Поросенка• 22 февраля 2025

Переселенці, гуртожиток, секс.

Впо, втратили все, перебрались у велике місто. Склад сім´ї - мама 57 років, дочка з зятем по 35, дитина 6. Фінансова скрута, ще ’не виделки, ні ложки’, зняли кімнату в гуртожитку. Вже працює старша жінка і зять, дочка сидить з онуком, бо поки дитину нема на кого лишати, в хлопець майже не говорить, є проблеми зі здоров´ям ще інші, до школи в 6 не віддавали ще, планують наступної осені.
В кімнаті 20 м2, менше двох осіб вдома не буває. Чоловік виходить з себе трохи, хоче мати секс зі своєю дружиною хоч іноді. Але абсолютно немає для цього можливості. Зняти щось інше чи роз´їхатись ще не варіант мінімум рік. Що б порадили?
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляНа границе
Как это не нужно менять специальность? Муж автора механизатор, где ему в городе работать по профессии?
И на выплаты впо в Украине прожить нереально, даже в комнате в общежитии. Ещё и с ребёнком, на лечение которого уходит много денег.
Поясніть, навіщо механізатору їхати в Київ? Що заважало поїхати у село? Вище в темі вже написали де в вакансії є, під Києвом.
Щодо виплат впо. Виплата допомоги на жінку з дитиною в моїй країні вистачає рівно на 1/2 оренди квартири. В Україні на впо можна зняти принаймі мінімальне житло.
Тому хто б скаржився. З власного досвіду: якщо нема за що жити - людина піднімається і йде працювати. Забуваючи про все інше. В пріоритеті - виживання і робота. У випадку автора пріоритети геть інші, тому все у неї добре)
Ряженка• 22 февраля 2025
Авторе, хіба в країні мало впо? Якось тягнуть оренду квартири, як варіант, знімати 2-кімнатну разом з мамою? Мама може сидіти з внуком
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
І сміх, і гріх. В Києві фермери не потрібні.
А навіщо з такою спеціальністю їхати у Київ?
Чому не можна зупинитися десь у сільській місцевості, де і житло дешевше, і робота є?
Natal_ka91• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
4500 кімната + комунальні.
Шукайте менші міста/села. Там дійсно є варіанти не дуже дорогих квартир. Ціна як для кімнати досить немала
Зараз на дієті• 22 февраля 2025
Ответ дляПочекуха
Он мужик хочет секс а на секс не заработал, пусть заработает на жилье отдельное , он придурок полный с тещей и ребенком спать в одной комнате и секситься, он бы думал что ребенок в 6 лет не разговаривает и в сад не ходит и в школу не ходит
Вы вообще понимаете, что такое бросить все, лишиться всего и уехать с двумя чемоданами?
Честно, как с луны свалились
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Честно, как с луны свалились
Я розумію, я пройшла через це. Тільки не з 2 чюмуданами, а 1 рюкзаком. Чесно, про секс ти думаєш в саму останню чергу, як ти дійсно без нічого і на вулиці.
Люблю джаз• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Так вы ж женщина
Люблю джаз• 22 февраля 2025
Война началась, так мы АЖ 2 недели секса не хотели
Carin• 22 февраля 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Що це має пояснити?
Место, где проходили очень активные боевые действия, видимо, семья оттуда. Потому пацан и почти не разговаривает (
Володарка мрій• 22 февраля 2025
Блін, теж мені проблема. Купляти білети в кіно, бабці з онуком,в піцерію відправити, в дитячу кімнату з батутами. Молодим можна в душ разом сходити. Кімнату погодинно зняти- варіантів куча
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Так вы ж женщина
Так я ж не фрігідна.
КонФФетОшка• 22 февраля 2025
Ответ дляCarin
І це пояснює, чому у дитини немає діагнозу, і яким чином вона піде до школи на наступний рік?
На границе• 22 февраля 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Главное все варианты бесплатные 😂
Даже по старпосту понятно - денег нет на это всё. Были бы на это всё деньги, не жили бы в общаге в одной комнате
sim_sims• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Якщо щось не вписується в реалії вашого життя, то це звісно тролі.
Бо дуже дивно, що ви не здогадалися, що бабуся могла б кудись онука повести.
Володарка мрій• 22 февраля 2025
Ответ дляНа границе
Главное все варианты бесплатные 😂
Ой ладно. Ну могу еще посоветовать на работу устроиться .
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляГладиолус
Какой мороз? - 5 последнюю неделю? А как мы в детстве гуляли в -20 не в термо и не в комбезах? А как я со своими детьми 10 лет назад в -15 всяко час на улице гуляла? Гулять в парке и деньги как вообще связано? Ну купи 2 термокружки, дай им чай с собой и пачку печенья. И вообще на улице жевать не обязательно , придёт домой - пообедают
2 термокружки под 1000 грн стоят. санок нет у переселенцев. ходить бродить по парку в минус то еще удовольствие. особенно тетке 57 лет.
