуваті Зеленські і Гейєвропа. А тепер буде торгувати зброєю яку виробили під шумок Лендлізу в США на 2 роки вперед уже контракти з Европою на зброю. Для Америки він - найкращий президент за останні роки.
Incol• 21 февраля в 20:21
Ответ дляIn limbo
А казали, що солярій не сильно шкідливий. Та тут же якесь випадєніє 🧠
Це вірус роспропаганди, він похлєще всіх ковідл, як тільки потрапляє у вуха - все, пропаща людина. Після параду в раші з присутоностю Трампа ващє імба буде америкосам.
natlem• 21 февраля в 20:21
Ответ дляnennsi
там сами американцы в шоке.стивен кинг обозвал трампа и маска.политики ихние сенаторы -все в ужасе .все говорят-путин бандит .тварь.и гонят на трампа
Ви у США?
Цікаво почути, що говорять у змі США про цю ситуацію і як перш січні американці сприймають такий поворот.
Дівчата, хто у США, що там у вас пишуть/говорять з приводу трампа і його ’любові’ до путлєра?
Olga Zelenyak• 21 февраля в 20:22
Как немного надо чтобы американцы из коварных пиндосов превратились в последовательных положительных героев.
Мне одно интересно, если завтра у Трампа опять че то перемкнет и он ляпнет что-то про путина не то, американцы опять будут во всем виноваты или уже на полшишечки?
Remensa• 21 февраля в 20:22
Ответ дляКлементина
Русня в шоці!
Піндоси буквально за тиждень стали союзниками.
Тепер англосакси тільки лишились
Треба швиденько методички переписувати.
Цікаво, треба на стрім який попасти, послухать
Incol• 21 февраля в 20:24
Ответ дляnatlem
Ви у США?
У них яйця он по 10 доларів, а ви питаєте про що вони говорять,40 000 яєць пропало в Пенсильваніїї безслідно.
Можем яйцями спробувати віддавати борги.
natlem• 21 февраля в 20:24
Ответ дляRemensa
І з ким,цікаво, тепер воює підорасія?
Вибір невеликий. Якщо ’Омерика’ відвалилася, залишаються ’жиди’ (вибачте, нікого не хочу зачепити, беру мову узького оригіналу).
LudaSHS• 21 февраля в 20:24
Ответ дляIncol
Ще спутніком уколять 19 раз як жиріка
LudaSHS• 21 февраля в 20:25
Ответ дляnatlem
Ви у США?
Зайняті, за яйця деруться і бензин дорожчає
автор lilu1990 • 21 февраля в 20:25
🫠Трамп агент рф, його завербувало КДБ СРСР у 1987 році, – ексголова Комітету нацбезпеки Казахстану Мусаєв.

Він пише, що Дональду дали псевдонім «Краснов».
СhanelKa• 21 февраля в 20:25
Ответ дляIncol
Резніков вже там ?
автор lilu1990 • 21 февраля в 20:25
Ответ дляСhanelKa
Резніков вже там ?
Рєзніков консультував тих хто вирішив нажитись на яйцях
Madam Turkish• 21 февраля в 20:25
Ответ дляАnnеt
там ’немножко’ против Маска в правительстве, и говорят, что за него не голосовали. интересно: пошумят и успокоятся или чего-то добьются?
По виду, коронной американец возмущается
LudaSHS• 21 февраля в 20:26
Ответ дляlilu1990

Штірліц нікагда не біл так блізок к провалу
In limbo• 21 февраля в 20:26
Буквально
natlem• 21 февраля в 20:26
Ответ дляnennsi
сейчас у ботов макрон виноват и бриты конечно же с наркоманам неонацистом зеленским
Невже у куршавель з ніццою не поїдуть і колишня жінка піськова і за сумісництвом мамка лізки піськової молодшої, свою церкву у Парижі продасть? Та ви шо.... І де ж бєдная женсчіна зароблятиме тепер на шматок фуа гри?
автор lilu1990 • 21 февраля в 20:26
Ответ дляMadam Turkish
Масік теж не корінний. А вигляд взагалі інопланетний
Madam Turkish• 21 февраля в 20:27
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
ішо• 21 февраля в 20:28
Ответ дляnutty
Це я вже не пам´ятаю.. погугліть, як цікаво
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 21 февраля в 20:28
У трампа і путіна скоординовані відповіді

Думаєте вони рєпєтіровали?
kuskus• 21 февраля в 20:28
Ответ дляішо
а коли і за яких обставин вони стали друзями?
Та кажуть, ще давно

⚡️Трамп — агент РФ, його завербувало КДБ СРСР у 1987 році, — екс-голова Комітету національної безпеки Казахстану Мусаєв
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
nutty• 21 февраля в 20:29
Ответ дляішо
Удалено администрацией...
Одужуйте. На все добре
Веточка сакуры67• 21 февраля в 20:29
Ответ дляlilu1990

Тайна раскрыта
автор lilu1990 • 21 февраля в 20:30
Ответ дляkuskus
Та кажуть, ще давно

ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
То то в нього дві його офіційні жінки не американки

Приставлені шоб наглядати за ним
Madam Turkish• 21 февраля в 20:30
Ответ дляішо
Удалено администрацией...
Вы точно не перепутали адресатов? Автору хотели написать, да?
ішо• 21 февраля в 20:31
Ответ дляMadam Turkish
Удалено администрацией...
Madam Turkish• 21 февраля в 20:31
Ответ дляkuskus
Та кажуть, ще давно

ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Потому и следы заметал, дав первым нам джавелины? Ну хитрец
Madam Turkish• 21 февраля в 20:32
Ответ дляішо
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 21 февраля в 20:32
Ответ дляMadam Turkish
Думаєте він їде в Росію щоб подивитись чи на 2-3 нєдєлі у них ракет лишилось ?