lilu1990• 21 февраля 2025

Нова порція крінжі від Трампа

🥴путін хоче укласти угоду, але йому не потрібно її укладати. Якби він захотів, він отримав би всю країну, – Трамп

Трамп також додав, що «у Зеленського немає «карт у рукаві» для переговорів з рф».

❗️Кожного разу, коли я кажу: війна – не вина росії, мене завжди закидають фейковими новинами, але я кажу вам, що Байден говорив неправильні речі, Зеленський говорив неправильні речі, – Трамп.

«Так, росія атакувала, росія напала, але у них не було причин для нападу. Ви могли його відговорити».

Келог, що скажеш?
LudaSHS• 21 февраля 2025
Ответ длявсем надо
Удалено администрацией...
Я про висловлювання пуйла сьогодні, орєшнік по роту водив
А щодо Міражу , а чорт з ним
samataka• 21 февраля 2025
Ответ дляRemensa
Там психіатрія давно чекає. Психологи тут безсилі
Яка психіатрія? Чувак красиво вивів США з під удару. Я не я і корова не моя. Винуваті Зеленські і Гейєвропа. А тепер буде торгувати зброєю яку виробили під шумок Лендлізу в США на 2 роки вперед уже контракти з Европою на зброю. Для Америки він - найкращий президент за останні роки.
Incol• 21 февраля 2025
Ответ дляIn limbo
А казали, що солярій не сильно шкідливий. Та тут же якесь випадєніє 🧠
Це вірус роспропаганди, він похлєще всіх ковідл, як тільки потрапляє у вуха - все, пропаща людина. Після параду в раші з присутоностю Трампа ващє імба буде америкосам.
natlem• 21 февраля 2025
Ответ дляnennsi
там сами американцы в шоке.стивен кинг обозвал трампа и маска.политики ихние сенаторы -все в ужасе .все говорят-путин бандит .тварь.и гонят на трампа
Ви у США?
Цікаво почути, що говорять у змі США про цю ситуацію і як перш січні американці сприймають такий поворот.
Дівчата, хто у США, що там у вас пишуть/говорять з приводу трампа і його ’любові’ до путлєра?
Olga Zelenyak• 21 февраля 2025
Как немного надо чтобы американцы из коварных пиндосов превратились в последовательных положительных героев.
Мне одно интересно, если завтра у Трампа опять че то перемкнет и он ляпнет что-то про путина не то, американцы опять будут во всем виноваты или уже на полшишечки?
Remensa• 21 февраля 2025
Ответ дляКлементина
Русня в шоці!
Піндоси буквально за тиждень стали союзниками.
Тепер англосакси тільки лишились
Треба швиденько методички переписувати.
Цікаво, треба на стрім який попасти, послухать
Incol• 21 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Ви у США?
У них яйця он по 10 доларів, а ви питаєте про що вони говорять,40 000 яєць пропало в Пенсильваніїї безслідно.
Можем яйцями спробувати віддавати борги.
natlem• 21 февраля 2025
Ответ дляRemensa
І з ким,цікаво, тепер воює підорасія?
Вибір невеликий. Якщо ’Омерика’ відвалилася, залишаються ’жиди’ (вибачте, нікого не хочу зачепити, беру мову узького оригіналу).
LudaSHS• 21 февраля 2025
Ответ дляIncol
Ще спутніком уколять 19 раз як жиріка
LudaSHS• 21 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Ви у США?
Зайняті, за яйця деруться і бензин дорожчає
автор lilu1990 • 21 февраля 2025
🫠Трамп агент рф, його завербувало КДБ СРСР у 1987 році, – ексголова Комітету нацбезпеки Казахстану Мусаєв.

Він пише, що Дональду дали псевдонім «Краснов».
СhanelKa• 21 февраля 2025
Ответ дляIncol
Резніков вже там ?
автор lilu1990 • 21 февраля 2025
Ответ дляСhanelKa
Резніков вже там ?
Рєзніков консультував тих хто вирішив нажитись на яйцях
Madam Turkish• 21 февраля 2025
Ответ дляАnnеt
там ’немножко’ против Маска в правительстве, и говорят, что за него не голосовали. интересно: пошумят и успокоятся или чего-то добьются?
По виду, коронной американец возмущается
LudaSHS• 21 февраля 2025
Ответ дляlilu1990

Штірліц нікагда не біл так блізок к провалу
In limbo• 21 февраля 2025
Буквально
natlem• 21 февраля 2025
Ответ дляnennsi
сейчас у ботов макрон виноват и бриты конечно же с наркоманам неонацистом зеленским
Невже у куршавель з ніццою не поїдуть і колишня жінка піськова і за сумісництвом мамка лізки піськової молодшої, свою церкву у Парижі продасть? Та ви шо.... І де ж бєдная женсчіна зароблятиме тепер на шматок фуа гри?
автор lilu1990 • 21 февраля 2025
Ответ дляMadam Turkish
Масік теж не корінний. А вигляд взагалі інопланетний
Madam Turkish• 21 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
ішо• 21 февраля 2025
Ответ дляnutty
Це я вже не пам´ятаю.. погугліть, як цікаво
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 21 февраля 2025
У трампа і путіна скоординовані відповіді

Думаєте вони рєпєтіровали?
kuskus• 21 февраля 2025
Ответ дляішо
а коли і за яких обставин вони стали друзями?
Та кажуть, ще давно

⚡️Трамп — агент РФ, його завербувало КДБ СРСР у 1987 році, — екс-голова Комітету національної безпеки Казахстану Мусаєв
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
nutty• 21 февраля 2025
Ответ дляішо
Удалено администрацией...
Одужуйте. На все добре
Веточка сакуры67• 21 февраля 2025
Ответ дляlilu1990

Тайна раскрыта
автор lilu1990 • 21 февраля 2025
Ответ дляkuskus
Та кажуть, ще давно

ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
То то в нього дві його офіційні жінки не американки

Приставлені шоб наглядати за ним
Madam Turkish• 21 февраля 2025
Ответ дляішо
Удалено администрацией...
Вы точно не перепутали адресатов? Автору хотели написать, да?
ішо• 21 февраля 2025
Ответ дляMadam Turkish
Удалено администрацией...
Madam Turkish• 21 февраля 2025
Ответ дляkuskus
Та кажуть, ще давно

ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Потому и следы заметал, дав первым нам джавелины? Ну хитрец
Madam Turkish• 21 февраля 2025
Ответ дляішо
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 21 февраля 2025
Ответ дляMadam Turkish
Думаєте він їде в Росію щоб подивитись чи на 2-3 нєдєлі у них ракет лишилось ?