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Народ шатается по ТЦ и тратит валом денег за кофе и пиццы и даже не в теме что есть ТЕ КТО НЕ ходит и не тратит. Не в теме что у других нет возможности пойти и 1-2 тыс грн потратить на еду.. раз люди на аренде экономят.... Найти дешевую квартиру можно! Варюсь с этой теме знаю цены.. можна найти дешевую отдельную квартиру и обустроить (вымыть, покрасить - летом!, починить... ) даже в 1-комнтаной будет легче и лучше чем в комнате в общаге... Моя знакомая сняла 1-к (пустую, без мебели) за 2500 грн через знакомых (потому как в сети таких просто нет, они уходят с руками) живут с мужем... правда цену им уже подняли (как только там невели порядок и обустроили и поднял риелтор.. хозяева заграницей им все равно, полагаю там риелтор хитро сделанный) вот такую надо искать обустраивать и жить..
у автора особенный ребенок, не все захотят сдавать с ребенком за 3 копейки.
Научительница• 22 февраля 2025
Ответ длябибизяна
Тобто,мало того, що жінка 57 років працює в будні дні, то на вихідних ще має внуком специфічним займатись, а не відпочивати ?
Ну, браво.
То жінка бере знімає собі квартиру/кімнату самостійно.
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляГладиолус
Ви одним махом знецінили безліч жінок 55+. Які мають досвід і освіту. Жодна впо не працює керівником? Ви всіх опитали? Чи ви по собі судите, що вам після 55 нічого, крім прибирання, не світить?
такі реалії життя. мені 50 і вже не хочуть брати, хоча я спеціаліст.
Бараболька• 22 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовка
Автор питала поради куди їй їхати? Вони вже в Києві. Вона питала про інше.
и шо, шо в Киеве - им выезд из Киева запрещен, теперь их судьба до конца дней - общага Киева? .
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляБараболька
чоловік автора вже знайшов роботу на 25 000, не факт, що в малому містечку знайде.
Бараболька• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
там еще неизвестно, есть ли выплаты, т.к. многим же отменили. Но если есть, то у них только ВПО минимум 9 тысяч грн. Можно и в Киеве что-то отдельное найти, сейчас открыла ЛУН - там от 6500 грн двушки сдают. Не элитное жилье, конечно, но зато двушка
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Чому жінка у 57 років стала передпенсійного бабусею? До пенсії їй ще років 10 мінімум пахать, пенсійний вік будуть піднімати.
І чому вона не тямить емейл відправити? Мені дає уроки іноземної онлайн жінка 75 років, матір моєї куми у свої 70 користується програмами, які навіть я не всі знаю. Все залежить від попереднього досвіду. Ви ж з категорії біля 50? То ваше оточення не знає як емейла відправити? Ви ж он на форумі строчите. То чому ви думаєте, що інші дурні?
Чи у нас жінки в офісах не працюють, навіть якщо в невеликому місті жили? А може там взагалі лікар чи вчитель мама? В будь якому випадку, працює у сім´ї той, хто може більше заробить. Раз автор 6 років вдома, у неї це виходить гірше, ніж у матері.
я якраз лікар.. власники клінік не спішать брати на роботу після 45
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Київ і будівництво. Цього достатньо, щоб зрозуміти, що арматурник у Києві не може заробляти трохи більше продавця в атб.
Маю колегу у якої у чоловіка власна будівельна бригада. Немає заробітків у 25 тисяч для чоловіка в будівництві у Києві.
запропонуйте чоловіку автора на 40.
Бараболька• 22 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовка
поверьте, те, кто сдают за 3 копейки - им пофиг и на ребенка., и на его особенности. Там даже с животными и курящим можно. И таких обьявлений полно. Ну бабушатники, да, но это не общаги. И это двушки.

Но вы ж щас напишете ’ох ах не говорите автору идти в бабушатник жить, ей только в новострой с ремонтом под ключ можно’
Блакитна устриця• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Люди, людиииии, ви люли чи нііі? Подивіться мапу - де Керамік!!! В мене дитина говорити припинила, а ви Харків радите!
Автор, идея с медом вполне не плохая если готовы к сельской работе. У нас в соседнем селе искали на ферму рабочих, не плохие зп как для села и дают общагу, если человек заинтересован там остаться то потом помощь с ипотекой. Если интересно могу поискать их контакты
Бараболька• 22 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовка
будет меньше з/п, но там и расходы будут намного меньше, чем в Киеве
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовка
Державних поліклінік та лікарень нема? Чергувати на швидку та в лікарню студентів беруть, а то від людини з досвідом хто відмовився б. В крайньому випадку в аптеку...
Було б бажання працювати.
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляБараболька

не бачила двушок за 5000 і комуналка там буде 2000 і більше.
в мене стоїть квартира просто так, але я б не пустила з дитиною з особливостями.
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовка
запропонуйте чоловіку автора на 40.
Там вище вже посилання кидали на вакансії по його спеціальності від 40 тис. Чи може ще співбесіду треба пройти за нього ?