lilu1990• 22 февраля в 08:21

Партнери у нас просто зашибісь

❗️США погрожують відключити Україну від Starlink у разі відмови від угоди про копалини, – Reuters.

Зеленський може підписати угоду про корисні копалини із США уже сьогодні, 22 лютого, – WSJ.
nennsi• 22 февраля в 14:19
сива м@тня пошурує в тюрму якщо не втіче до дітей у лондони
ellllena.ua• 22 февраля в 14:20
Ответ дляMariya Prokhorova
Не драматизуйте , за брязкальця наші відмовились продаватися конкістадорам
Та які брязкальця, навіть того не буде. За металобрухт у запорізьких степах віддадуть. Але чому це раз випливає, а не тоді коли про ті хаймарси та знаряддя у якості військової допомоги тільки починалася розмова? Ціна тоді чому не була озвучена? За що вмирають кращі? За те щоб не кацапам українські копалини, а англо-саксам? Так ось вони які демократичні цінності.
ellllena.ua• 22 февраля в 14:22
Ответ дляOlvia1987
Меня в этой истории интересует,кто кого уговаривал воевать в 2022 году: наша власть американцев или наоборот американцы нашу власть?От этого нужно плясать дальше,кто кого киданул и обманул.
Сто відсотків. Спочатку воюйте, ми допоможемо. А тепер рахунок за ту допомогу ’длинною в жизнь’. В мене немає слів🤬
Манула• 22 февраля в 14:25
Ответ дляКиев_Елена
Больше всего нравится «покинув країну у важкий час») просто так взял и уехал в один прекраснийый день…
А то что в его резеденцию шли люди с оружием, что призывы к физической расправе звучали, забыли? Вы вообще те времена помните?
А це що було?
Невинуватий він, ага. А які бандитьські схеми були, забули чи не знали?
ellllena.ua• 22 февраля в 14:26
Ответ дляКиев_Елена
Так и есть) до 2014 жили отлично, но нет же, приключений захотелось. Получили сполна
И самое трагичное в этом то, что погибли сотни тысяч тех, кто в 2019 отдавал свои голоса Бойко и ко. А эти всю войну глазами хлопали и самое большое их разочарование в том, что за месторождения придется отдать. А то что страну потеряли навсегда, а кто-то жизни лишился, то такое.
snejs• 22 февраля в 14:40
Ответ дляvinika
И ничерта взамен
так в замен мы уже три года берем, разве нет? ну вот реально, когда брали миллиарды, на рассчитывали, как думали отдавать?
Mariya Prokhorova• 22 февраля в 14:50
Ответ дляPinkyPink
Медаль за що? Як розісратися з новою адміністрацією за лічені дні? Про деталізацію республіканці запитували ще під час виборчої компанії і у демократів і у нас: який конкретно план? Скільки треба зброї/грошей ще виділити і який результат ми отримаємо? Ви чули хоч одну відповідь?
Як можна розісратися з тими , хто пропонує Канаді стати 51 штатом США ?
То вже не Білий Дім а трампункт !
coch100• 22 февраля в 14:59
Ответ дляLudaSHS
До тези
Вам не странно, что основная масса проголосовала за такого человека дважды?
Думаю сейчас просто идёт выборка говна про него, а таким он был всегда и американцы это знали и выбрали его- их все устраивает.
LudaSHS• 22 февраля в 15:28
Ответ дляcoch100
Яка основна? Там чуть більше 50% , з демократами йшли в ноздрю. Тай і рейтинг зараз впав. Мені не дивно після нашого 2019 р. Вам це нічого не нагадало? Ви ж теж повелися, як приклад, на Зе, і зараз откат.
А там - ще більші ресурси для маніпуляцій, ніж у нас, технологій, тільки за Трампом стояли ділки Кремнієвої долини з мріями про нову еру ТехноОлігархії, Маск вклав великі кошти, Безос давив на свої змі.
Якби не наша залежність від цього всього, і залежність інших країн на мапі світу, сиділа б з попкорном і дивилася на це шоу.
lyudai• 22 февраля в 15:30
Ответ дляРеверанс
Зате не Байден.Якого тут в багні валяли.І наш талановитий молодий президент,супер-дипломат.І повний провал дипломатії.5-6 молодих менеджерів з тріском провалилися.Тягнучи за собою Україну.
Спочатку провальне рішення по Залужному.Потім замість тримати язика президент пересрався з усіма без винятку союзниками.
