Поросенка• 22 февраля 2025

Переселенці, гуртожиток, секс.

Впо, втратили все, перебрались у велике місто. Склад сім´ї - мама 57 років, дочка з зятем по 35, дитина 6. Фінансова скрута, ще ’не виделки, ні ложки’, зняли кімнату в гуртожитку. Вже працює старша жінка і зять, дочка сидить з онуком, бо поки дитину нема на кого лишати, в хлопець майже не говорить, є проблеми зі здоров´ям ще інші, до школи в 6 не віддавали ще, планують наступної осені.
В кімнаті 20 м2, менше двох осіб вдома не буває. Чоловік виходить з себе трохи, хоче мати секс зі своєю дружиною хоч іноді. Але абсолютно немає для цього можливості. Зняти щось інше чи роз´їхатись ще не варіант мінімум рік. Що б порадили?
Гладиолус• 22 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовка
2 термокружки под 1000 грн стоят. санок нет у переселенцев. ходить бродить по парку в минус то еще удовольствие. особенно тетке 57 лет.
На Алике по 190, 4000+ продаж.
Моя мама гуляла с моими детьми тоже, в возрасте 55 лет и дальше.
По вашему, в 57 сидят безвылазно в квартире?
Бараболька• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Люди, людиииии, ви люли чи нііі? Подивіться мапу - де Керамік!!! В мене дитина говорити припинила, а ви Харків радите!
А Киев уже не кошмарят шахедами и тревогами ежедневно и еженощно?
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляБараболька
будет меньше з/п, но там и расходы будут намного меньше, чем в Киеве
з чого б це менше? аргументуйте. ціни однакові на продукти і все інше. хіба що послуги дешевші.
Бараболька• 22 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовка
не бачила двушок за 5000 і комуналка там буде 2000 і більше.
в мене стоїть квартира просто так, але я б не пустила з дитиною з особливостями.
ЛУН откройте, полно обьявлений.
На границе• 22 февраля 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Ой ладно. Ну могу еще посоветовать на работу устроиться .
Тогда ещё про ребёнка прочитайте, на лечение которого уходят деньги
Бараболька• 22 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовка
вам элементарные вещи обьяснять?) НЕ одинаковые в провинции цены.
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Державних поліклінік та лікарень нема? Чергувати на швидку та в лікарню студентів беруть, а то від людини з досвідом хто відмовився б. В крайньому випадку в аптеку...
Було б бажання працювати.
ви пробували влаштуватись в державну? знаєте які там умови і скільки отримаєте чистими?
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Там вище вже посилання кидали на вакансії по його спеціальності від 40 тис. Чи може ще співбесіду треба пройти за нього ?
слухайте, по моїй спеціальності вакансії від 30 000. по факту буває пшик.
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляБараболька
ЛУН откройте, полно обьявлений.
там повно заманух.
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовка
У подруги син працював, студент медик. В грудні звільнився. Знаю і яка зпл, і скільки ще беруть з пацієнтів (лікарі). Зрозуміло, що зручніше рівно сидіть і страждати ’все пропало, що робити?’...
На границе• 22 февраля 2025
Ответ дляБараболька
А расходы как меньше будут, если цены примерно везде одинаковые. Автор же явно не по киевским бутикам ложки, вилки и одежду покупает
Володарка мрій• 22 февраля 2025
Ответ дляНа границе
И ? У автора одной ребенок болеет?
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляБараболька
поясніть. мама в невеличкому містечку живе. ціни однакові. тільки я прийшла з Новуса, де 1 плюс 1 на багато товарів, а там такого немає. комуналка дорожча в неї, ніж в мене в Києві.
Гладиолус• 22 февраля 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Автор, идея с медом вполне не плохая если готовы к сельской работе. У нас в соседнем селе искали на ферму рабочих, не плохие зп как для села и дают общагу, если человек заинтересован там остаться то потом помощь с ипотекой. Если интересно могу поискать их контакты
Не старайтесь. Вы видели последний ответ автора? А она была недавно.
Она не заинтересована.
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
все то ви знаєте. то у подруги син медик, то в іншої будівельник. реалії трохи інші.
Борисфенка• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Поясніть, навіщо механізатору їхати в Київ? Що заважало поїхати у село? Вище в темі вже написали де в вакансії є, під Києвом.
Щодо виплат впо. Виплата допомоги на жінку з дитиною в моїй країні вистачає рівно на 1/2 оренди квартири. В Україні на впо можна зняти принаймі мінімальне житло.
Тому хто б скаржився. З власного досвіду: якщо нема за що жити - людина піднімається і йде працювати. Забуваючи про все інше. В пріоритеті - виживання і робота. У випадку автора пріоритети геть інші, тому все у неї добре)
У ’вашій’ країні ви мали купу пільг на старті і мову вчили неспішно, а зараз вумнічаєте ’мені майже не допомогали’.
А в Києві все інакше.
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляНа границе
Як мінімум - немає витрат на транспорт, це десь гривень 40 -50 на день на людину. Овочі, фрукти свої - вже економія. Плюс можна в селі у селян купувати молочку, яйця, олію, м´ясо дешевше, ніж у місті. Та сама стрижка дешевше. Якщо є амбулаторія, то дешевше з лікарем розраховуватися. Якщо няню шукати, то розцінки будуть явно не київські, щоб з дитиною посидіти.
На границе• 22 февраля 2025
Ответ дляВолодарка мрій
И ? У автора одной ребенок болеет?
Не у одной. Но ясно же написано.
А советы странные, для тех, у кого денег хватает только на жизнь, лечение и комнату в коммуналке.
И она ничего не просит же, кроме какого-то совета.
Бараболька• 22 февраля 2025
Ответ дляНа границе
нет, не одинаковые цены. И жилье не одинаково стоит. И продукты тоже в разную цену. У нас в Харькове одна цена на продукты, у родителей в пригороде уже дешевле те же овощи. А то К-И-Е-В.
И мы вообще не знаем, где она покупает и за сколько. Хотя 99%, что это тролль, конечно.
Гладиолус• 22 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовка
Будь ласка, оголошення віддам санки.
Вони в Києві потрібні може тиждень, снігу майже нема.
І в 6 років уже пішки ходять.

