Садоводница• 22 февраля в 10:58
У кота на задній лапі залисина, що це?
Помітила, що на задній лапі в висловухого шотландця ніби залисина і шкіра загрубіла. Це схоже на лишай? Кіт домашній.
Садоводница
• 22 февраля в 11:11
Ответ дляМоська-слон
я бы уже в ветклинике спрашивала, что это
Про існування ветклінік я в курсі...
Садоводница
• 22 февраля в 11:14
Ответ дляВельми шановна
кофе заварите - погадайте
В ветклініку зможу попасти тільки в понеділок, вирішила запитати, що не так... Тут часом на форумі такі питання обговорюють, що на голову не налазить...
Вельми шановна• 22 февраля в 11:15
Ответ дляСадоводница
є он-лайн консультації. можно хоч предварительно спитати лікаря
Гадаю_По_шнуркам• 22 февраля в 11:36
Ответ дляСадоводница
Запишіться на онлайн консультацію.
Налогообложу• 22 февраля в 11:43
У моей кошки на обеих задних лапах есть место, где стерта шерсть. Видимо как мозоль, но они небольшие, примерно 0.5 см в диаметре. Я так понимаю, она когда бежит, этим местом ноги тормозит.
У вас по фото локация больше, сходите к ветеринару на консультацию.
Садоводница
• 22 февраля в 11:48
Ответ дляНалогообложу
Дякую, так і зроблю
Дело было давно• 22 февраля в 12:28
У моєї кішки шерсть вилазила залисинами при алергії на корм.
Але у вас ще наче кірочка біла є? Не смійтеся, але мені взагалі на псоріаз схоже, як у людей. Не знаю, чи хворіють ним коти...
Нам ветеринар, до речі, спочатку при залисинах прописував спрей з людської аптеки (ламікон), і лише згодом ми помітили зв´язок з харчування. Прибрали повністю всі корма зі злаками, стало легше.
Амбасадор щастя• 23 февраля в 00:09
Если фолд, могут быть экзостозы. Они, правда, выше. Но могли беспокоить и мог разлизывать ниже