❗️США погрожують відключити Україну від Starlink у разі відмови від угоди про копалини, – Reuters.
Зеленський може підписати угоду про корисні копалини із США уже сьогодні, 22 лютого, – WSJ.
Ответ дляnatlem
А на Мангеттені вже з´явилися танки ’на Одесу’ чи ’візьмемо Київ за три дні’?
Може треба розрізняти де ї...бануті народи, а де їб..ті лише їх лідери? Пересічний американець теж вважає, що нас треба знищити?
То де протести пересічних американців проти свавілля їхньої влади?
Ви якась мега наївна. Ви,зовсім недавно, так раділи американцям, кричали, що вони не агресори, що мільйони всім дадуть, відправляли «вчити історію»
Отож вчіть, доженуть і ще раз дадуть
Потім, у вас якась свята надія на поляків
Тут теж не очаровуйтесь сильно.
Все підпишуть, домовляться
Отож вчіть, доженуть і ще раз дадуть
Тут теж не очаровуйтесь сильно.
Все підпишуть, домовляться
SmileyFace• 22 февраля в 09:05
Ответ дляPole
Чекати українці могли хоч Іісуса, а обрали Трампа саме американці.
Так он и действует в интересах своей страны.
Ответ дляenglish book
Не зрозуміла вас,в нас все було фізично.’Красна кнопка’,це процедура приведення в дію,захищена від зовнішнього втручання,а не щось особливе.
Головне сама зброя і її наявність у держави.Можливість застосування.
Але тоді у нас не було б людей з першої двадцятки найбагатших людей світу за версією Форбс... Якщо ви розумієте, про що я.
Ответ дляenglish book
До речі,коли Україну змушували відмовитись від ядерної зброї,то був дуже великий тиск зовні.Про це багато хто забуває(або не знає),розказуючи що Україна так просто взяла і віддала ядерку.Тоді держава була слабкою,після розвалу Союзу.Слабка вона і зараз,під час війни.Дежавю
І тоді тиск був не з боку однієї держави,а з усіх сторін.
Так
Ответ дляLudaSHS
Але ж пісяють кипʼятком на нього деякі
С Байденом бы у нас война продолжалась, он бы поддерживал её, давая оружие по немногу и мы б годами топтались на одном месте, только теряя людей.
С Трампом надеялись на мир и вот вроде есть возможность, но на их условиях.
Теперь стоим перед выбором
Ответ дляLudaSHS
Як же тут теми що американці все давали в кредит, а не безоплатними траншами?
Про Ес вони дають в рахунок доходів від заморожених рф активів
Я не знаю за теми ’тут’. Але від початку писала, що ЄС дає гроші в кредит, сплачуючи самостійно відсотки по кредитам (Україна має повертати лише тіло кредиту). США давали гроші без вимоги повернення. Це від початку не приховувалося.
У більшості тут була ілюзія, що гроші і США, і ЄС дають ’просто так’. Вони ще не в курсі, що їх потрібно буде повертати, і що насправді повоєнні роки будуть важчими за воєнні.
Татьяна-57fb• 22 февраля в 09:10
автор ваши новости уже не новости . зарубежные новости уже об этом трубят дня 4 ,. там еще добавочка есть никакие миротворцы не придут , Бельгия ф16 не дала у нее их просто нет , видео как Буданов заговорил по рузьки а начав по украинськи , и самое главное Зе предложили по хорошему Трамп ’уехать с чемоданами во Францию ’ на совсем ну и естественно всем остальным кто куда . это все случилось после аферы с копалинами и после посылания Трампа на х - притулой вслед за руским кораблем вот сейчас по новостям присутствие Зе обязательно на преговорах так и будет,и ,в случае не выполнения таких условий Макс отключит все связь ВСУ на фронте (кацапам не отключат ) на все это Трамп дал 80 дней мобилизация по контракту от 18 лет тоже провалена никакие 10 тысяч дураков не пришли даже за деньги все вранье
SmileyFace• 22 февраля в 09:10
Ответ длячаревна
Теперь стоим перед выбором
Так і є. Вперше погоджуюсь з вами.
english book• 22 февраля в 09:11
Ответ дляunser
Все ядерное оружие, находящееся на территории бывших стран ссср, признавалось российским. По сути Украина размещала бы на своей территории яд оружие, но не управляла бы им.
Все можна було перевести на себе з часом.Там нічого архіскладного.
Але.Ситуація була такою,що ніхто і в страшному сні не міг повірити,що на нас нападе той,з ким ми були одним цілим ще пару років тому.
І от це вже і є стратегічним плануванням і передбаченням.Які і тоді і зараз, знаходяться в росії на недосяжному для нас рівні.В них було два інститути,які цим займалися.Зараз один є точно.
Коли росія лізе цілуватися з черговим президентом бананової країни,вона знає що вона робить,а ми сміємося.
Ответ дляlammama
Я давно писала здесь,что договорняк и заговор против Украины был еще до войны.Так и получилось.Очень жаль.
Мне попалось видео жириновского, он все это говорил про путина и Америку, про Украину, про области. Значит обсуждали все это за ширмой, а у деда вода в ж.пе не держалась, он рассказывал, го его никто не слушал
Ответ длячаревна
Теперь стоим перед выбором
Так, я проти всіх дідів з вимученими мізками.
Бо керована ескалація салівана затягнула війну
Я за наш впк і ракетну програму
Іншого і не було
Брати від американців все що дають , поки дають, але своє робити.
Зараз свідки ’ за мир любою ціною’ стараються привести в баланс з тезисом ’ не віддамо надра наші’.
Я за наш впк і ракетну програму
Іншого і не було
Ответ дляPole
А в чому заключається свавілля американської влади проти американців?
Можна ваше фото з протесту, коли Україна пропускала окупаційні війська сосії на окуповане рашиками Придністров´я? Вас то тОркало? Ви протестували проти української влади за це? То чому очікуєте, що інші підуть протестувати проти своєї влади , яка захищає їхні інтереси, порушуючи ваші?
Ответ дляnatlem
читала і що є кредитними і що траншами, програми різні.
Ответ дляenglish book
Знаючи Росію,я впевнена,що їх інститут зі стратегічних досліджень,вже намалював купу планів на всі випадки розвитку подій.Щоб Україну завжди тримати під тиском.
Вихід лише один в майбутньому-стати економічно сильною державою,і мати сучасну армію.
Тільки такі держави їм не по зубах.Ніяких ’лобиызаний’ ,і ’оттепелей’в майбутньому не повинно бути.Ніякої проросійської влади.Влада повинна бути проукраїнською на 100%.
При підписанні ’миру’ на умовах ерефії це буде неможливо
Ответ дляnatlem
Особисто я в ті часи ще підлітком була. А де ваші фото?
Чи тепер, сидячи десь в США чи ЄС, вас веселить те, що роблять з Україною?
Ответ длячаревна
А если выбирать окончание войны, полное прекращение огня, конец войны или надры?
Ведь здесь все писали жизнь самое главное, стоит ли это жизни военных?
Так всі за мир
Тоді чого плач за надрами? Я про цю реальність.
Мало того, скажу непопулярне. Не факт, що після угоди по надрам буде кінець війни.
Пауза- стишення нам потрібно, так. Але багато але, і що за вплив на пуйла у трампа питання, завжди писала - пуйло зупинеться коли йому буле вигідно, навіть для накопичення сил.
Ответ дляnatlem
І які це інтереси американців США захищає на території України???