https://m.olx.ua/uk/list/q-Санчата-віддам/
Бринзолетта• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Немає нічого для побуту, теплих речей, тощо - це все треба наживати ще. Готель недоступна опція по фінансам.
В секонді можна купити недорого
Борисфенка• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
А навіщо з такою спеціальністю їхати у Київ?
Чому не можна зупинитися десь у сільській місцевості, де і житло дешевше, і робота є?
Бо в сільській місцевості і до війни 25 тисяч ніхто не платив, а зараз тим паче.
Починайте розповідати про села у ’вашій’ країні.
Так швидко стали інопланетянкою в біженстві?
барабанщица• 22 февраля 2025
Что-то мне подсказывает, что не в общаге вы живете, а у мамы в однушке. Поэтому и не можете ее попросить уйти на время с внуком для секса.
Мама работает, видимо, и живет у себя дома. Муж в это время тоже на работе.
Вы приперли втроем, с ребенком на руках, работает один муж и этого хватает только на еду.
Секс невозможен, так как все друг у друга на головах.
Автор, может и не нужен вам с мужем тот секс. Это все-таки для взрослых занятие)
Ну не верю я, что мама на свою зп не смогла бы снять комнату 20м, чтобы жить отдельно от вас. У нее вы живете
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
А в Києві все інакше.
Я не в Німеччині) тому ’пільги на старті і мову вчити неспішно’ тут не проходить. Автор теж може виїхати за кордон, де потрібно працювати. Це зразу ’полікує’ думки про секс, бо на перший план вийде питання виживання.
Гладиолус• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Автор написала, що чоловік мав 40 тис
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
де візьмуться овочі фрукти свої?
Тумба-юмба• 22 февраля 2025
Ответ дляГладиолус
На Алике по 190, 4000+ продаж.
Почему бабушка должна гулять с детьми?
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Чоловіку автора до війни 40 платили) Вище кидали Самбір чи Сваляву зараз, пропозицію за його спеціальністю.
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляБараболька
тобто вам з Харкова видніше які ціни в Києві?
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовка
де візьмуться овочі фрукти свої?
З городу. В селі це проблема? Кожен має свій город....