Анонім Перший• 22 февраля 2025

Це правда, що агенти із нерухомості працюють без зп?

Тобто їм агенство не платить навіть ставки ?
А за які шиши наприклад поповнити той же мобільний ,щоб бути на зв´язку із покупцями чи на проїзд ,щоб показувати квартири чи на їжу

Це потрібно мати ще одну роботу виходить,а на цю просто ходити
Тро Нью-Йорку• 22 февраля 2025
Правда
ЛісАпетная• 22 февраля 2025
А з яких коштів платити ставку?
автор Анонім Перший • 22 февраля 2025
Ответ дляЛісАпетная
А з яких коштів платити ставку?
А нащо тоді така робота ?
ЛісАпетная• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Перший
А нащо тоді така робота ?
Кому нащо
Звоночек• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Перший
А нащо тоді така робота ?
А нічого, що відсотки з мільйонів нараховують, а їм бідося на телефон і хлібчик не вистачає)
Заюшка_хозяюшка• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Перший
А нащо тоді така робота ?
живуть з продажів квартир, або оренди. Колись шукала квартиру в Сумах, була здивована, що агенція за сталу ціну шукає варіанти здачі, кожен день три варіанти допоки людина не винайме житло. В інших містах платила суму оренди ріелтору. Наглі особи
Чебураха з перцем• 22 февраля 2025
Ну так, то у них пусто. То одразу 2000-5000 баксів. Дурна робота, чесно кажучи. Не розумію, за що такі гроші. Але вовка ноги годують. Тобто, складно там заробити
автор Анонім Перший • 22 февраля 2025
Ответ дляЗвоночек
А як наприклад , якщо людина прийшла тільки в цю сферу?
Де їй взяти гроші на поїздки по місту, якщо немає зп.
Показувати одну і ту ж квартиру мабуть багатьом людям доведеться,не з першого разу ж куплять.
Звоночек• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Перший
А вам на будь-якій роботі одразу в перший день видають аванси, обід, проїздний, поповнюють телефон і ключі від хати?
Баба на горошині• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Перший
А нащо тоді така робота ?
Працюють на відсоток
автор Анонім Перший • 22 февраля 2025
Ответ дляЗвоночек
Так тут питання не в місяці ,а в більшому терміні.
І так на роботі буває аванс.
автор Анонім Перший • 22 февраля 2025
Ответ дляЗвоночек
І на деяких роботах є обіди безкоштовні,але це зазвичай ресторана сфера
Звоночек• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Перший
І так на роботі буває аванс.
Робота, то не ваше.
Сидіть вдома
Клин_Кляйн• 22 февраля 2025
Агентство - це виключно доступ до клієнтської бази, коли відбувається угода, ріелтори (і подекуди не один) отримують відсотки, але при цьому в більшості не платять податків навіть з тих сум. Так, заробіток у них мінливий, але це ж їх вибір іти в таку сферу працювати. А ще часто ріелтори беруть гроші за показ нерухомості.
автор Анонім Перший • 22 февраля 2025
Ответ дляЗвоночек
Робота, то не ваше.
Сидіть вдома
Робота без оплати то мабуть мрія багатьох
Шкварочка• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Перший
А нащо тоді така робота ?
Щоб заробляти великі гроші
Тантрический кекс• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Перший
А за что вам платить с порога в первый день?
Баба на горошині• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Перший
Ти обирайте ресторанну сферу, а не нерухомість
Единая страна!• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Перший
я покупала проїздний на всі види транспорта. мобилка в офісе від фірми (всі оператори)
автор Анонім Перший • 22 февраля 2025
Ответ дляТантрический кекс
А за що мені до них добиратися?
Тантрический кекс• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Перший
А за що мені до них добиратися?
Это сугубо ваши проблемы. За что то же вы жили до них?
Новорічна пальма• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Перший
А нащо тоді така робота ?
Їх робота - намахати продавця і покупця.
До сусідки приїхала сестра з іншого міста.В 2012 році зробила трьошку собі за рік.Але то дуже нагла особа,що свою матір продасть і перепродасть.
Є знайомий хлопець в цій сфері,відповідальний,і все таке.Але й він років за 5 вже змінився ментально.
Баррикадница• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Перший
А нащо тоді така робота ?
От тысячи долларов за сделку , в этом их смысл.
Баррикадница• 22 февраля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Не сложно сейчас потому что они создали такие условия , что без них ничего самостоятельно не снимешь . К сожалению. Даже там где сам сдаешь квартиру тебе звонят риелторы и просят показать твою квартиру , если люди согласятся они берут с них деньги за свои услуги , хотя на самом деле эту кв можно было снять через хозяина без комиссии, но крысы риелторы везде(
Баба на горошині• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Перший
А за що мені до них добиратися?
Кредит взяти, у друзів позичити, пішки і т.д.
ТаЕщеОптимистка• 23 февраля 2025
Ответ дляАнонім Перший
А нащо тоді така робота ?
Вам значить не треба, шукайте ставку.
Я працювала ріелтором і були продажі а з них зарплата
автор Анонім Перший • 24 февраля 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Вам значить не треба, шукайте ставку.
Часто було продажі?
ТаЕщеОптимистка• 24 февраля 2025
Ответ дляАнонім Перший
Часто було продажі?
По-різному. Зазвичай місяць добрый (3 продажі), потім місяць без. З часом навчилася фільтрувати людей, з якими є сенс працювати і тих, хто просто витрачає час і нічого не купить.
Вас чому цікавить? Хочете піти у цю професію?
ТаЕщеОптимистка• 24 февраля 2025
Ответ дляБаррикадница
Так сдавайте сами свою квартиру. Иж гады какие, спрашивают можно ли показать, а Вы бедная слова нет не знаете
автор Анонім Перший • 24 февраля 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Шукаю роботу,дзвонили пропонували такий варіант