Поросенка• 22 февраля 2025

Переселенці, гуртожиток, секс.

Впо, втратили все, перебрались у велике місто. Склад сім´ї - мама 57 років, дочка з зятем по 35, дитина 6. Фінансова скрута, ще ’не виделки, ні ложки’, зняли кімнату в гуртожитку. Вже працює старша жінка і зять, дочка сидить з онуком, бо поки дитину нема на кого лишати, в хлопець майже не говорить, є проблеми зі здоров´ям ще інші, до школи в 6 не віддавали ще, планують наступної осені.
В кімнаті 20 м2, менше двох осіб вдома не буває. Чоловік виходить з себе трохи, хоче мати секс зі своєю дружиною хоч іноді. Але абсолютно немає для цього можливості. Зняти щось інше чи роз´їхатись ще не варіант мінімум рік. Що б порадили?
Борисфенка• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Я не в Німеччині) тому ’пільги на старті і мову вчити неспішно’ тут не проходить. Автор теж може виїхати за кордон, де потрібно працювати. Це зразу ’полікує’ думки про секс, бо на перший план вийде питання виживання.
А я навмисне з Німеччиною і не порівнюю, бо це земля і небо.
А у ’вашій’ країні дуже чекають авторку з хворою дитиною, ми вже зрозуміли. То назву скажіть, хай вже й вона пробує.
Бо всі ваші поради виглядають, як в тому анекдоті:
Зустрічаються однокласники, жебрак і мільйонер.
Жебрак каже:
- Я не їв три дні.
Мільйонер оторопів:
- Та ти що, так же не можна, це ж дуже шкідливо для здоров´я, треба себе змушувати їсти.
Борисфенка• 22 февраля 2025
Ответ дляГладиолус
Автор написала, що чоловік мав 40 тис
На лінії фронту? То він і 100 тисяч міг мати. Ахметов мільярди мав. Колись.
Гладиолус• 22 февраля 2025
Ответ дляТумба-юмба
Почему бабушка должна гулять с детьми?
Потому что мы с ней так договаривались, потому что ей нравилось гулять и общаться с внуками. Потому что на прогулке она общалась с мамами и бабушками других детей. Потому что ей сидеть одной весь день дома не хотелось.
Ваша не должна, конечно. У других хотят и гуляют.
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
З городу. В селі це проблема? Кожен має свій город....
в селі чоловік матиме 25 000? мовчу вже за матір 57 років.
на оранку, добрива, сімена знаєте скільки грошей потрібно?
На границе• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Як мінімум - немає витрат на транспорт, це десь гривень 40 -50 на день на людину. Овочі, фрукти свої - вже економія. Плюс можна в селі у селян купувати молочку, яйця, олію, м´ясо дешевше, ніж у місті. Та сама стрижка дешевше. Якщо є амбулаторія, то дешевше з лікарем розраховуватися. Якщо няню шукати, то розцінки будуть явно не київські, щоб з дитиною посидіти.
Овощи, фрукты для начала нужно купить и посадить, чтоб они своими были. И ещё для того, чтобы вырастить, нужно кучу всего купить.
Я как бы в курсе этого, у меня все родственники в пгт, и в селе живут. И у нас дача. Молочка в селе аж на 5 грн дешевле, чем привозят в город. Мясо не знаю.
Так и работы в сёлах особо нет. Мои живут в Киевской области в селе, работают в Киеве, потому что в селе работы нет. Тётя только работала в селе, потому что учительница в школе на 3 села
Тумба-юмба• 22 февраля 2025
Ответ дляГладиолус
У автора работает и может устает?
При чем здесь моя, моя молодая очень ,ей 42 года было,когда я родила, у нее кипела своя жизнь,я себе рожала.
Борисфенка• 22 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовка
Вона не знає, вона з Києва виїхала, де зараз у всіх її друзів зарплати стали вищими, чим до війни.
Гладиолус• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Я думаю, якби він відклав хоч за пару місяців 100 тис, автор би тему не створювала.
Ви дуже далекі від сучасного села. Подумайте, якщо фермер може виплачувати 10-15 тис в рік пайових, то чому він своїм робітникам не може платити 40-50 тис?
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
зрозуміло. ви не в Україні, але краще знаєте, як зараз тут. все як завжди. звідти краще видно.
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Жебрак каже:
- Я не їв три дні.
Мільйонер оторопів:
Коли ви пишите про пільги і неспішно вивчили мову - ви виходите з власного досвіду. А в інших країнах він геть інакший, тому не треба розказувати що я мАла і як я вчилася - ви не пройшли у моїх черевиках жодної милі.
Якщо автор мене запитає про виїзд - я їй відповім. Не бачу сенсу розповідати про те, про що людина не запитувала і її то не цікавить. Якщо у неї в Україні такі проблеми, то за кордоном їй буде ще важче. Хіба лише у Німеччину вибереться, там дійсно можна просто ’сидіти’ на виплатах. Але то вже по вашій частині консультації.
