Поросенка• 22 февраля 2025
Переселенці, гуртожиток, секс.
Впо, втратили все, перебрались у велике місто. Склад сім´ї - мама 57 років, дочка з зятем по 35, дитина 6. Фінансова скрута, ще ’не виделки, ні ложки’, зняли кімнату в гуртожитку. Вже працює старша жінка і зять, дочка сидить з онуком, бо поки дитину нема на кого лишати, в хлопець майже не говорить, є проблеми зі здоров´ям ще інші, до школи в 6 не віддавали ще, планують наступної осені.
В кімнаті 20 м2, менше двох осіб вдома не буває. Чоловік виходить з себе трохи, хоче мати секс зі своєю дружиною хоч іноді. Але абсолютно немає для цього можливості. Зняти щось інше чи роз´їхатись ще не варіант мінімум рік. Що б порадили?
Аноним Советчик• 22 февраля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Все верно. Но как это матери озвучить? Мне было бы стыдно это сказать даже при том, что все все понимают
Мені напевно також. А мама сама не розуміє?
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляпьЯНА
Ничего не мешает маме снять себе жилье отдельное не так ли? Но почему она мучается с ними?
Теж цікавить це питання. Їй би точно було б легше. А ось дочці важче)
пьЯНА• 22 февраля 2025
Ответ дляAllemagne
Удалено администрацией...
Не знаю. Прожила 6 лет в общежитии и не видела никогда ни секса ни жути , что там ’творится’.
Научительница• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Хто й де просив щось організувати? Спитали поради, поговорити, вилити душу, - так зрозуміло?
Я нічого ні в кого не прошу окрім поради.
Але я вже тріль і брехло.
Не звертайте уваги.
Тут писати - треба бути готової до того, що вилізуть ображені недалекі разведенки, і виллють кучу гімна. І у всіх одна пісня - кидайте ті штани (а подумки-хоч би вдалось підібрати)
Поросенка
• 22 февраля 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Люди виїхали з небезпечної частини - їм Харків рекомендують
З під ринви та й на дощ
пьЯНА• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Так ще невідомо чому вона живе з ними. Я ще не здивуюся, як мати після роботи ще й по господарству шуршить на всіх та з малим допомагає...
В одной комнате? Да, ’шуршать’ там не перешуршать....
А какие причины жить с ними кроме отсутствия у нее достаточно денег чтоб снимать себе жилье вы можете назвать?
Ответ дляПоросенка
Наживаємо все з нуля, чимало йде на сина, ціни на все ростуть щодня.
Не дай Бог нікому таких ’шалених статків’
Почему вы в Киеве? 25 ваш муж может заработать в любой Боярке. Вам бы жилье в области, тем более если вы не работаете и ребенку столичный лицей не нужен, то есть нет привязки к учебе.
Гуляю босоніж• 22 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
А що такого страшного в Харкові?
Это мой дом. В Харькове. По вашему, все норм? Ничего страшного?
Сестра подруги не вернулась с работы . Типография, опознали по ДНК.
У коллеги зятя вызвали на работу в эпицентр. Тело не нашли.
Вы ещё сумы автору предложите там тоже недорого можно снять квартиру
пьЯНА• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Матір живе своє життя, дочка своє. Дочка ходить на роботу за матір, щоб та могла сексом зайнятися? А чому ні? Чи матір не жива людина і не має право на власне життя? Якщо ’що’ трапиться у житті доньки - то це її проблеми та її чоловіка, а не матері. І витрати ляжуть на доньку, а не матір. І дитина теж. Це відповідальність дорослої людини. А не ’мама, зваліть кудись з дитиною, бо ви нам заважаєте сексом займатися’.
Имеет. Ничего ей не мешает съехать от них и жить отдельно
Поросенка
• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Не смішіть. Багато хто квартири здає і з подушками, і з ложками, бо люди повиїжджали. З доходів родини автора (робота на будівництві плюс невідомо де бабуся робить плюс впо ) цілком можна зняти окрему квартиру, а не страждати на форумі.
Ви знаєте, я вам просто побажаю миру і добра. Навіть, не буду бруднитися, щоб щось доводити і пояснювати.
13чудоСВЕТА• 22 февраля 2025
Ще пам´ятаю сусідські діти ходили за хлібом на хлібзавод,або з бабою в парк.
Міряно-переміряно• 22 февраля 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Вся така шо куди там• 22 февраля 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Зараз норм.
Шахеди літають однаково, що над Харковом, що над Києвом
пьЯНА• 22 февраля 2025
Ответ дляТайТаке
Ночью ? И кино давно бесплатное ?
Днём в субботу. Кино стоит копейки
Поросенка
• 22 февраля 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Люди втратили житло і все напрацювання але ж не гідність
Дівчата, я плачу.... дякую - це не те слово, яке б висловило мою вам признательність
Гуляю босоніж• 22 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Зараз норм.
А КАБы?
Печальки.нет• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Київ, що це змінює?
Поки ви не написали, що це Київ, я вас розуміла. Чому до сих пір ви при таких ускладненнях не отримали інвалідність дитині? Чому ви з нею дома? для дітей такого віку багато груп догляду і розвівалок, багато вьго безкоштовного і державного і те що створили го на кошти фондів. Так, для цього спочатку треба оформити інвалідність. Але...
Ви б мали змогу працювати.
Міряно-переміряно• 22 февраля 2025
Ответ дляAllemagne
Соседи жили 8 лет в общаге, насмотрелись и на наркоманов, и на притоны, как в 90-х...
Ясно , досвід сусідів сусіда
Оце фіфа• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Люди, людиииии, ви люли чи нііі? Подивіться мапу - де Керамік!!! В мене дитина говорити припинила, а ви Харків радите!
Автор,не сприймайте все тут по серйозному!
Тут пришиблених купа.
Бо до депресії дійдете.
Я пропоную вам не заходити більше в тему і не читати коменти.
Тут пришиблених купа.
Бо до депресії дійдете.
Гладиолус• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Київ, що це змінює?
У Києві роботи валом. Для чоловіка з руками так точно.
А ви і бабуся в 57 жодна не працюєте? На цю зарплату ви б зняли квартиру. А 25 лишилось би на життя.
Поросенка
• 22 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Ви з квітня минулого року живете в цій кімнаті без ложок і виделок?
???
Научительница• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Бабуся має ще й за велосипедом з малим бігати? Ви колись гляділи дитину з аутизмом? Ви подуріли, люди? Людина своїх дітей виняньчила, вона продовжує працювати, а тепер після роботи має ще й за веліком бігати, бо комусь сексу захотілося?
Я за віком ближче до автора цієї теми, але цілковито на боці її матері. Хочуть сексу? Хай шукають житло і няньку для малого на час своїх утіх. Секситися за рахунок матері?... Хай автор сходить тоді попрацює за матір, поки вона собі молодшого коханця заведе. Як вам така пропозиція?
Це проблема старшого покоління -хоча у автора мама ще молода відносно).
Не до неї приїхали жити ,а вона живе разом з сім´єю. І вона повинна під них підлаштовуватись. Або йти і знімати собі кімнату. Хоче жити з дітьми - йде на компроміс.
Міряно-переміряно• 22 февраля 2025
Ответ дляAllemagne
Ему пришло в голову выносить мозг жене.
Ні слова про це в пості а також у відповідях