Кринжова баба• 22 февраля 2025

Довго болить горло

Більше тижня болить горло, лікуюся, але не допомогає. Що це за вірусняк такий?
Потринділиця• 22 февраля 2025
Бак посев сдайте
Гомосноб• 22 февраля 2025
В декабре горло болело почти месяц . В два захода .
Подмигашка• 22 февраля 2025
долго это полгода..
Всім шампаньського• 22 февраля 2025
Меняйте лекарства. Экспериментально подберёте
Видящие_помогите• 22 февраля 2025
у мене зараз таке. хвилями. вдома буде скоро весь арсенал ликів для горла
Кошка Мурка• 22 февраля 2025
Болит горло и кашель со 2 января. Чем только не лечила, до фени. Забила
автор Кринжова баба • 22 февраля 2025
Ответ дляКошка Мурка
Що воно за треш.. ні полоскання, ні антибіотиків, нічого не допомагає
Кошка Мурка• 22 февраля 2025
Ответ дляКринжова баба
Кстати, еще причина может быть щитовидка или жкт
Нічний дожор• 15 марта 2025
Автор, как вы? Что вам помогло? Сейчас у меня такое, не знаю чем себя лечить(
автор Кринжова баба • 15 марта 2025
Ответ дляНічний дожор
Пройшло, як сильно боліло пила ібупрофен, адже боліло так що ковтнути важко було. Пила чаї ромашку, та інгаліпт спрей для горла. В перші дні лікування приймала стрепсілс, ісландський мох, декатилен, але нічого не допомагало ще пила і противірусні.
Нічний дожор• 15 марта 2025
Ответ дляКринжова баба
Понятно, а антибиотик не пили?
автор Кринжова баба • 15 марта 2025
Ответ дляНічний дожор
Понятно, а антибиотик не пили?
Пила 5 днів