🥴путін хоче укласти угоду, але йому не потрібно її укладати. Якби він захотів, він отримав би всю країну, – Трамп
Трамп також додав, що «у Зеленського немає «карт у рукаві» для переговорів з рф».
❗️Кожного разу, коли я кажу: війна – не вина росії, мене завжди закидають фейковими новинами, але я кажу вам, що Байден говорив неправильні речі, Зеленський говорив неправильні речі, – Трамп.
«Так, росія атакувала, росія напала, але у них не було причин для нападу. Ви могли його відговорити».
Келог, що скажеш?
виктория7аас• 21 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Думаю трампу просто насрать на нас.
Удалено администрацией...
Madam Turkish• 21 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Думаєте він їде в Росію щоб подивитись чи на 2-3 нєдєлі у них ракет лишилось ?
Удалено администрацией...
Клементина• 21 февраля 2025
Вот еще прекрасная новость
❗️ Конгрессмены-республиканцы в США внесли законопроект о полном выходе страны из состава ООН.
Законопроект по выходу США из ООН предполагает прекращение финансирования ООН и ее агентств, запрет на участие в миротворческих миссиях.
Гулять так гулять!
Madam Turkish• 21 февраля 2025
Ответ дляішо
та ви прям костомська відьма
Вы Кострому перепутали с Конотопом? Печально.
Ответ дляIncol
У них яйця он по 10 доларів, а ви питаєте про що вони говорять,40 000 яєць пропало в Пенсильваніїї безслідно.
Можем яйцями спробувати віддавати борги.
Надо ещё разобраться, шо там за долг, чем яйцами раскидываться. ( и тут вспомнила, как яйцом януковича чуть не убили)
Денежки так все и не дошли до нас.
Ответ дляКлементина
Вот еще прекрасная новость
Гулять так гулять!
Давно пора. Организация импотент
Madam Turkish• 21 февраля 2025
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
Ответ дляКлементина
Вот еще прекрасная новость
Гулять так гулять!
Шось така сильна економія... масік видно таке скупе шо біля нього ні одна жінка не держиться
Madam Turkish• 21 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Madam Turkish• 21 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Клементина• 21 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Вони зі всього виходять:
- кліматична угода (бувай Грета Тумберг!)
- всесвітня організація охорони здоровʼя
- USAIDS закривають
- залишилось ще розвалити ООН і вийти з НАТО
Щоб вже по повній))
- USAIDS закривають
Щоб вже по повній))
Madam Turkish• 21 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
До приїзду трампа дістануть і відмиють,
Удалено администрацией...
Madam Turkish• 21 февраля 2025
Ответ дляКлементина
Вони зі всього виходять:
- USAIDS закривають
Щоб вже по повній))
- USAIDS закривають
Щоб вже по повній))
Сорос у шоці, що це коїться!
Madam Turkish• 21 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
А я причому до кацапських забальзамованих вождів?
Удалено администрацией...
Мне вот интересно..а чего ж этот рыжий американский комик в пред.срок не целовал в десны путина?
Что вдруг сейчас случилось?
Поверил вдруг что он царь мира? Так уже есть путин..царь..как они одну корону то делить будут?
А то , что в раше всю жизнь америку лайном поливали и поливают?
Я определенно..не понимаю, что происхолит
Что вдруг сейчас случилось?
Madam Turkish• 21 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...