А шо ж... Замість того, щоб усвідомлювати наслідки своїх дій для України, Зеленський вирішив відповідати на кожну образу у свій бік дзеркально. Ніяк не може звикнути, що він є президентом країни насправді, а не грає роль.
Дипломатія? Ні, не чули.
В перепалках з Трампом ведуть себе як два стендапера. На жаль.
Скажена Бджілка• 22 февраля в 15:33
Ответ дляnennsi
зеленский молодец.лидер.
ЛидОр -поправочка
Скажена Бджілка• 22 февраля в 15:39
Ответ дляLeeloo_aloha
Грубо кажучи, українського олігарха можна піймати і на дибу посадити, якщо задере тарифи. Проти свого можна задіяти антимонопольний комітет чи згодом націоналізувати його власність... А американського вже не дістанеш. Краще мати свого пана, ніж бути колонією.
А покажите мне хоть одного жиробаса, посаженного на кол. Нету? Вот так как украинский олигарх не будет висеть на виселице , так не будет висеть и американский
vinika• 22 февраля в 16:04
Ответ дляsnejs
Нет
kisunya11• 22 февраля в 17:07
Ответ дляnennsi
Думаю зелена шмарклі там першою буде
coch100• 22 февраля в 17:08
Ответ дляLudaSHS
Нет, мне это абсолютно не напоминает наш 2019. Трампа выбирают 2й раз, сомневаюсь что у нас выбирут зеленского 2й раз.
snejs• 22 февраля в 17:12
Ответ дляPeres Lal
Сегодня договор с Америкой подпишут. Скриньте )
Ну что там? Подписали? Или сегодня ещё не закончилось? ))
Renesmeе 16• 22 февраля в 17:23
Ответ дляPeres Lal
Трамп уже агент кремля или еще нет? Когда будет петиция о переименовывании улиц, названных в честь американцев и запрет воспроизведения песен на английском языке?
А америкоси вже знищували все українське вбивали і гвалтували дітей чоловіків жінок?
KriskaA• 22 февраля в 18:00
Ответ дляЧитака
також прочитала, сумно, по цій угоді у нас заберуть усе
Господи, що все :))) нерозвідані родовища на ДОнбасі ? Та хай забирають :))))
olya8385• 22 февраля в 18:18
Ответ дляKriskaA
Плюс енергетику, в т.ч. АЕС
Peres Lal• 22 февраля в 18:28
Ответ дляsnejs
Еще время есть, без паники! Я у Гордона ясновидению учился!
nennsi• 22 февраля в 18:30
правильно сбу предупреждало-агония у русских ботов и сива м@тня подпевает
KriskaA• 22 февраля в 18:44
Ответ дляolya8385
Плюс енергетику, в т.ч. АЕС
Особливо - Запорізьку. Я - за !
PinkyPink• 22 февраля в 18:46
Ответ дляKriskaA
Хай забирають щоб що?
PinkyPink• 22 февраля в 19:02
Ответ дляMariya Prokhorova
То вже не Білий Дім а трампункт !
А якщо на мапу з цього ракурсу дивитися 😏 ну і з Канадою балаканина є, дій ніяких немає, тарифи для Канади і Мексики він типу ввів і одразу ж відмінив, лишив тільки для Китаю
LudaSHS• 22 февраля в 19:20
Ответ дляcoch100
Ви не поняли і не врахували масштаби
Річ не про Зе другий раз
coch100• 22 февраля в 19:22
Ответ дляLudaSHS
Ви не поняли і не врахували масштаби
Річ не про Зе другий раз
А к чему вы написали про 2019 г?
Трампа выбрали второй раз, значит ему доверяют,зеленский показал себя так себе мягко говоря, его не выбирут. Где вы видите сходство?
LudaSHS• 22 февраля в 19:24
Ответ дляcoch100
А к чему вы написали про 2019 г?
Про технологію для мас, на яку ви попали як виборець
Такі ж технології і ще гірше навіть, і масштабніше використовувалися в передвиборчій трампа , він всіх обдурив і тому голосували, за мильний пузир. В не таке все від внутрішнього ринку, до проблем з союзниками Сша.
coch100• 22 февраля в 19:26
Ответ дляLudaSHS
Вся предвыборная гонка шла при байдене, он вполне корректировал все происходящее, вспомните про суды трампа. И ещё раз повторю, люди во второй раз не купились бы, если бы первый раз был провальный.
nennsi• 22 февраля в 19:27
Ответ дляcoch100
А к чему вы написали про 2019 г?
у зеленского огромный рейтинг.у нас в городе все за него и в области вообще то
coch100• 22 февраля в 19:28
Ответ дляnennsi
Да то понятно)