Гладиолус• 22 февраля 2025
Ответ дляТумба-юмба
У автора работает и может устает?
Это выбор ваш и вашей мамы. Себе или кому. Я написала, как было у меня. Не через ’должна’. Я маме очень благодарна, это реально помощь.
Борисфенка• 22 февраля 2025
Ответ дляГладиолус
Я думаю, що всі якби знали, де впасти, соломки б підстелили.
Такого піздеця з балістичними ракетами і стертими містами не очікував ніхто.
Тому кусати лікті заднім числом без толку.
Агент Пинкертона• 22 февраля 2025
Автор, с нами сейчас живет моя мама - и да, такие моменты присутствуют
Можно дам совет - Вы маме особенно не объясняйте ничего - просто подойдите и скажите - ’мам, я должна мужу уделить внимание - ты можешь с внуком пойти погулять, мороженое покушать, на качели покатать...’
Поверьте, мама все поймет - не нужно, вот эти секс и прочее - я так говорю, что бы по дороге со спальни в ванную не пересечься, или у нас там ’это’ и тут мама стучится в спальню, или в туалет приспичило, а там мы! ну Вы поняли...
Все мы люди, и Вас тоже не аист принес - а если мама умная и понимающая - то поймет, что это очень важно для стабильности семьи
Тумба-юмба• 22 февраля 2025
Ответ дляГладиолус
Так при чем здесь ваша история? Мама автора должна ? Нет, особенно после работы
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовка
В селі чоловік автор мав 40 тис до війни. Зараз кидали пропозиції механізатором на західній Україні - зпл не менша 25 тис. Що вас дивує? На оранці у сусідів якраз і заробить і на добрива, і на насіння))))
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляГладиолус
мама автора тиждень ходить на роботу. вона може хоче відпочити, а не ходити по морозу з дитиною.
Гладиолус• 22 февраля 2025
Ответ дляТумба-юмба
Кстати, не исключено, что тему как раз эта мама и завела. А не дочка. И это мама мужа. Почти все посты в 3-м лице у неё. Ну и ещё некоторые моментики
Тумба-юмба• 22 февраля 2025
Ответ дляГладиолус
Я тоже так подумала)
Борисфенка• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Напевно, ви звернули увагу, що вона про виїзд взагалі не згадувала і живе/виживає в сучасних реаліях в Києві.
І тому ваше біле пальто ріже очі. У кожного свої черевики, не бідкайтеся, вище ж хвалилися, що у вас вже все доладу.
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляНа границе
здесь бесполезно об этом писать. им виднее. они теоретики.
Блакитна устриця• 22 февраля 2025
Ответ дляГладиолус
Не старайтесь. Вы видели последний ответ автора? А она была недавно.
Она не заинтересована.
Я в начале темы,ещё не дочитала до последнего ответа)
Xвостокрутелка• 22 февраля 2025
Ответ дляВсюди влазю
Ходите с мужем вместе в душ, когда его очередь мыться, а он с вами, когда ваша. У вас в распоряжении будет по пятнадцать минут минимум два раза в неделю.
там один душ на 20 комнат. туда в резиновых сапогах, перчатках и скафандре заходить нужно. какой там может быть секс ?
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
паралельна реальність у декого.
Борисфенка• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Я зараз буду плакати, чесне слово.
Саме тому всі чоловіки звідти ще 20 років тому гайнули на заробітки, бо механізаторами не схотіли працювати за 25 тисяч.
Гладиолус• 22 февраля 2025
Ответ дляТумба-юмба
В субботу днём? В воскресенье?
Если автор сидит дома, то на ней кухня м уборка. Маме заниматься этим уже не нужно. 2 дня лежать смотреть телевизор?
Гладиолус• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Я зараз буду плакати, чесне слово.
Так він за 40 працював.
Там зерно на експорт, баштани, помідори. Звідси і такі зарплати.
Я ж пишу, ви геть відірвана від села
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
он воно що. вам важче там. бідосі. а як гарно звідти давати поради тим, хто тут.
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Борисфенка, про виїзд для автора запитали ви:

’А у ’вашій’ країні дуже чекають авторку з хворою дитиною, ми вже зрозуміли. То назву скажіть, хай вже й вона пробує.’

У вас амнезія?...
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
мене вже нічого не дивує. приїдьте сюди і подивіться на реальні зарплати.
Борисфенка• 22 февраля 2025
Ответ дляГладиолус
Так він за 40 працював.
Я ж пишу, ви геть відірвана від села
Де він працював???? Ви географію в школі вчили, Авдіївку від Самбора відрізняєте чи це сусідні міста????