❗️США погрожують відключити Україну від Starlink у разі відмови від угоди про копалини, – Reuters.
Зеленський може підписати угоду про корисні копалини із США уже сьогодні, 22 лютого, – WSJ.
ellllena.ua• 22 февраля в 14:20
Ответ дляMariya Prokhorova
Не драматизуйте , за брязкальця наші відмовились продаватися конкістадорам
Та які брязкальця, навіть того не буде. За металобрухт у запорізьких степах віддадуть. Але чому це раз випливає, а не тоді коли про ті хаймарси та знаряддя у якості військової допомоги тільки починалася розмова? Ціна тоді чому не була озвучена? За що вмирають кращі? За те щоб не кацапам українські копалини, а англо-саксам? Так ось вони які демократичні цінності.
ellllena.ua• 22 февраля в 14:22
Ответ дляOlvia1987
Меня в этой истории интересует,кто кого уговаривал воевать в 2022 году: наша власть американцев или наоборот американцы нашу власть?От этого нужно плясать дальше,кто кого киданул и обманул.
Сто відсотків. Спочатку воюйте, ми допоможемо. А тепер рахунок за ту допомогу ’длинною в жизнь’. В мене немає слів🤬
Ответ дляКиев_Елена
Больше всего нравится «покинув країну у важкий час») просто так взял и уехал в один прекраснийый день…
А то что в его резеденцию шли люди с оружием, что призывы к физической расправе звучали, забыли? Вы вообще те времена помните?
А це що було?
Невинуватий він, ага. А які бандитьські схеми були, забули чи не знали?
ellllena.ua• 22 февраля в 14:26
Ответ дляКиев_Елена
Так и есть) до 2014 жили отлично, но нет же, приключений захотелось. Получили сполна
И самое трагичное в этом то, что погибли сотни тысяч тех, кто в 2019 отдавал свои голоса Бойко и ко. А эти всю войну глазами хлопали и самое большое их разочарование в том, что за месторождения придется отдать. А то что страну потеряли навсегда, а кто-то жизни лишился, то такое.
Mariya Prokhorova• 22 февраля в 14:50
Ответ дляPinkyPink
Медаль за що? Як розісратися з новою адміністрацією за лічені дні? Про деталізацію республіканці запитували ще під час виборчої компанії і у демократів і у нас: який конкретно план? Скільки треба зброї/грошей ще виділити і який результат ми отримаємо? Ви чули хоч одну відповідь?
Як можна розісратися з тими , хто пропонує Канаді стати 51 штатом США ?
То вже не Білий Дім а трампункт !
Ответ дляcoch100
Вам не странно, что основная масса проголосовала за такого человека дважды?
Думаю сейчас просто идёт выборка говна про него, а таким он был всегда и американцы это знали и выбрали его- их все устраивает.
Яка основна? Там чуть більше 50% , з демократами йшли в ноздрю. Тай і рейтинг зараз впав. Мені не дивно після нашого 2019 р. Вам це нічого не нагадало? Ви ж теж повелися, як приклад, на Зе, і зараз откат.
А там - ще більші ресурси для маніпуляцій, ніж у нас, технологій, тільки за Трампом стояли ділки Кремнієвої долини з мріями про нову еру ТехноОлігархії, Маск вклав великі кошти, Безос давив на свої змі.
Якби не наша залежність від цього всього, і залежність інших країн на мапі світу, сиділа б з попкорном і дивилася на це шоу.
Ответ дляРеверанс
Зате не Байден.Якого тут в багні валяли.І наш талановитий молодий президент,супер-дипломат.І повний провал дипломатії.5-6 молодих менеджерів з тріском провалилися.Тягнучи за собою Україну.
Спочатку провальне рішення по Залужному.Потім замість тримати язика президент пересрався з усіма без винятку союзниками.
А шо ж... Замість того, щоб усвідомлювати наслідки своїх дій для України, Зеленський вирішив відповідати на кожну образу у свій бік дзеркально. Ніяк не може звикнути, що він є президентом країни насправді, а не грає роль.
Дипломатія? Ні, не чули.
В перепалках з Трампом ведуть себе як два стендапера. На жаль.
Дипломатія? Ні, не чули.
Скажена Бджілка• 22 февраля в 15:39
Ответ дляLeeloo_aloha
Грубо кажучи, українського олігарха можна піймати і на дибу посадити, якщо задере тарифи. Проти свого можна задіяти антимонопольний комітет чи згодом націоналізувати його власність... А американського вже не дістанеш. Краще мати свого пана, ніж бути колонією.
А покажите мне хоть одного жиробаса, посаженного на кол. Нету? Вот так как украинский олигарх не будет висеть на виселице , так не будет висеть и американский
Ответ дляLudaSHS
Нет, мне это абсолютно не напоминает наш 2019. Трампа выбирают 2й раз, сомневаюсь что у нас выбирут зеленского 2й раз.
Renesmeе 16• 22 февраля в 17:23
Ответ дляPeres Lal
Трамп уже агент кремля или еще нет? Когда будет петиция о переименовывании улиц, названных в честь американцев и запрет воспроизведения песен на английском языке?
А америкоси вже знищували все українське вбивали і гвалтували дітей чоловіків жінок?
Ответ дляMariya Prokhorova
То вже не Білий Дім а трампункт !
А якщо на мапу з цього ракурсу дивитися 😏 ну і з Канадою балаканина є, дій ніяких немає, тарифи для Канади і Мексики він типу ввів і одразу ж відмінив, лишив тільки для Китаю
Ответ дляcoch100
А к чему вы написали про 2019 г?
Трампа выбрали второй раз, значит ему доверяют,зеленский показал себя так себе мягко говоря, его не выбирут. Где вы видите сходство?
Про технологію для мас, на яку ви попали як виборець
Такі ж технології і ще гірше навіть, і масштабніше використовувалися в передвиборчій трампа , він всіх обдурив і тому голосували, за мильний пузир. В не таке все від внутрішнього ринку, до проблем з союзниками Сша.
Ответ дляLudaSHS
Вся предвыборная гонка шла при байдене, он вполне корректировал все происходящее, вспомните про суды трампа. И ещё раз повторю, люди во второй раз не купились бы, если бы первый раз был провальный.